ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Çekmeköy Panel Çit

 Panel çit, ülkemizde en çok tercih edilen tel örgü sistemlerinden bir tanesidir. Birçok kullanım alanına sahip olan bu çiftler, insanların hayatını kolaylaştırıyor. Biz Çekmeköy panel çit firmamız, her zaman en kaliteli ürünleri üretmeye devam edecektir. Panel çit hizmetini en kaliteli şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Panel Çitin Sağladığı Avantajlar

Panel çit bulunduğu alana birçok avantaj sağlıyor. Sıklıkla kullanılan güvenlik sistemlerinden bir tanesidir. Bulunduğunuz ortama ya bir yabancının girmesini engeller. Bu şekilde bahçenizin güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca sevimli dostlarımızın istemsiz bir şekilde bahçemize girmesini önler. Kedi köpek gibi hayvanları, bahçemizden uzak tutar. Bahçemize istemediğimiz kötü hayvanlarının girmesini önler. Belirler alanları sınırlandırmak için panel çit yöntemleri kullanılıyor. Kesinlikle güvenlik açısından tercih edilmesi gereken bu çitler, güvenliği son derece iyi sağlıyor. Sizler de panel çit yaptırmaya karar verdiğiniz anda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimize, her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çabalıyor.

Panel Çitlerin Kullanıldığı Yerler

Ülkemizde panel çit kullanımı çok yaygındır. Birçok mekânda panel çitlere rastlayabilirsiniz. Güvenli ve sağlam özelliği ile genellikle tercih edilen çift sistemlerinden bir tanesidir. Panel çit birçok mekânda kullanılabiliyor. Panel çitler monte edilmesi kolay olan çit sistemlerindendir. Toprağa kolayca monte edilebiliyor. Çim zeminlerde rahatlıkla kullanılıyor. Bu açıdan ekstra kolon veya bir beton yığınına gerek duyulmuyor. Her türlü beton ve duvar zeminlerde panel çit kullanımı mümkündür. Panel çitler sizin Yüksek derecede güvenliğiniz için ideal olacaktır. Sizlerle panel çit sistemlerini güvenle firmamızdan yardım olarak kullanabilirsiniz. Çekmeköy panel çit firmamı, vatandaşlarımızın istediği boyut ve ebatlarda, istediğin renk ve detaylarda panel çit üretimi yapmaktadır. Kaliteli bir hizmet için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Panel çit üretimini en iyi yaptığımızı biliyoruz. Sizlerin de bu kaliteli hizmetlerden faydalanmasını amaçlıyoruz.

Panel Çit Fiyatları

Çekmeköy panel çit firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ve uygun bir fiyat sunmaktadır. Firmamızda birbirinden çeşitli panel çitleri bulabilirsiniz. Panel çitler müşterilerin isteği doğrultusunda ebat ve boyutlarda kesilerek yapılmaktadır. Panel çit fiyatları konusunda kesin olarak bir bilgi vermemiz doğru değildir. Çünkü uygulanacak alanın genişliği ve uzunluğu panel çit fiyatlarını doğrudan değiştirmektedir. Sabit fiyatlı bir sistem olmadığı için fiyat bilgisi almanız mümkün değildir. Müşterilerimizin istemiş olduğu ebat ve boyutlar, mekânın uzunluğu panel çit fiyatlarını değiştirmektedir. Sizlerle panel çit yaptırmaya karar verdiğiniz anda, yıllardır sektörde kendini kanıtlamış ve kaliteli bir firma olan bizlerden hizmet alabilirsiniz. Bizler her zaman güvenli ve kaliteli çalışmayı kendimize İlke edindik. Sektörde Çekmeköy ’de panel çit uygulamasını en iyi biz yapıyoruz. Firmamız kalitenin yanı sıra uygun fiyatları ile de müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Panel çit hizmeti almak istediğiniz zaman firmamıza gelmeniz veya bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Çekmeköy Tel Çit Ve Panel Çit Hizmeti

Çekmeköy; İstanbul iline bağlı Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. Son sayımlara göre ilçenin nüfusu yaklaşık 180 bindir. İlçede eğitim faaliyetleri üst seviyededir. Şu anda ilçede kurulu yüzden fazla eğitim kurumu bulunmaktadır. Çekmeköy ilçesi spor tesisleri ve parklar bakımından oldukça zengindir. İlçede halkın ücretsiz kullanımına sunulmuş 97 adet park belediye tarafından hizmete sunulmuştur. Bu parklar yoğun bir şekilde ailelerin ve çocukların ziyaretine uğramaktadır. Eğitim kurumları ve parklarda yoğun şekilde karşılaşılan panel çit uygulamalarına rastlanmaktadır.

Çekmeköy Panel Çit ve Tel Çit Özellikleri Nelerdir?

Panel çit, demir çubukların tel örgü makinesinde işlenerek örülmesi ile elde edilir. Karşıdan bakıldığında uçlarından birleştirilmiş kareler görünümü olan panel çitlerin kullanım alanı yaygındır. Daha çok park, bahçe, yol, konut kenarlarında kullanılan panel çitlerin iki temel kullanım amacı vardır. Bunlardan birincisi estetik ikincisi ise güvenliktir. Kullanımın kolay olması, renk seçenekleri ile zevke göre ayarlanabilmesi ve sağlam olması nedeniyle panel çitler önerilmektedir.

Tel çit; helezonik jiletli tel, helezon tel, düzlemsi jiletli tel gibi çeşitlere ayrılır. Jiletli teller tam güvenlik gerektiren yerlerde kullanılır. Helezon tel ise genellikle inşaat alanlarında, tarla kenarlarında ya da açık tavuk alanlarının kenarlarında karşımıza çıkar. Özellikle kolay kesilmemesi ve arasından canlının geçmemesi nedeniyle tercih edilen tel çitler uzun yıllar sahiplerine koruma alanı sağlarlar.

Çekmeköy Dekoratif Tel Çit Nedir?

Dekoratif tel çitler, panel ya da tel çitler ile çimlerin birleştirilmesi suretiyle oluşan, güzel bir görüntü sağlayan ürünlerdir. Dekoraçim olarak da bilinirler. Dayanıklı olmalarının yanında kullanıldıkları alana yeşilimsi hava katan dekoratif tel çit; spor ve oyun alanları, restoran bahçe ve giriş koridorlarından, villa çevrelerinde kullanılır. Panelle iç içe geçen çimler PVC hammaddesinden yapılırlar. Bu nedenle kolay yanmazlar, renkleri atmaz, görüntüsü bozulmaz. Gerektiğinde çimler yıkanabilirler.

Çekmeköy Panel Çit, Tel Çit ve Dekoraçim Hizmetleri

Firmamız Çekmeköy ilçesinde tel örgü sektöründe faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız panel çit, helezonik tel, jiletli tel ve Dekoraçim alanlarında en iyi hizmeti veren firmaların başında gelmektedir. Her ebatta ve renkte üretim yapabilme kapasitesi ve alanında tecrübeli kadrosu ile firmamız tel örgü işlerinizi en kısa sürede teslim edecektir. Firmamız ilçede güven kazanmış firmalardan birisidir. İlçede faaliyet gösteren birçok anaokulun panel çit ve dekoratif çim hizmetleri firmamız tarafından yapılmıştır. Yine ilçedeki birçok park panel çitlerinde firmamızın imzası bulunmaktadır. Siz de tel örgü işlerinizi güvenilir ve garantili hizmet veren bir kuruma yaptırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy Panel Tel Çit

betonblok 246

Çekmeköy Panel Tel Çit

betonblok 245

Çekmeköy Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Çekmeköy de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Çekmeköy çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Çekmeköy , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.