İZOÇİM® Çimli Çit +plus konfor isteyenler için özel olarak üretildi..

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy Çim Çit

Çekmeköy çim çit, alanında profesyonel firmaların başında gelir. Çim çit uygulaması park, bahçeler ve sitelerde en çok tercih edilen koruyucu uygulamalardandır. Güvenlik sağlamak isteyenler için hem şık hem de korunaklı yapısı ile tercih edilir.

Görsel açıdan güzellik sunan bu uygulamalar, Çekmeköy çim çit güvencesi ile en profesyonel şekilde sunulmaktadır. Farklı tasarım örneklerini çim çit uygulamalarında görmek mümkündür.

Çekmeköy Çim Çit Fiyatları

Çekmeköy çim çit firması, sektörde bu hizmeti veren firmalar içerisinde en uygun fiyatı sunmaktadır. Çim çit fiyatlarını etkileyen birçok unsur bulunur. Bu unsurların başında çim çit döşenecek alanın büyüklüğü ve çim çit yüksekliği gelir. Firma olarak gerek sunduğumuz hizmet kalitesi gerekse istenilen fiyat aralıkları kıyaslandığında, ilk sıralarda tercih ediliriz. Tel kalınlıkları, birkaç kat sarılmış kalın yapısı ile kaliteli ve korunaklı bir görünüm sunar. Zengin bir yeşillik görünümü, gerçek çimden ayırt edilemeyecektir. Bu nedenle içeriyi göstermediği gibi güvenlik örtüsünü de en dekoratif şekilde sağlayacaktır.

Çekmeköy Çim Çit Özellikleri

Çekmeköy çim çit olarak, çok farklı alanlarda çit uygulamalarımız bulunur. Panel çit, bahçe çitleri, çim çitlerde en başarılı uygulamaları, firmamız sunar. Ürünlerimiz, yüksek derecede ısıya dayanıklıdır. UV ışıklarını emecek ve fazla ısınmayacak yapıdadır. Kolay kolay yanma durumu söz konusu olmayacaktır. Bu nedenle de oldukça güvenilir tasarımlardır. Kötü niyetli kişilerin girmesini engelleyecek yapıda ve yüksekliktedir. İş yeri ve yaşam alanlarında uzaktan bakıldığında şık bir görünüm ve prestij sunacaktır.

Çekmeköy Çim Çit Satış İmkânları

Firmamız, kurumsal çalışan bir kuruluştur. Hizmet almak isteyenlere çok kısa süreler içerisinde dönüş yapılır. Ustalarımız, konusunda tecrübeli olup, çok kısa zaman aralıklarında çim çit döşemesi yapar. Satış sonrası da her türlü desteği sunan firmamız, müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Telefonla aranmamız, yeterli olacaktır.

Çekmeköy Çim Çit Uygulamasının Kolaylıkları

Çim çit tasarımlarında farklı uygulamalarımız bulunur. Yüksekliği, hizmet alan kişinin isteğine göre değişim gösterecektir. Çok uzun yıllar bozulmadan kullanılacak olması tercih sebebidir. Ekonomik fiyatlarla en iyi çim çit hizmetini sunmaktayız. Çim çit için farklı ülkelerden de sipariş almaktayız. İklime uygun tasarlama hizmetimiz bulunur. Sıcaklığın çok yüksek olduğu ülkelere uygulanacak çim çit özellikleri farklı olur. Isıya dayanma gücü daha da artar.

Çekmeköy Çim Çit Firmaları

Çekmeköy , müstakil ev ve yaşam alanlarının yaygın olduğu yerleşim birimlerindendir. Ayrıca, inşa edilen siteler de bahçe içerisinde ve geniş arazilerdedir. İlçenin bu özelliğinden ötürü hem görsel açıdan şık hem de güvenlik sağlaması nedeniyle, çim çit uygulaması yaygındır. Bu nedenle, ilçede çok sayıda çim çit satışı yapan firma bulunur. Bu firmalar içerisinde firmamız, tercih sebebidir.

Çekmeköy Panel Çim Çit İle Güvenli Alanlar

Firmamız, panel çim çit uygulamalarında son derece profesyonel hizmet vermektedir. Çift kat çim sarmalı ve yüksek tel özelliği ile öne çıkar. Hava koşullarına dayanıklı ve güvenilirdir. Hızlı ve güvenilir hizmet veren kuruluşumuz, her zaman tercih sebebidir.

Çimli Çit

Çim Çit

Çimenli Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÇimli ve Çimenli  Çit Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Çimenli veya çimli çit olarakda bilinen izoçim çit ürünümüz çift tel içerisinde burgu halinde otomatik örmek makinaları ile beraber örülen 2 det 1.60 toplamda 3.20mm Ø tel çapındaki galvaniz tel arasına sıkıştırılarak çim görünümünü alır.

Çimenli yeşil çimli çit fiyatları ve çit Çekmeköy çimli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Çimenli veya diğer bir ismi çimli çit olan yeşil suni çit görünümnü elde edebilmek için uygulama alanının uzunluk ve yüksekliğini ölçerek işebaşlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve çimli çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çimenli çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Çekmeköy , İstanbul Bahçe Çimli Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.