İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Jiletli Tel


Evlerimizin veya herhangi bir iş yerinin bazen çeşitli korunma yöntemleri ile güvenlik altına alınması gerekebilir. Güvenlik önlemleri ülkemizde sıklıkla kullanılıyor. Suç girişimlerinin çok olduğu ülkemizde ve dünyada ne yazık ki bu tarz güvenlik önlemlerini ihtiyaç duyuyoruz. Gönül ister ki hiçbir şekilde bulunduğumuz mekânı koruma altına almayalım. Fakat günümüz şartlarında bu mümkün değildir. Dış mekânlarda birçok koruma yöntemi bulunuyor. Bunlardan en güvenli ve en yüksek koruma sağlayan jiletli tel sistemleridir. Jiletli tel sistemleri, dış mekân korumaların da en çok tercih edilen sistemlerdendir.

Jiletli Tel Özellikleri

Jiletli tellerin tercih edilmesi için birçok sebebi vardır. Öncelikle yüksek seviyede koruma sağladığı  için tüm işyerleri tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Herhangi bir alanda güvenliğin sağlanması için jiletli tel sistemlerini seçebilirsiniz. Jiletli teller paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu sayede yıllarca kullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde deforme olmaz ve kesilmez. Suç girişimlerinde caydırıcı bir özelliğe sahiptir. Ürkütücü görüntüsü ile insanları suçtan vazgeçirebiliyor. Jiletli tel sistemleri ülkemizde yaygın kullanılan sistemlerden biridir. Kadıköy jiletli tel firmamız en kaliteli tel sistemlerini sizler için yapıyor.

Jiletli Tel Kullanım Alanları

Jiletli tel sistemleri dış mekânda en çok kullanılan güvenlik sistemlerinden birisidir. Kapalı veya açık cezaevlerinde sıklıkla kullanılır. Yüksek koruma gerektiren işyerlerinin dış güvenliğinde kullanılır. Büyük sanayi ve fabrikaların korumasında kullanılır. Ayrıca dilediğiniz her türlü dış mekânda jiletli tel sistemini kullanabilirsiniz. Jiletli tel sistemleri sağladığı yüksek koruma özelliği ile güvenlik alanında endişe duyduğunuz her yeri korur. Sizlerde güvenliğinden emin olmadığımız yerlere jiletli tel sistemleri yaptırmak istiyorsanız, güvenli ve kaliteli olan Kadıköy jiletli tel firmamızdan güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Jiletli Tel Uygulamaları

Jiletli tel uygulamaları direk olarak beton zeminde yapılmaktadır. Ayrıca yaptıracağınız yerde bulunan kolonlar üzerine de uygulanması son derece kolaydır. Çeşitli vidalar yardımı ile sağlamlaştırıyor. Maliyeti düşüktür ve uygun fiyatlıdır. Sağlamış olduğu güvenlik sisteminin yanında fiyatları gayet uygundur. Fiyatları hakkında kesin ve net bir bilgi vermemiz doğru değildir. Çünkü uygulanacak olan mekânın alanı ve genişliği fiyatları etkiler. Ayrıca kullanılacak olan malzemelerin kalitesi ve işçilik ücreti fiyatlarda farklılık yaratmaktadır. Bu yüzden kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Sizlerde jiletli tel sistemleri yaptırmak istediğiniz zaman Kadıköy jiletli tel firmamızdan uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Jiletli Tel Firmamız

İstanbul Kadıköy jiletli tel firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için çabalıyor. Teknolojinin getirmiş olduğu her türlü imkânı firmamız bünyesinde bulunduruyoruz. Böylelikle en uygun ve en güzel hizmeti sizlere sunmak için uğraşıyoruz. Maltepe jiletli tel firmamızdan uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Kaliteli ve güven veren firmamız sizler için her zaman en iyisini yapmak için çalışıyor. Gönül rahatlığı ile jiletli tel firmamız tel sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kadıköy , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.