Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Bahçe Çiti

Maltepe bahçe çiti firması olarak sizlere en iyi şekilde bahçe çiti yapmaya çalışıyoruz. Bahçelerinizin dizaynı oldukça önemli. Özellikle bahçeniz büyükse çit kullanmak bahçenizi çok daha güzel gösterecektir. Bahçeniz için kullanılacak farklı farklı çit modelleri bulunuyor. İsterseniz çim çit, isterseniz tel çit ya da panel çit kullanabilirsiniz.

Çim çitler adeta gerçek gibi görünürler ve sanki bahçenize boydan boya çimene döşemişsiniz gibi bir görüntü oluşur. Tamamen yapay çimlerin birbirine sarılması ile oluşur. Panel çit ise tel örgülerin üzerine çim döşenmesi ile oluşur ve ister tek taraflı ister çift taraflı yapabilirsiniz. Tel çit isminden de anlaşılacağı gibi tel örgüler ile yapılmaktadır.

Bahçelerde En Çok Hangi Çit Modeli Tercih Ediliyor?

Maltepe bahçe çiti firması olarak her türlü bahçe çiti yapmaktayız. Eğer sadece dekor amaçlı yaptırıyorsanız çim çit yaptırmalısınız. Çim çitler oldukça doğal göründüğü için bahçenize muhteşem bir görüntü katar. Özellikle yeşil renkte yaptırırsanız çok daha huzurlu olduğunuzu fark edeceksiniz. Fakat hangi çiti yaptırırsanız yaptırın dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Mavi, pembe, mor, kırmızı ve daha başka renklerde de yaptırabilirsiniz.

Eğer korunmak amacıyla bahçenize çit yaptırmak istiyorsanız sık örülmüş tel çit yaptırabilirsiniz. Tel çitlere tırmanmak zor olacağı için hiç kimse böyle bir şeye yeltenmeyecektir. Tabi ki çim çit ya da panel çitin de boyunu yüksek tutarsanız kendinizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Tel çitlerin rengini de isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Bahçe Çiti Kullanmanın Avantajları

Maltepe bahçe çiti firması olarak yaptığımız bahçe çitlerini kullanmanızda çok avantajlar var. Bahçenizi çiçekler ile süslerseniz bahçe çiti kullanmanızda fayda var. Dışarıdan içeri girdiğiniz zaman çok hoş bir görüntü ile karşılaşmak size huzur verecektir. Böylelikle dışarıda büyük bir keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Bahçe çiti kullanmanın bir diğer avantajı da bahçenizi tüm dış etkenlere karşı korumaktır. Dışarıdan hiçbir şekilde kötü niyetli bir insan bahçenize giremeyecek ve size zarar veremeyecektir. Sadece kötü niyetli insanlar değil, kedi köpek gibi hayvanlar da bahçenize girip size rahatsızlık vermiyorlar. Böylece bahçede oturmak çok daha keyif verici oluyor.

Bahçe Çiti Garantisi

Firmamızdan bahçe çiti yaptırırsanız sizlere 2 yıl garanti süresi veriyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmette 10 sene boyunca çok rahat bir şekilde bahçe çitini kullanabilirsiniz. Çünkü montajını yaptığımız bahçe çitleri yağmur suyuna, rüzgâra, lekelere ve güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır. Böylece montaj yaptığımız bahçe çitleri dış etkenlerden hiçbir şekilde etkilenmiyor ve sizler de uzun süreli olarak bu ürünü kullanabiliyorsunuz.

Oluşabilecek aksi bir durumda firmamızı arayabilirsiniz. Garanti süreniz devam ediyorsa ücretsiz bir şekilde gerekeni yapıyoruz. Eğer garanti süreniz devam etmiyorsa da makul bir fiyata sizlere gereken desteği veriyoruz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgiyi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Maltepe Bahçe Çiti

Maltepe Bahçe Çit Teli

Maltepe Bahçe Tel Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulMaltepe Bahçe Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Maltepe de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Maltepe çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Maltepe , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.