İZOÇİM® Çimli Çit +plus konfor isteyenler için özel olarak üretildi..

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Çim Çit

Çim çitler, kaliteli ve dekoratif bir koruma sistemidir. Işık görüntüsü ve yeşili anımsatan tavrı ile hem koruma sağlıyor hem de güzel bir görüntüye imza atıyor. Korunması gereken yerlerin çim çit ile hem korunması, hem de dekorunun güzel olması amaçlanıyor. Yeşil ve doğaya hasret kaldığımız şu günlerde, kesinlikle içimizi biraz olsun ısıtacak bir tarzdadır. Ataşehir Çim Çit firmamız, çim çit hakkında tüm hizmeti sunuyor.

Ataşehir Panel Çim Çit

Çim Çitlerin kullanım alanı oldukça fazladır. Düşük maliyetli ve görüntüsü güzel olduğu için genellikle tercih edilen koruma sistemlerinden bir tanesidir. Görüntüsünün güzel olması kadar güvenilirlik sağlaması da insanların dikkatini çekiyor. Özellikle panel çim çitler, hem görüntü hem de koruma anlamında yüksek seviyededir. Çim çitler, uygun fiyatlı olduğu için, her kesim ulaşabilir düzeydedir. Panel Çim çit, istenilen alana, istenilen abarta yapılıyor. Ataşehir Çim Çit firmamız, sizlere, panel çim çit hizmetini sunuyor.

Ataşehir Çim Çit Uygulaması

Çim çit uygulanması en kolay güvenlik ve dekor sistemlerinden bir tanesidir. Son derece kolay bir şekilde monte edilir. Gerek görüldüğü zaman ise sökülmesi çok kolaydır. Sökülen bu çiçekler daha başka mekânlarda tekrardan kullanılabilir. Çim Çit uygulanacak alanın metrekaresi ölçülür ve ne kadar çim çit gideceği belirlenir. Son derece kullanışlıdır. Toprak zemine direkt olarak uygulanabilir, ya da istenilen beton zeminlere uygulamak mümkün. Ataşehir Çim Çit firmamız, sizlerin her türlü çim çit hizmeti yapmaya hazırdır.

Ataşehir Çim Çit Firmaları

Ataşehir bölgesinde birçok çim çit uygulaması yapan firma vardır. Çim çit firmalarının her zaman güven duygusunu vermesini gerekiyor. Kaliteli malzemeler kullanması ve uygun fiyatlı olması her zaman müşteri için önem arz eder. Biz çim çit firması olarak, her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunan firma olarak bir numaradayız.

Ataşehir Çim Çit Fiyatları

Çim çit fiyatlarını kesin olarak buradan söylemek doğru olmaz. Çünkü uygulanacak alanın genişliği ve boyutu fiyatların üzerinde büyük bir etken. Bu yüzden kesin bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Fakat çim çitler son derece uygun fiyatıdır. Bütçenizi asla zorlamaz. Hem dekor açısından, hem de güvenlik açısından son derece uygun fiyattadır.

Ataşehir Çim Çit Satış

Ataşehir Çim Çit firması olarak, uygun fiyatlı ve kaliteli çim çitleri sizlerin hizmetine sunuyoruz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile en kaliteli ve en güvenli hizmeti sizler için araştırıp, her geçen sezon yenilikleri kendimize katarak ilerliyoruz. Kaliteli ve güven veren firmamızdan çim çit hizmetleri için her türlü yardımı alabilirsiniz. Bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromuz, profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlerin her türlü çim çit işlerini yapmaya talibiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Sizler için her zaman en iyi işi yapmak için buradayız.

Çimli Çit

Çim Çit

Çimenli Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÇimli ve Çimenli  Çit Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Çimenli veya çimli çit olarakda bilinen izoçim çit ürünümüz çift tel içerisinde burgu halinde otomatik örmek makinaları ile beraber örülen 2 det 1.60 toplamda 3.20mm Ø tel çapındaki galvaniz tel arasına sıkıştırılarak çim görünümünü alır.

Çimenli yeşil çimli çit fiyatları ve çit Ataşehir çimli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Çimenli veya diğer bir ismi çimli çit olan yeşil suni çit görünümnü elde edebilmek için uygulama alanının uzunluk ve yüksekliğini ölçerek işebaşlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve çimli çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çimenli çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ataşehir, İstanbul Bahçe Çimli Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.