İZOÇİM® Çimli Çit +plus konfor isteyenler için özel olarak üretildi..

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Çim Çit

 Yaşam alanı olan her yer mutlaka korumaya ihtiyaç duyan yerdir. İster bahçe olsun ister müstakil ev, mutlak şartta etrafında bir güvenlik önleminin bulunması gerekir. Koruma özelliğinin yanı sıra ortama dekoratif de bir görünüm kazandıran çim çitler iki etkiyi bir arada yaratmasından dolayı her daim tercih nedenidir. Yaşam alanlarınızı daha korunaklı bir hale getirmek ve eşsiz bir dekorasyon alanı yaratmak için Kadıköy çim çit firmamız ile iletişime geçerek profesyonel kalitede sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Son dönemlerin en sık tercihi olan çim çit modelleri beton yığını görüntüsüne son verecek teknolojik özellikleri ile her mekânda güvenle kullanılabilir.

Çim Çitlerin Özellikleri Nelerdir

Çim çitlerin yegâne özelliği koruma sağlamasıdır. Alanların çevrelenmesi ile iç kısımda kalınan bölgeler ultra koruma performansı elde eder. Sık yapısı ile dışarından içerinin görünmesini yüzde yüz oranında engeller. Uzun panellerin üzerine sabitlenmesinden dolayı dışarıdan kesinlikle içte kalan bölge görünmez. Çim görünümüne sahip olması her türlü dekorasyon ile üstün bir uyum sağlar. Özellikle bahçe için tercih edilecek çim çitler eve olduğundan daha farklı bir hava verir. Yeşili ve doğayı seviyorsanız ve mülkiyeti size ait yaşam alanlarınız için de güvenlik önlemi almanız gerekiyorsa sizi mutlaka Kadıköy çim çit hizmeti sunan firmamıza bekliyoruz.

Çim Çitler Nerelere Uygulanır

Çim çitler her alana rahatlıkla uygulanabilir. Çoğunlukla evler ve apartmanlar için tercih edilen çit modelleri aynı zamanda spor tesisleri için veya hobi bahçeleri için de tercih edilebilir. Dekor amaçlı tercih edilen çim çitler alanlarda yüksek güvenlik içerir. Zemin ne olursa olsun çim çitler kolayca zemine monte edilebilir ve kullanım ömrü oldukça uzundur. Dekoratif açıdan zengin çeşitlere sahip olan çim çitler kolay montaj ve demontaj imkânlarından dolayı müşterilerin öncelikli tercihidir. İstenildiği durumlarda daha önde yapılan bir çim çit kolayca demonte edilerek farklı bir noktaya tekrar monte edilebilir. Taşınma esnasında bozulmaması ve yıpranmaması nedeni ile asla pişman etmez. Her ortama uygun çim çit modellerinden tercihinizi yapmak ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için Kadıköy çim çit firmamıza uğrayabilirsiniz.

Çim Çitlerin Fiyatları Hakkında Bilgi

İhtiyacınız olan çim çit hizmetini en uygun fiyatlar ile firmamızdan temin edebilirsiniz. Çim çit çalışmalarında fiyat çıkartılırken öncelikli olarak çevrilecek alanınız ölçülür. Ne kadar alanda çalışma yapılacağı belirlendikten sonra tercih edeceğiniz çim çitin kalite derecesi önem taşır. Kalitesine göre değişen çim çit seçenekleri arasından yapacağınız tercih ile birlikte alan için kullanılacak malzeme miktarı belirlenir ve uygun işçilik fiyatının eklenmesi ile sizlere çim çit için belirlenen fiyat sunulur. Nakliye ve montaj işlemleri tamamen firmamız tarafından karşılanır ve ücretsizdir. Firmamız sunduğu hizmetleri garanti kapsamında yerine getirir. Kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanmanız için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Çimli Çit

Çim Çit

Çimenli Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÇimli ve Çimenli  Çit Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Çimenli veya çimli çit olarakda bilinen izoçim çit ürünümüz çift tel içerisinde burgu halinde otomatik örmek makinaları ile beraber örülen 2 det 1.60 toplamda 3.20mm Ø tel çapındaki galvaniz tel arasına sıkıştırılarak çim görünümünü alır.

Çimenli yeşil çimli çit fiyatları ve çit Kadıköy çimli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Çimenli veya diğer bir ismi çimli çit olan yeşil suni çit görünümnü elde edebilmek için uygulama alanının uzunluk ve yüksekliğini ölçerek işebaşlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve çimli çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çimenli çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kadıköy , İstanbul Bahçe Çimli Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.