•  

  PVC Bahçe Teli, Firmamızın bünyesinde imal edilen tel örgüler yılların verdiği tecrübesiyle, uzman ve profesyonel kadromuzla iki ana başlık altında üretilmektedir.

  Üretmekte olduğumuz teller yüksek malzeme kalitesiyle istenilen göz aralıklarında, (5×5 cm’den 6x6cm – 7x7cm göz aralığına kadar.) 3,00 mm den 4,00 mm ye kadar olan tel çaplarında dokunmaktadır şirketimiz bütçenize uygun en iyi ürünü sunmak için çalışmaktadır.

  Bizler siz değerli müşterilerimiz için ihtiyaçlarına uygun ürünler üretirken bu ürünleri en uygun biçimde uygulamak için ayrıca özel çözümler sunmaktayız. Firmamız Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Bir çok kurumsal ve bireysel müşteri ile bu konuda çalışmanın memnuniyetini yaşamaktadır. ZORLU TEL olarak hizmetini sunduğumuz ürünlerimizden olan PVC Kaplı Tel Çit bahçe çitimiz için gerekli ve ihtiyaç duyduğunuz diğer ürünümüz Galvaniz Tel Çit için tıklayabilirsiniz. Fiyatlandırmamız diğer sayfamızda yazmaktadır

  PVC Kaplı Tel Örgü

  Geniş kullanım alanı ile ön planda yer alan modele istenilen ölçülerde sahip olabilirsiniz. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra kullanılacak olan alana estetik bir görsel katması ile de ön planda yer alır. Şık ve modern bir tasarım oluşturmak isterseniz PVC kaplı tel örgü ideal bir tercih olacaktır. Uzun ömürlü ve ekonomik olması ile tüm sektör içerlerinde tercih edilir. Ürün özellikleri arasında solma ve çatlama yapmaması yer alır. Buda kaliteli kullanımın anahtarını size sunar. İklim şartlarından da etkilenmeyen yapısı uzun süreli kullanımın yapılmasını sağlar. Teknik özellikleri incelendiğinde sıcak daldırma galvanizli tellerden üretildiği görülmektedir.

  Nerelerde Kullanılır

  PVC kaplı tel örgü güvenlik açısından bulunan alanda kaliteli sonuçlar almanıza yardımcı olan en önemli ürünler arasında yer alır.

  • Yol kenarları
  • Siteler
  • Villalar
  • Parklar, bahçeler
  • Seracılık
  • Dekorasyon ve inşaat sektörünün çeşitli kollarında

  Gibi alanlarda tercih edilerek kullanılır. Ayrıca model kolay montaj edilebilir özelliğe de sahiptir. Buda sizi herhangi bir şekilde yormaz ve kısa sürede sonuç almanıza yardımcı olur.

  Ürünün Özellikleri

  PVC kaplı tel örgü güneşin UV ışınlarına karşı oldukça dirençlidir. Ayrıca iklim şartlarının getirdiği olumsuz durumlara karşı da dayanıklı olması ile uzun süreli bir kullanım avantajı sunar. PVC kalitesi de üst düzeyde yer alır. Buda kullanımın daha aktif olmasına yardımcı olur.

  Firmamızdan bu ürünü kolay bir şekilde temin ederek istediğiniz alanda kullanarak profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Dayanıklı malzemeden üretildiği için sorunsuz bir kullanım sağlanır. Tüm hizmet içeriğini yasal olarak sunan firmamız müşteri odaklı bir anlayış içerisinde sektörün ihtiyaçlarını karşılıyor. Bundan dolayı güven içerisinde yararlanabilir ve sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  Kullanım sağlanacak olan alanın güvenliğini maksimum seviyede tutmak istediğinizde bu model sizin için ideal bir seçim olacaktır. Firmamız ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine yardımcı oluyor. Diğer tel örgü modellerimizi de inceleyebilir ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Tüm modeller en kısa sürede hazırlanarak teslimi yapılır.