İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Jiletli Tel

Yaşam alanlarımızı veya iş yerlerini dış etkenlerden korumak için çeşitli güvenlik sistemleri vardır. Güvenlik sistemleri ülkemize ve tüm dünyada sıklıkla tercih ediliyor. İç mekânların güvenliği için çeşitli kamera sistemleri kullanılırken, dış mekânlarda ise farklı ses sistemleri ile koruma sağlanabiliyor. Dış mekânlarda kullanılan en yaygın ve güvenlik sistemlerinden birisi jiletli tel uygulamasıdır. Jiletli teller insanları caydırıcı bir özelliğe sahip olduğu için güvenlik sistemlerinde en yüksek koruma sağlıyor. Beykoz jiletli tel firması, jiletli tel hizmetlerinde sınır tanımıyor. Dilediğiniz her yere jiletli tel uygulaması gerçekleştiriyoruz. Jiletli teller insanların güvenliği için son derece önemli bir kavramdır.

Jiletli Tel Nerelerde Kullanılır?

Jiletli tel sistemleri istenilen her dış mekânlar rahatlıkla kullanılabilir. Dış mekânlarınızın güvenliği için son derece önemlidir. Evlerinizin bahçelerini korumak için kullanabilirsiniz. Apartman ve bina bahçelerinde de kullanılabilir. Sanayilerde ve büyük fabrikaların dış mekân güvenliğini jiletli tel sistemleri sağlar. Jiletli teller ülke sınırları gibi belirlenmesi gereken yerlerde de kullanılabiliyor. Son derece güvenli bir sistem olduğu için herkes tarafından tercih ediliyor. Bu yüzden ülkemizde ve bütün dünyada jiletli tel sistemleri insanlar tarafından tercih edilebiliyor. Beykoz jiletli tel firması olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

Jiletli Teller Nasıldır Ve Güvenilir Mi?

Jiletli teller çelikten üretiliyor. Bu yüzden son derece güvenli ve yüksek koruma içeren bir sistemdir. Suç girişimlerinin olmadan engellenmesini sağlar. Jiletli teller çelikten yapıldığı için kesilmesi zordur. Kolay kolay deforme olmazlar. Mevsimin vermiş olduğu kötü hava koşullarından kendilerini sakınırlar. Mevsimlerin vermiş olduğu yağmur ve Kardan etkilenmeyecek kendilerini koruyabiliyorlar. Yağmurdan etkilenmediği için çürüme veya paslanma gibi kötü durumlar meydana gelmez. Jiletli tel sistemleri en çok güvenilen sistemlerden birisi olduğu için herkes tarafından tercih ediliyor. En yüksek korumayı sağlayan dış mekân güvenlik sistemleridir.

Jiletli Tellerin Fiyatları Uygun Mudur?

Jiletli teller uygun fiyatlı yapıya sahiptir. Çok yüksek koruma sağladığı için fiyatının önemli olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü güvenlik sistemlerine verilen paralar son derece gerekli paralardır. Jiletli tellerin fiyatlarını doğrudan söylememiz imkânsızdır. Jiletli tellerin yapılacağı mekânındaki büyüklükler jiletli tellerin fiyatlarında etki etmektedir. Kullanılacak olan malzemenin kalitesi de fiyatı etkiler. Her bölgede fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu yüzden detaylı bilgi almak için en güvenilir bir firma iletişim kurmamız gerekiyor. Biz Beykoz jiletli tel firması olarak sizlere her zaman bilgi vermeyi açığız. Firmamızı arayarak bizim iletişim kurabilirsiniz. Jiletli tel hakkındaki fiyat bilgisi ve diğer bütün bilgileri alabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı olan firmamız siz değerli müşterilerimizin korunmasını istediği her yere jiletli tel uygulamasına yapıyoruz. Kurumsal bir firma olan jiletli tel firmamızı tercih ederek kaliteli bir hizmet almanız mümkün. Kalite asla tesadüf değildir. Firmamız size kaliteyi sunuyoruz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Beykoz , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.