ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kartal Dikenli Tel

Dikenli teller günlük hayatta kullanılan güvenlik sistemlerinden birisidir. Güvenlik gerektiren yerlerin dışında kullanılır. Birçok mekânda kullanılan dikenli teller koruma sağlar. Yüksek koruma sağlayan dikenli teller halk tarafından en çok tercih edilen güvenlik sistemlerinin arasında yer alıyor. Böylelikle dikenli telleri kullandığınız zaman evinizi, işyerinizi veya fabrikalarınızı koruma altına alırsınız. Güvenlik sistemleri ülkemizde önemlidir. Çünkü her bölgeye suç işleme oranı fazladır. Bu yüzden güvenlik gerektiren her yerde güvenlik sistemlerini kullanmaktayız. Kartal dikenli tel firmalarında dikenli tel uygulaması yapılıyor. Sizde güvenliğinden endişe duyduğunuz yerler, dikenli tel sistemlerini yaptırarak koruma altına alabilirsiniz.

Dikenli Teller Nerelerde Kullanılıyor

Dikenli tellerin kullanım alanı çok fazladır. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir güvenlik sistemidir. Dikenli teller evlerin veya apartmanların bahçelerinin korunmasında kullanılıyor. İşyerlerinde sıklıkla tercih edilen dikenli teller, işyerlerinin korunmasını sağlıyor. Ayrıca özel mülk ve villalar da dikenli tel sistemlerini kullanmak doğru olur. Büyük fabrikalar ve sanayi siteleri dikenli tel sistemleri ile işyerlerini korumaya alıyor. Ülkemizde sıklıkla kullanılan dikenli tel sistemlerini, Sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dikenli tellerin ürkütücü özelliği sayesinde suç girişimlerinden caydırıcı özelliği vardır. Böylelikle hırsızlık veya diğer kötü amaçlı girişimler, dikenli tel sistemleri sayesinde engellenmiş olur. Kartal dikenli tel firmamız her zaman güvenliğiniz için en iyi dikenli telleri sizlere sunuyor. Güvenlik gerektiren her türlü alana dikeni uygulaması yapıyoruz.
Dikenli Tel Fiyatları Neye Göre Belirlenir 

Dikenli tel fiyatları hakkında bilgi vermeniz imkânsızdır. Yani kesin bilgi vermek doğru değildir. Dikenli tel fiyatları uygun yapıdadır. Kimsenin bütçesini zorlamayacak fiyatlardadır. Son derece kullanışlı ve güvenlikli olan bu tel sistemlerine vereceğiniz fiyat son derece makul fiyatlarıdır. Dikenli tel sistemlerinin fiyatları uygulanacak olan alanın uzunluğuna göre değişir. Bu yüzden fiyatlar hakkında kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Ayrıca firmanın işlevi ve kaliteli malzemeleri fiyatlarda değişiklik gösterir. Her bölgede dikenli tel fiyatları farklı olduğu içi, bir firma yardımı ile hesap bilgisi alabilirisiniz.

Kaliteli Firma Olarak Bizi Tercih Edin

Dikenli teller çelikten üretilir. Bu yüzden asla kırılmazlar ve kesilmez yapıdadırlar. Yağmurdan etkilenmez paslanma ve çürüme yapmazlar. Son derece kullanışlı olan dikenli tel sistemleri güvenlik açısından da önemlidir. Kaliteli uygun fiyatlı hizmet almak için Kartal dikenli tel firmamız sizler için en uygun. Birbirinden kaliteli dikenli telleri firmamız bünyesinde bulunduruyoruz. Sizlerin dilediği her mekâna istediğiniz boyutta istediğin uzunlukta dikenli tel hizmeti veriyoruz. Dikenli teller güvenliğiniz için önemlidir. Bu yüzden sevdiklerinizi veya evlerinizi korumak için dikenli tel sistemlerini almamız son derece önemlidir. İş yerlerinizi korumak için dikenli telleri tercih edebilirsiniz. Kartal dikenli tel firmamızda uygun fiyatlı ürünler sizi bekliyor. Siz değerli müşterilerimizin bize güvenlik her zaman önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kartal , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.