Galvaniz Kaplı Dikenli Tel Bahçe Çiti

Rulo kankal halinde olup her bir rulo 250 metre uzunluğundadır. Ekonomik olması sebebi ile en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir dikenli tel

Bu ürünün 1 adet fiyatı: 150 tl + kdv’dir.

Ürün Standardı  : EN 10223-1

 

Ürün CinsiGövde ÇapıDiken ÇapıDikenler Arası MesafeTop AğırlığıTop Uzunluğu
Ters Büküm Dikenli Tel1.50 mm1.40mm100 mm10 kg250 metre
1.70 mm1.50 mm100 mm13 kg250 metre
1.80 mm1.80 mm100 mm17 kg250 metre
2.00 mm2.00 mm100 mm20 kg250 metre
Konvansiyonel Dikenli Tel2.50 mm2.15 mm70 mm20 – 22 kg~165 metre

Kırsal bölgelerde yoğunlukla kullanılan diğer bir ürünümüzde dikenli teldir. Dikenli Teller arazi, arsa etrafı çevirme ve ormanlık yada köy alanlarında, kasabalarda yer alan ve orman ağaçlık alanlarda bulunan ayı ve benzeri hayvanlardan korumak içinde kullanabilirsiniz.

Dikenli tel sıcak daldırma galvaniz telden yapılan tellerin birbirlerine sarılmasıyla oluşur. Daha sonra üzerine yatay bir şekilde bir tel düğümü atılır. Bu tellerin ucu açıkta kalır. Açıkta kalan uçlar ise diken halini alır. Diken halini alan bu teller sayesinde çevrelenen bölgeye girmek zorlaşır. Dikenli teller havaalanı, ambar, depo, fabrikalar, çiftlikler ve tarlalar gibi korunabilecek her alanı korumaya fayda sağlar. Dikenli tellerimiz hem koruma işlemini gerçekleştirir hem de sınırları belli eder. Güvenlik ile ilgili en hassas bölge askeri bölgelerdir. Askeri bölgelere yasal olmayan bir şekilde izinsiz girmek kesinlikle suçtur. Buralarda da dikenli teller kullanılarak güvenliğe destek olunmaktadır.

Dikenli Tel

Dikenli teller çok sık karşılaşabileceğimiz şeylerdir. Gerek pratik olması gerek güvenlik önlemi olması açısından dikenli tellerin kullanımı faydalıdır. Dikenli tel maliyeti düşük olduğu için çoğu kişi tarafından kullanılabilir. Maliyetinin düşüklüğünün yanı sıra uygulanacağı yere kolayca monte edilebilmesi de farklı bir avantajdır. Ayrıca bunlara dahil olarak gayet de sağlamdır. Bu yüzden çok fazla tercih edilir. Dikenli teller güvenliği sağlamaya yardımcı olurlar. Önceden insanlar tarla ve bahçelerinin etrafını taş ve odunlarla örerek korunma sağlıyordu. Zamanla birlikte ise insanlar değişti ve yeni yöntemler buldular. Dikenli teller de bu yeni yöntemlerden biri oldu. Dayanıklı ve sağlam olan teller oldukça işe yararlar.

  • Yol kenarları
  • Siteler
  • Villalar
  • Parklar, bahçeler
  • Seracılık
  • Dekorasyon ve inşaat sektörünün çeşitli kollarında

Dikenli teller dayanıklı oldukları için çevreledikleri alanı dış etkenlerden korurlar. Tarlalara zarar gelmesine engel olurlar. Yabancı kişilerin çevrelenen alana girmesine engel olurlar. Bu açılardan dikenli tel kullanmak her açıdan faydalıdır. Yapısı sayesinde de kötü hava şartlarına dayanabilen dikenli teller oldukça sık kullanılmaktadır. Hemen hemen her tarla, arsa, özel mülk gibi yerde dikenli teller veya benzeri bir şey bulunur. Firmamız tarafından sizlere dayanıklı, uzun süre kullanım ömürlü dikenli teller alma fırsatı veriliyor. Metrelik olarak alabileceğiniz dikenli tellerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Firmamız sizin memnuniyetiniz için en kaliteli ve en iyi şekilde hizmet vermeye çalışır. Dikenli tellerimizi inceleyerek sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizle tanışabilirsiniz.

Hammadde Standardı Raw Material Standard : TS- 2348 – EN 10016 Ürün Standardı Product Standard : TS EN 10244-6

Hammadde Standardı Raw Material Standard: TS- 2348 – EN 10016 Ürün Standardı Product Standard : TS EN 1113 EN 10223-1