İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy Kafes Tel

Çok fazla kullanım alanı olan kafes teller Çekmeköy kafes tel firmamız tarafından itina ile üretiliyor.  Güvenlik sistemleri için kullanılan tel modelleri arasında yer alıyor. Kafes tel firmamızla sizin istediğiniz boyutlarda kafes tel üretimi yapılmaktadır. Kafes telin yapılırken ki sıklığı, sizin istediğiniz ölçüye göre ayarlanır. İstediğiniz gibi kafes tel üretim yaptırmak istiyorsanız, kaliteli firmamız sizin için her zaman üretim yapmaya devam edecektir.

Kafes Tel Kullanım Yerleri

Kafes teller birçok alanda kullanılıyor. Günümüzde hemen hemen her yerde görebilirsiniz. Güvenlik sağlayan bir tel olduğu için ülkemizde çok fazla tercih edilir. Kafes telin kullanımları kişiden kişiye göre değişir. Kafes tel en çok inşaat sektöründe kullanılıyor. Sanayi sektöründe, madencilik şirketlerinde yaygın olarak kullanıyor. Çevrenin güvenliğini sağlamak için kafes tel çekilebiliyor. Çeşitli kümes hayvanlarının korunması için kafes tel kullanılır. Klima üretiminde dahi kullanılan kafes tellerin, kullanım alanı çok fazladır. Bunlara ek olarak hobi malzemelerinde, havalandırma ve soğutma sistemlerinde kafes tel sıklıkla kullanılıyor.  Firmamız kullanım alanının bu kadar geniş olduğu kafes telleri itina ile üretiyor. Çekmeköy kafes tel firmamız, sizlerin istediği tüm boyutlarda ve sıklıkta kafes tel üretimi yapmaya hazırdır. Her sektörden bizi arayarak detaylı bilgiye sahip olabilir veya sipariş oluşturabilirsiniz.

Kafes Telin Bir Takım Özellikleri

Kullanım alanı bu kadar fazla olan kafes telleri birçok özelliği bulunuyor. Özellikle firmamızda ürettiğimiz kafes teller, oldukça kaliteli bir şekilde üretiliyor. Kafes tel birçok işleyişi olan tel modellerinden birisidir. Firmamızda Arzu ettiğiniz gibi kafes tel modeli üretimi yapmaktayız. Sizin istediğiniz modeli ve kalınlığı belirlemeniz yeterli olacaktır. Geniş bir kullanım alanı olan kafes tel modellerini istediğiniz uzunlukta ve top halinde üretimini yapmaktayız. Sizin belirlediğiniz ölçü ve model doğrultusunda, metrelerce imalatını yapabilir, istediğiniz ebatta kesim sağlarız. Yüksek koruma özelliği olan kafes teller, koruma sistemleri için ideal olacaktır. Çekmeköy kafes tel firması olarak, siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerine her zaman önem gösteriyoruz. Bizlere güvenerek kafesleri ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Profesyonel ve güvenli ekip arkadaşlarımız ile kaliteli üretim yapmaktayız. Kendi alanında ilerlemiş ve her yeniliğe kendine katmış, firmamız siz değerli müşterilerimizin arzu ve isteklerine her zaman karşılık vermeye çalışıyor. Kafes tel firmamız, her sezon değişen teknolojiyi takip ederek kendini daha da yeniliyor.

Kafes Tel Fiyatları

Kafes tel fiyatları her zaman değişiklik gösteren fiyatlardır. Kafes tel fiyatları hakkında sabit bir fiyatlandırma yapmak doğru olmaz. Sizin seçmiş olduğunuz tel modeli, uzunluğu ve genişliği ile alakalı olarak, kafes tel fiyatları her zaman farklılık göstermektedir. Bizler Çekmeköy kafes tel firması olarak, siz değerli müşterilerimize, her zaman en uygun fiyatla hizmet vermeye devam edeceğiz. Kafes tel ihtiyacınız olduğu zaman firmamızdan güven duyarak yardım alabilirsiniz.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Çekmeköy çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Çekmeköy , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.