İZOTEL®  Galvaniz Bahçe Çiti

Bu tel çitlerin değişik göz aralığında ve farklı tel çapları Ø mevcuttur. Aşağıda yer alan bilgilerde üretilen göz aralıkları ve tel çapları belirtilmiştir.

İhtiyaç duymanız halinde yardımcı olmak için bizi arayabilirsiniz.

Galvaniz Kaplı Bahçe Telleri çok amaçlı güvenlik çitleri olarak kullanılmakta ve bilinmektedir. Diğer bir adı fens teli’dir. Petek Tellerin göz aralıkları şu şekildedir.

5×5 (tel kalınlığı 2mm ile 3,50mm arasında)
6×6 (tel kalınlığı 2mm ile 3,50mm arasında)
7×7 (tel kalınlığı 2mm ile 3,50mm arasında)
8×8 (tel kalınlığı 2mm ile 3,50mm arasında)
9×9 (tel kalınlığı 2mm ile 3,50mm arasında)
10×10 (tel kalınlığı 2mm ile 3,50mm arasında)

Diğer ölçü ve özellikleri için firmamız ile iletişime geçmenizi öneririz.

Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Eğer bahçenizin, tarla, bağ ve bağınızın etrafını sınır belirlemede ihtiyaç duyduğunuz bu ürün sektörde ve piyasadaki en çok kullanılan ve üretilen / tüketilen bir üründür.  Bu ürün için bizleri aramadan önce bilmeniz gerekenleri sırasıyla soru cevap şeklinde yazıyoruz. Okumadan bizi aramayınız.

Soru: 1 dönüm arazim var bunun çevresi ne kadardır.
Cevap: Arsanızın çevresinin tamamı şekline göre ve yapılacak olan kısımların yerine göre 100 ila 150 metre tül uzunluğundadır.

Soru: Ne tür bir malzeme kullanmalıyım.
Cevap: Eğer ekonomik bir ürün istiyorsanız burada yer alan Dikenli Tel ürünü tercih edebilirsiniz. Eğer orta sınıf bir ürün tercih ediyorsanız. (Galvaniz 2,30mm tel kalınlığı ve 7cm x 7cm  göz aralığı idealdir.) Bunun dışında 1. Sınıf ve 1. kalitede uzun yıllar dayanımlığı olan PVC Tel Örgü ürününü tercih edebilirsiniz.

Soru: 1 dönüm arazimin çevresi için tel çit fiyatı ne kadar tutar.
Cevap: Eğer ki talebiniz sadece ürün yönünde ise, telin kalınlığına ve göz aralığına bağlı olarak ürünün metre kare fiyatı 10 tl’den başlayıp 50 tl’ye kadar yükselmektedir.

Soru: Bir rulo ürün ne kadardır.
Cevap: Öncelikle alacak olduğunuz ürünün yüksekliği, tel kalınlığı, tel çit göz aralığı önemlidir. En ekonomik bir ürün hesaplaması yapmamız gerekirsek.  2,30mm – 7×7 galvaniz tel çit bir rulo 20 metre uzunluğundadır fiyatı: 20m2x10=200 tl. Kargo nakliye ve diğer vergiler / ücretler dahil değildir.

Soru: Montajlı ücreti nedir.
Cevap: Eğer hizmet almaya karar verdiyseniz ve alacak olduğunuz hizmetin bedelini merak ediyorsanız standart bir kalitede ki ürünün metre tül fiyatı 50 ila 90 tl arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat değişikliğini etkileyen unsurlar yükseklik ve hiç şüphesiz ki, telin kalınlığı göz aralığıdır.

Soru: Tel çit fiyat hesaplama, nasıl yapılır.
Cevap: Telin yükseklikleri tel çitler için 1 ve 1,50 yükseklikleri 1 metre tül olarak hesaplanır. 2 metre yüksekliği olan tel çitlerde 1 metre tül olarak hesaplanır. Buradaki değişiklik sadece fiyat olarak değişir. 1,50 yüksekliğindeki tel çit fiyatı hesaplaması. 100 metre uzunluk 1,50 yükseklik. (100×50=5.000 tl + kdv) bu şekildedir. 2 metre yüksekliğindeki tel çit hesaplaması için. (100×70=7.000 tl +kdv)

Bunların dışında sormak ve öğrenmek istediğiniz sorular varsa arayınız, aksi halde aramayınız CEVAP VERİLMEYECEKTİR.

Galvaniz Kaplı Bahçe Teli

Galvaniz Kaplı Bahçe Teli ve Tel Örgü Çit Teli Firmamızın bünyesinde imal edilen tel örgüler yılların verdiği tecrübeyle, uzman ve profesyonel kadromuzla iki ana başlık altında üretilmektedir.

Bunlar:

1-Sıcak daldırma galvaniz kaplı tel

2-Galvaniz kaplı teller dir.

Üretmekte olduğumuz teller yüksek malzeme kalitesiyle istenilen göz aralıklarında(10 x 10 mm den 75×75 mm göz aralığına kadar), uzunluk, yükseklik ve 2,00 mm den 4,00 mm ye kadar olan tel çaplarında dokunabilmekte olup şirketimiz bu çalışmalarıyla sizlere en iyi, kaliteli ve bütçenize en uygun ürünü sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Özel araziniz veya bahçeniz için yada sanayi alanlarında ürün çevre koruma alanı olarak belirlemede pvc galvanizli kafes teller tam ihtiyacınıza göre.

  • Park bahçeler,
  • yol kenarları,
  • siteler,
  • villalar,
  • sanayi bölgeleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Galvaniz Tel Örgü

Tel sektörü içerisinde kalitesi ve kullanım kolaylığı ile ön planda yer alan Galvaniz tel örgü en çok tercih edilen kategoride yer alır. Dayanıklı olması ile de kullanım sağlanan alanın güvenilir bir şekilde korunmasına olanak sağlar. Estetik açıdan da zarif olan bu tel modeli ile görsel bir şıklık oluşturabilirsiniz. En önemli özelliği uzun ömürlü olmasıdır. Fiyat açısından da uygun fiyat politikası ile sunulur ve kullanmanız amaçlanır. Genel özellikleri arasında paslanmaz yapısı ile ön planda yer alır. Erime ve kopmaya karşı da oldukça dirençlidir. Kolay şekil almasından dolayı montajı da hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

Galvaniz tel örgü spor sahalarında aktif olarak tercih edilen ürünlerin başında gelir. Diğer alanlarda da tercih edilerek kullanılan ürün tam koruma özelliği ile de avantaj sağlar. Bahçelerde, tarla ve arsa gibi alanlarda da tercih edilerek kullanım sağlanır. Özel üretim olan bu ürün kaliteli bir şekilde size sunulmakta ve garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Dört mevsim hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Herhangi bir şekilde bakım gerektirmeden uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. İhtiyaca göre istenilen kalınlıkta da imal edilebilme özelliğine sahiptir. Göz aralığı da istenilen şekilde yapılabilmektedir. Bunun için taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Özel tasarım olan bu model de herhangi bir şekilde yıpranma ve benzi durum oluşmaz. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Galvaniz tel örgü kullanışlı bir ürün olduğundan dolayı istenilen noktaya hızlı bir montaj imkanı sağlıyor. Görsel ve estetik tasarım açısından da kullanıcısını mutlu eder. İster bahçeniz için isterseniz de farklı bir alan için tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz. Ürün kaliteli bir şekilde size teslim edilmekle beraber istenilen ölçülerde hazırlanabilmektedir. Kurumsal olarak sunulan hizmet içeriğinden yararlanabilir ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Firmamız ekonomik fiyat politikasını benimsemekte ve müşteri odaklı bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Tel örgü modeli paslanmaz yapısı ve dayanıklı tasarımı ile ihtiyaçlarınıza kaliteli bir şekilde cevap verecektir.