ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Panel Çit

İstanbul’un en özel yerlerinden biri olan Beykoz bölgesinde panel çitleri fazlası ile yer almaktadır. Çevre güvenliği sağlaması ve sınır oluşturması nedeni ile panel çit kullanımı önemlidir. Farklı alanlarda kullanılabilen panel çitlerin ölçüleri farklılık gösterebiliyor. İstenilen ölçülerde üretilebileceği gibi standart ölçülerden de yararlanmak mümkün. Beykoz panel çit ihtiyacınızda firmamızı tercih ederek yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Hem güvenlik hem de görsel zenginlik katacak ürünlerimiz aynı zamanda uzun süre kullanım imkanı sunacak kaliteye sahiptir. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde gerçekleşen ürünlerimiz için siz de firmamızın hizmetlerinden yararlanarak yaşam alanlarınızın güvenliğini sağlayarak sınırları belirleyebilirsiniz.

Panel Çitlerde İsteğe Bağlı Ölçüler Yer Almakta

Siz de hazır paneller sayesinde kurulumunu hızlı şekilde yapabilirsiniz. Eskiyen panellerinizi yeni ve modern görünüme sahip panellerle değiştirebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler sıcak yaz günlerinde güneşe karşı dayanıklı olurken, kış şartlarına da son derece dayanıklı şekilde üretilmiştir. Farklı ebatlarda üretilen panel çitler 70 cm den tutunda 100 ve 200 cm yüksekliklerde satışa sunulmaktadır. Paslanmaz ve boya gerektirmeden kullanım imkanı sunan ürünlerimiz firmamızın güvencesi ile sizlere ulaştırılıyor. Standart renk seçeneği dışında siz de istediğiniz renk seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Boya öncesi kaplama yapılarak kullanım ömrü artırılan bu ürünler bu sayede uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım imkanı sunuyor. Üstelik sıcak daldırma glazviz özelliği ile üretilen panel çitler bu sayede uzun yıllar paslanmadan ve boya atmadan kullanmanıza olanak sağlıyor. Panel çit özelliğine baktığımızda100 / ISO 527 belgeye sahip olduğunu görüyor ve polyester kaplama ile elde edildiğini görmekteyiz.

Özellikleri Ve Kalitesi İle Öne Çıkıyor

Görsel zenginlik katacak tasarıma sahip bu ürünler mevsim şartlarına dayanıklıdır. Özel olarak tasarlanan ürün kolayca geçmeli olması sayesinde hızlı kurulum imkanı sunuyor. Çift telli olması sayesinde uzun süre sorun yaşamadan kullanma imkanı sunan bu ürünlere siz de avantajlı fiyat seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Beykoz panel çit modellerimizi tercih ederek yaşam alanlarınızın görselliğini artırabilirsiniz. Dayanıklı olduğu gibi aynı zamanda bakım gerektirmez. Her renkte talep edebileceğiniz gibi standart yeşil renk seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Yükseklik isteğe bağlı olarak artırılabilir ya da azaltılabilir. Siz de firmamızı tercih ederek güvenilir hizmet kalitemizden yararlanarak panel çit satın alabilirsiniz.

Çevre Güvenliğini Artırarak Ve Görsel Zenginlik Katar

Çevre güvenliğini sağlayan bu ürünler, bulunduğunuz alanın sınırını belirlemede etkili ürünler arasında yer alıyor. Beykoz panel çit modellerimize göz atmak ve ürün seçeneklerimizden yararlanarak yaşam alanlarınızda panel çitlere yer vermek isterseniz, uzman çalışanlarımız ile detaylı görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kolay ödeme seçenekleri ile sahip olacağınız panel çitler sayesinde aileniz ve yaşam alanlarınız çok daha güvenli bir alan haline gelecektir. Detaylı bilgi için uzmanlarımız ile görüşme gerçekleştirerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Beykoz Panel Tel Çit

betonblok 246

Beykoz Panel Tel Çit

betonblok 245

Beykoz Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Beykoz de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Beykoz çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Beykoz , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.