ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Dikenli Tel

Belirli bir bölgenin çevrilmesi için kullanılacak olan malzemelerin kaliteli olması uzun ömürlü bir kullanım açısından avantaj sağlayacaktır. Bunun için dikenli tel seçimini titiz bir şekilde yapmanız gerekir. Dikenli teller günümüzde en çok kullanılan koruma ürünleri arasında yer alıyor. Özel malzemeden üretilmiş olması kaliteli bir kullanımı da beraberinde sunuyor. Bulunan alanın korumasına katkı sağlayan dikenli tel fiyat açısından da oldukça uygundur. Beykoz dikenli tel hizmet içeriği ile sektöre katkı sağlayan firmamız kaliteli ürün sunumu ile en çok tercih edilenler arasında bulunuyor. Sizde tercih edebilir ve sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Montajının doğru bir şekilde yapılması görsel açıdan da istediğiniz şıklığı elde etmenize olanak sağlayacaktır.

Dikenli Tel Seçimi Nasıl Yapılmalı

Dikenli tek seçimi yapacağını zaman kullanım sağlayacağınız alana göre tercih etmeniz en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca istenilen ölçülerde alabilme imkanınız da bulunuyor. Ters büküm olarak üretilmesi sayesinde verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Karşı taraftan girişlerin önüne geçilmesi amaçlı kullanılan telin yapısal olarak da güçlü olması ve iklim şartlarına karşı dayanıklı olması gerekir. Bu detaya dikkat ederek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Beykoz dikenli tel konusunda en yeni teknolojik donanıma sahip olarak hizmet veren firmamız kaliteli ve garantili olarak ürünleri size sunuyor. Buda en iyi sonucun alınmasına katkı sağlıyor. Teller kesinlikle zaman içerisinde gevşemez ve dökülmez. Buda uzun süreli kullanımın anahtarını size sunar.

Nerelerde Kullanılır

Dikenli tel kullanım alanı oldukça geniştir. Arsalarda, tarlalarda, bahçelerde ve işletmelerin bahçe duvarlarında tercih edilerek kullanılır. Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı önlem olarak kullanılan bu ürün dört mevsim için uygundur. Herhangi bir şekilde iklim şartlarından etkilenmez. Ayrıca çevreye görsel olarak da uyumludur. Bu sayede bulunduğunuz alanda estetik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Beykoz dikenli tel fiyat politikamız ekonomik olarak belirlenmiştir. Sizde bu ürünü tercih ederek kullanım sağlayabilir ve bulunduğunuz alanın daha güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Sunulan tüm hizmet içeriği kurumsal olarak verilmekte ve garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır.

Dikenli Tellerin Özellikleri

Güvenlik amaçlı kullanılan dikenli teller zaman içerisinde yıpranmaz. Ayrıca dökülme ve kopma durumu oluşmaz. Bu da size en iyi kullanımı profesyonel bir şekilde sunar. Ekonomik olması ile de ön planda yer alır. Sağlıklı ve kaliteli kullanım için uygundur. Çevreden gelebilecek tehlikelere karşı da oldukça duyarlı olmasının yanı  sıra montajı da oldukça kolaydır. Bu konuda uzman personel size en iyi hizmet içeriğini sunacaktır. Geçmişten gelen deneyim ve kurumsal hizmet içeriği ile yardımcı olan firmamız modern tasarımları size ayrıcalıklı olarak sunar. Bundan dolayı güven içerisinde yararlanabilir ve en iyi sonucu profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Beykoz, İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.