ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy Dikenli Tel

Çekmeköy dikenli tel firmamız, yüksek güvenlik sağlayan, hemen hemen her alanda kullanılabilen, dikenli tellerin üretimini yapmaktadır. Firmamız güvenlik için önemli olan Bu telleri üretimini en son sistem kaliteli yöntemi ile gerçekleştiriyor. Sizlerin değer verdiği, güvenliğinin iyi olmasını istediği ve dikenli tel ile korumaya çalıştığı alanların güvenliğini sağlıyoruz. Sizin korumaya çalıştığınız alanlar için kullandığınız dikenli tel, en kaliteli şekilde üreterek güvenliğinize destek oluyoruz.

Dikenli Telin Özellikleri Nelerdir?

Güvenlik açısından önemli olan bu dikenli tellerin birçok özelliği bulunuyor. Güvenliğiniz için dikenli tel seçimi yapacağınız da firmamız size her zaman destek olacaktır. Dikenli teller Yüksek derecede koruma sağlıyorlar. Kesinlikle kesilmiyor, eğilmiyor ve bükülmüyorlar. Çeşitli sınırların geçilmesini önlemek için güvenlik açısından kullanılıyorlar. Dikenli teller paslanmaz yapıda olması gerekiyor. Bu sanayide kötü hava koşullarına karşı Kendini her zaman koruyacaktır. Dikenli tel üreten firmamız, bütün bu özellikleri barındırarak üretimi yapıyor. Dikenli teller belirli aralıklar ile tellerin üzerine çekilerek dikenli oluyor. Bu sayede koruma özelliği daha çok oluyor. Dikenlerin çokluğu ve uzunluğu siz değerli müşterilerimizin talebine göre firmamızda yapılmaktadır. Güvenlikli bir yer istiyor iseniz firmamızdan dikenli tel yaptırabilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatları

Dikenli tel fiyatları sabit olmadığı için kesin bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Seçmiş olduğunuz dikenli telin modeline ve uzunluğuna göre dikenli tel fiyatları değişiklik gösterir. Sizlerde dikenli tel hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için, Çekmeköy dikenli tel firmamıza gelerek, detaylı bilgi alabilir fiyatlandırma yaptırabilirsiniz. Kaliteli bir dikenli tel için, bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Dikenli Tel Kullanım Alanları

Dikenli telin kullanım alanları çok fazladır. Özellikle güvenlik istenilen yerlerde çok fazla tercih ediliyor. Fabrikaların sıklıkla başvurduğu koruma sistemlerinden bir tanesidir. Görüntüsü ve üzerindeki dikenler insanları caydırıcı özelliktedir. Girişlerin sınırlandırıldığı yerlerde dikenli tel örgü sistemleri kullanılmaktadır. Belediyelerde, park ve bahçelerde, evlerin bahçelerinde fabrikalarda her yerde bu sistem kullanılıyor. Bu sistem Gökçe gerçekten de yüksek bir güvenlik sağlıyor. En çok sanayiler ve fabrikalar tercih ediyor. Çekmeköy dikenli tel firmamız en kaliteli ve en güvenlikli dikenli tel üretimini siz değerli müşterilerimiz için yapmaktadır. Dikenli teller sizin istediğiniz boyutta ve ölçüde yapılabiliyor.

Dayanıklı Dikenli Tel Yapımı

Siz de kendinizi veya sevdiklerinizi, iş yerlerinize korumak adına dikenli tel yaptırmayı düşünüyor iseniz, firmamızdan güvenli olarak dikenli tel hizmetini alabilirsiniz. Firmamızın ilk önceliği her zaman güven ve kalitedir. Bu yüzden güvenli ve kaliteli ürünler üreterek, değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi, teknolojinin son sistemli özellikleri ile buluşturarak son sistem kaliteli hizmetler üretmeye devam ediyoruz. Biz her zaman sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, Çekmeköy dikenli tel firmamızın mutlaka tercih etmelisiniz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Çekmeköy , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.