ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir Panel Çit

Günümüzde kullanım alanı giderek artan bu ürünler mevsim şartlarına karşı dayanıklı özelliklere sahiptir. Farklı alanlarda kullanılabilen panel çitler farklı ölçü ve görselliklerde satışa sunulurken, birçok alanda güvenle tercih ediliyor. Ataşehir, son dönemlerde hızla gelişen ilçeler arasında yer almakta olup, siz de Ataşehir panel çit ihtiyacınızda firmamızı tercih ederek yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlamak ve görsel zenginlik katmak için ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde gerçekleşen ürünlerimizi dilerseniz, kendi imkanlarınız ile kurabilir, dilerseniz de firmamızın hizmetlerinden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı Ölçü Seçenekleri İle Satışta

Panel yüksekliği değişken olup, istenilen ölçü ve ebatlarda üretimi yapılarak satışa sunuluyor. Hazır paneller sayesinde kurulumunu hızlı şekilde yapacağınız bu ürünler sıcak yaz günlerinde güneşe karşı dayanıklı olurken, soğuk kış günlerinde yağışlara karşı son derece dayanıklı şekilde üretilmiştir. Siz de firmamızı tercih 70 cm den tutunda 100 cm, 120 cm ve 200 cm e kadar istediğiniz yüksekliklerde satışa sunulan bu ürünlerimizi satın alarak yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Boya öncesi kaplama yapılarak kullanım ömrü artırılan bu ürünler, sıcak daldırma glazviz özelliği ile üretilmiştir. Polyester kaplama yapılan ürün, 100 / ISO 527 belgeye sahiptir. Bu sayede yaşam alanlarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Standart renk seçeneği olarak yeşil tercih edilebileceği gibi istenilen renk seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Panel Çitler Uzun Süre Kullanım İmkanı Sunuyor

Kurumsal hizmet çerçevesinde satışa sunulan ürünlerimiz farklı görselliklere ve kalitelere sahiptir. Siz de avantajlı fiyat seçeneği ile satışa sunulan Ataşehir panel çit modellerimizi tercih ederek yaşam alanlarınızın görselliğini olumlu yönde etkilemek için ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu çerçevede uygun fiyatlı kaliteli hizmet içeriği ile öne çıkıyor. Siz de yaşam alanlarınızın güvenliğini artırırken görsel bir zenginlik katmak isterseniz, uzun süre kullanım imkanı sunan ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Toplu yaşam alanlarında, fabrika ve kafe gibi alanlarda bile tercih edilen bu ürünlerin kullanım alanı giderek artıyor. Siz de güvenilir hizmet kalitesi ile faaliyetlerini sürdüren firmamızı tercih ederek yeni model panel çitler arasından dilediğinizi tercih ederek yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirebilirsiniz.

Yaşam Alanlarına Çevre Güvenliği Ve Görsel Zenginlik Katar

Çevre güvenliğini sağlayan bu ürünler, aynı zamanda dekoratif zenginlik sunacak özelliklere sahiptir. Kurulumu kolay olan panel çitler aynı zamanda uzun süre kullanım imkanı sunar. Paslanmaz özelliği ile uzun süre sorun yaşamadan kullanabileceğiniz bu ürünler boya ve bakım olmadan uzun süre kullanım imkanı sunacak şekilde üretilmektedir. Detaylı bilgi ve hizmet içeriğimiz hakkında daha çok bilgi için firmamıza 7/24 ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Siz de firmamızı tercih ederek Ataşehir panel çit modellerimize göz atarak yaşam alanlarınızın güvenliğini artırmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ataşehir Panel Tel Çit

betonblok 246

Ataşehir Panel Tel Çit

betonblok 245

Ataşehir Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Ataşehir de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Ataşehir çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ataşehir , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.