İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy Jiletli Tel

Jiletli tel dikenli telin son teknoloji versiyonudur. Özellikle belli bir stratejiye sahip olan alanların güvenliği için jiletli tel çok iyi bir seçenektir. Niyeti kötü olan kişilere engel olmak için jiletli tel etkili bir yoldur. Firmamızda sizlerin güvenliği için en iyi şekilde jiletli tel üretim ve montajı yapıyor. İstediğiniz uzunlukta, istediğiniz modelde jiletli tel üretimimiz mevcuttur.

Çekmeköy jiletli tel düzlemsel, helezon ve düz hatlı olmak üzere üç ana grupta incelenir. Her bir model birbiriyle benzerlik gösterse de düzlemsel modeller daha fazla tercih edilir. Jiletli tel kullanım alanı oldukça geniştir ve bu nedenle firmamızın birçok müşteri kapasitesi bulunuyor. Çekmeköy Jiletli Tel firması olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Jiletli Tel Kullanım Sebepleri

Jiletli telin en birincil kullanım sebebi güvenliktir. Resmi daireler veya ünlü kişilerin oturduğu evlerde jiletli tel kullanılarak binanın güvenliği yüksek oranda sağlanmış olur. Hırsızlık yapmak için, olay çıkarmak için veya başka nedenlerle binaya girmek isteyen bireyler jiletli tellerden geçemeyeceğini bildiği için niyetinden vazgeçer. Bu durumda bina sakinlerinin güvenliği sağlanmış olur.

Mecburiyetten ya da görüntü sebebiyle de jiletli tel yaptıran vardır. Resmi binaların birçoğunda emniyet açısından jiletli tel yaptırmak mecburidir. Görüntü bakımından çok müthiş bir manzara sergilemese de pek çok kişi binasına jiletli tel yaptırmaktadır. Bizler de Çekmeköy jiletli Tel firması olarak sizlerin talebini yerine getiriyoruz.

Jiletli Tel Özellikleri

Çekmeköy jiletli tel firması olarak üretip montajını yaptığımız jiletli tel modelleri tamamen paslanmaz çelikten üretiliyor. Bu nedenle yağmur, kar, fırtına, rüzgar ve diğer dış etkenlere karşı dirayetli oluyor. Kolay kolay deforme olmayan jiletli tel modelleri yangına karşı da dayanıklıdır. Bu sayede çıkabilecek olası bir yangın durumunda jiletli tel yanmaz.

Jiletli teller uzun ömürlüdür. Binanıza yaptırdığınız bir jiletli teli uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hiçbir dezavantajı yoktur, dilediğiniz zaman firmamıza teli söktürebilirsiniz. Firmamızın ürettiği tüm ürünler gibi jiletli tel ürünleri de %100 kalitelidir.

Jiletli Tel Kullanım Alanları

Jiletli telin kullanıldığı çok fazla alan bulunuyor. Bunlar:

  • Askeriye
  • Cezaevi
  • Hastane
  • Ünlü kişilerin evleri
  • Otel
  • Okul
  • Ülke sınırları

Görüldüğü üzere Çekmeköy jiletli tel pek çok kullanım alanına sahiptir. Bunların dışında ekonomik değeri yüksek, manevi değeri büyük binalarda da jiletli tel modelleri kullanılıyor. Çekmeköy Jiletli Tel firması olarak bizler de bu alanlarla kullanabilmeniz ve can güvenliğinizi sağlayabilmek için almış olduğumuz ölçüler doğrultusunda jiletli teli binanıza getirip monte ediyoruz. Sadece satana kadar değil, sattıktan sonra da sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatlarını etkileyen birçok etken vardır. Telin boyutu, metresi ve modeli jiletli tel fiyatlarını etkilemektedir. Fiyatlar ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz telefon numaramızı da arayabilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Çekmeköy , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.