İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Jiletli Tel

Ülkemizde bulunduğumuz mekânların çeşitli şekillerde korunması gerekebilir. Özellikle de bina bahçeleri, yüksek güvenlik gerektiren binalar, fabrikalar ve sanayi siteleri, cezaevleri gibi yüksek güvenlik koruması gerektiren yerlerde son sistem olan jiletli tel sistemleri kullanılıyor. Ne yazık ki ülkemizde ve tüm dünyada suç girişimlerinin olduğu doğrudur. Gönül ister ki hiçbir yerde korunmaya ihtiyaç duymadan yaşayabilelim. Fakat günümüzün şartlarında bu son derece imkânsızdır. Bu yüzden yüksek koruma gerektiren yerlerde, en yüksek koruma sistemi olan jiletli telleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Jiletli teller en yüksek seviyede koruma içeren güvenlik sistemlerinden ilkidir. İhtiyaç duyulan her yerde kullanılması mümkündür.

Ataşehir Panel Jiletli Teller

Jiletli tellerin kullanımı ve uygulanması kolaydır. Jiletli teller birçok özelliğe sahiptir. Paslanmaz çelikten üretildiği için, yağmurdan ve soğuk havalarda asla etkilenmezler. Bakım ve boya gerektirmeyen jiletli tel sistemleri Bu açıdan da avantaj sağlıyor. Kolay kolay kesilmeyen ve bükülmeyen özelliği ile güvenlik seviyesini bir kat daha artırıyor. Panel çitler üzerine kurulmuş jiletli teller son derece güvenli bir sistemdir. Boyutları sizin istediğinize göre ayarlanabiliyor. Ataşehir Jiletli Tel firmamız, panel jiletli tel hizmetini sizlere sunuyor. Firmamız her zaman kaliteli bir hizmet sunmaya devam edecektir.

Ataşehir Jiletli Tel Uygulaması

Jiletli teller son zamanlarım en çok tercih edilen yüksek koruma içeren, güvenlik sistemlerinden birisidir. Jiletli teller doğrudan panel üzerine uygulanabiliyor. Ayrıca jiletli Tellerin uygulanması son derece kolaydır. Çilekli tel sistemlerinin olduğu paneller beton zemin üzerine vidalar ile monte edilebilir. Bu sayede kolay sökülüp monte edilebilir. Kullanılan kaliteli malzeme sayesinde kesilmez ve büzüşmezler. Ataşehir Jiletli Tel firmamız, en kaliteli jiletli tel uygulamasını sizler için yapıyor. Sizlerde jiletli tel yaptırmaya karar verdiğiniz anda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ataşehir Jiletli Tel Fiyatları

Çilekli telinin fiyatları makul fiyatlardadır. Yüksek koruma sağladığı için verilen fiyatını pek de bir önemi yoktur. Caydırıcı özelliği olan jiletli tel sistemlerine uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Herkesin ulaşabileceği fiyatlı olan jiletli teller, Sizlerin de gerekli gördüğü her yere rahatlıkla uygulanabilir. Çilekli tellerinin Fiyatı hakkında net bir bilgi vermemiz doğru olmaz. Ataşehir jiletli tel firmamızdan, jiletli tel fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Jiletli Tel Firmaları

Bulunduğumuz bölgede birçok jiletli tel firması vardır. Fakat en kaliteli ve uygun hizmeti veren firma biziz. Jiletli tel firmalarının her zaman verdiği hizmetin kaliteli ve güvenli olması gerekiyor. Her zaman güvenliğinizi bize emanet ettiğinizin bilincinde olarak sizlere, hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ataşehir Jiletli Tel Satış

Ataşehir jiletli tel firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli ve güvenliği hizmeti sunmak için burada olacaktır. Profesyonel ve uzman kadromuz ile sizlerin her türlü jiletli türlü işleriniz itina ile yapıyoruz. Güvenliğinden endişe duyduğunu ve jiletli tel sistemi yaptırmak istediğiniz yerleri, en kaliteli ve malzemeler ile koruma altına alıyoruz. Kaliteli firmamızdan her zaman hizmet alabilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ataşehir , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.