ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Panel Çit

Dekorasyon ve alan belirleme amaçları ile kullanılan tel örgü sistemleri panel çit olarak adlandırılır. Birçok mekâna rahatlıkla uygulanabilen bu sistemler görüntü olarak da dekoratif bir sonuç verir. Alternatif çevreleme ürünlerine göre avantajları da oldukça fazladır. Şık ve modern görünümünün yanında dayanıklı olması da bu çit sisteminin talep görmesinde büyük etkendir. Panel çit sistemleri sınır belirlemenin en kolay yoludur.

Avcılar Panel Çit Fiyatları

Panel çit fiyatları uygulama yapılacak alana göre ve çitin ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Burada hesaplama toplam metrekare üzerinden yapılır. Çit sistemi bir alandan bir başka alana taşınacak ise yine farklı bir fiyat hesaplaması söz konusu olacaktır. Panel çitlerin tercih edilmesinde çitlerin sökülebilir ve bir başka alana taşınabilir olması da vardır. Böylece ilk kurulumdan sonra sadece montaj ve taşıma maliyeti ile çit sistemi tekrar kurulabilecektir. Panel çit fiyatları belirlemesinde çitin yapımında kullanılacak malzemenin kalitesi de etkilidir.

Avcılar Panel Çit Satış

Bu sistemler hemen hemen her türlü alan için uygundur. Okullar, siteler, spor sahaları, fabrika ve ev bahçeleri, çiftlikler ve bunun gibi sınırlama gerektiren bütün yapılarda kullanılabilirler. Bahçe alanlarının dışarıdan gelecek tehditlerden korudukları gibi okul gibi alanlarda çocukların da bahçe dışına çıkmasını engeller. Beton ya da toprak zemine rahatlıkla uygulanabilirler. Panel çit satışı standart ve özel üretim olarak ikiye ayrılır. Panel çitler tamamen simetrik bir yapıya sahip oldukları için göze de hoş görünürler.

Avcılar Panel Çit Uygulaması

Panel çit sistemlerindeki en büyük kolaylık uygulamanın kısa bir süre içinde tamamlanabilmesidir. Panel çitler uygulama yapılacak alanın ebatlarına göre üretilirler ve kısa bir süre içerisinde de montaj aşaması tamamlanır. Çitler dikme adı verilen direklere farklı malzemeler ile monte edilebilirler. Montaj sırasında plastik kelepçe, çelik kelepçe ve metal klips kullanılır. Montaj sonrası son derece düzgün bir çit görünümü elde edilir.

Avcılar Panel Çit Firmaları

Son derece dayanıklı malzemelerden üretilen panel çitler yıllar boyunca ilk günkü gibi dayanıklılıklarını korurlar. Darbelere ve dış etkenlere karşı yüksek mukavemet gösteren panel çit sistemleri, bakımları düzenli olarak yapıldığı takdirde gerginliklerini de korurlar. Hava ve zemin şartları ne olursa olsun kurulumu doğru yapılan bir panel çit sistemi uzun yıllar görevini yerine getirecektir. Avcılar panel çit firmaları arasında bulunan firmamız sizlere en dayanıklı malzemelerden üretilen çitleri sunmaktadır.

Avcılar Panel Çit

Avcılar panel çit satışı yapan firmamızdan ihtiyacınız olan bütün ebatlarda çit temin edebilirsiniz. Çit sistemleri kapatılacak alanın büyüklüğüne göre belirlenir ve yükseklikleri hesaplandıktan sonra ölçüm tamamlanır. Üretim aşamasından sonra ise kuruluma geçilir. Montajın tamamlanmasının ardından bütün işlemler bitecektir. Panel çit konusundaki bütün ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, dilediğiniz ölçülerde çit kurulumu yaptırabilirsiniz. Hem estetik görünümlü hem de dayanıklı bir çözüm arıyorsanız panel çitler size tam istediğinizi sunacaktır.

Avcılar Panel Tel Çit

betonblok 246

Avcılar Panel Tel Çit

betonblok 245

Avcılar Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Avcılar de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Avcılar çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Avcılar , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.