ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Kartal Panel Çit

Kurumsal hizmet çerçevesinde satışa sunmuş olduğumuz panel çitler, günümüz teknolojik imkanlarından yararlanılarak üretiliyor. Özellikle son dönemlerde hızlı gelişen ilçeler arasında yer alan Kartal bölgesinde toplu yaşam alanları giderek artıyor. Bu çerçevede yeni yapılan bu alanlarda panel çit kullanımı oldukça fazla. Siz de Kartal panel çit ihtiyacınızda firmamızı tercih ederek yaşam alanlarınızın güvenliğini artırabilir hem de sınır amaçlı panel çitleri kullanabilirsiniz. Güvenlik ve görsel zenginlik katacak ürünlerimiz aynı zamanda uzun süre kullanım imkanı sunacak şekilde birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmiştir.

Panel Çitler Ölçüleri ve Kullanım Alanları

Kurulumu hızlı ve pratik şekilde gerçekleşen ürünlerimiz ile siz de yaşam alanlarınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Üstelik ürünlerimiz son derece kaliteli şekilde üretilmekte olup, darbelere karşı dayanıklıdır. Bunun yanı sıra sıcak yaz günlerine ve kış şartlarına karşı dayanıklı şekilde üretilen ürünlerimizi siz de sorun yaşamadan uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bünyemizde satışa sunulan Kartal panel çit olarak ürünlerimiz, 70 cm, 100 cm, 120 cm ve 200 cm yüksekliklerde satışa sunulmaktadır. Günümüzde birçok alanda kullanılan bu ürünler, toplu yaşam alanlarında, bahçe ve tarlaların sınırlarını belirlemede, kafe ve restoran gibi alanlarda giderek kullanımı artmaktadır. Siz de ürünlerimizi tercih ederek dilediğiniz alanda güvenle kullanacağınız ürünleri firmamızdan temin ederek satın alabilirsiniz.

Panel Çitlerin Özellikleri Nelerdir?

Kurumsal hizmet sunan firmamız tarafından satışa sunulan ürünlerimiz, Avrupa standartların da sizlere ulaştırılıyor. Üstelik uzun süre kullanım imkanı sunacak şekilde üretilen ürünlerimiz mevsim şartlarından etkilenmiyor. Standart renk seçeneği olarak yeşil satışa sunulurken dilerseniz, birçok renk seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Paslanmaz ve boya gerektirmez. Boya öncesi kaplama yapılarak kullanım ömrü artırılmıştır. Kurulumu kolaydır ve özel olarak geçirmeli şekilde üretilmiştir. BU sayede uzmanlık gerektirmeden siz de hızlı ve de pratik bir şekilde panel çitlerin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından etkilenmez ve soğuk kış günlerine karşı son derece dayanıklıdır. Uzun süre bakım gerektirmeden kullanım imkanı sunan panel çitleri siz de tercih ederseniz, firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çevre Güvenliğini Artırarak Ve Görsel Zenginlik Katar

Firmamız Kartal panel çit olarak birçok seçenekle panel çit satışını sürdürmektedir. Sitemiz üzerinden ya da mağazamıza gelerek göz atmak ve ürün seçeneklerimizden yararlanarak isterseniz, 7/24 hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik ürünlerimiz avantajlı fiyat seçenekleri ile sizlere ulaştırılıyor. İsterseniz, uzman çalışanlarımız ile detaylı görüşme gerçekleştirebilir, isterseniz de web sitemizden ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve de kolay ödeme seçenekleri ile sahip olacağınız panel çitler sayesinde çevre güvenliğini sağlayarak yaşam alanınızın sınırında ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı ürünlerimizi tercih ederek siz de yaşam alanlarınızda bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanabileceğiniz panel çitleri uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

 

Kartal Panel Tel Çit

betonblok 246

Kartal Panel Tel Çit

betonblok 245

Kartal Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Kartal de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Kartal çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Kartal , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.