ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Dikenli Tel

Dikenli tel sistemleri, ülkemizde sıklıkla kullanılan koruma sistemlerinden birisidir. Dış mekanlarda güvenliği sağlamak açısından kullanılan bir sistemdir. Geçmişten günümüze kadar gelmiş bir sistemdir. İnsanlar çeşitli mekân ve bahçeleri korumak için çeşitli güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Bulunduğumuz ortamı dış etkenlerden korumak için bu sistemlere başvururuz. Hem insan hem hayvanlardan korunmak için dikenli tel sistemleri idealidir. Suç girişimlerinin çok olduğu ülkemizde ve tüm dünyada, bu sistemler ne yazık ki sıklıkla kullanılıyor. Dikenli tel sistemlerinin görüntüsü itibariyle vazgeçirecek özelliği vardır.

Dikenli Tel Özellikleri 

Dikenli tellerin kendine has özellikleri vardır. Güvenliğinden endişe duyduğunuz her yeri, dikenli tel sistemleri ile çevirebilirsiniz. Dikenli tel sistemleri koruma sağlayan bir yapıdadır. Çelik paneller üzerine, çaprazlamasına bağlanmış dikenlerin topluluğundan oluşur. Görüntüsü itibariyle caydırıcı bir havası vardır. Suç girişimlerinin önlenmesinde kullanılıyor. Paslanmaz çelikten yapıldığı için oldukça kullanışlıdır. Kötü hava koşullarından kendisini korur. Rüzgârdan yağmurdan ve fırtınadan etkilenmez. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerin ve güvenli iş sistemlerinin olduğu, Maltepe dikenli tel firmamızı tercih edebilirsiniz.

Dikenli Tellerin Kullanım Alanları Ve Uygulanması 

Dikenli teller ülkemizde çok sık tercih ediliyor. Oldukça güvenli ve kaliteli bir sistemdir. Özel mülklerde, fabrikalarda, binaların bahçelerinde, sanayilerde, sınır belirlenecek yerlerde, her türlü dış mekânda kullanılıyor. Oldukça kullanışlı ve kolay montajlı yapısıyla tercih sebebi oluyor. Dikenli teller doğrudan toprak zemine veya beton zemin uygulanabilir. Uygulanması ve montajı son derece kolay ve basittir. Gerek görüldüğü zaman bulunduğu yerden çıkartılıp başka bir yere montaj edilebilir. Bu yüzden genellikle insanlar tarafından tercih ediliyor. Dikenli teller, genellikle gri rengindedir, fakat istediğiniz renklerde üretimi mümkündür. Panel dikenli tel sistemleri son derece kullanışlıdır. Panellerin üzerine koyulmuş dikenli teller koruma sağlayabiliyor. Kolun nasıl istediğiniz her mekânda dikenli tel sistemlerini kullanabilirsiniz. Dikenli tel yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, Maltepe dikenli tel firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatları

Dikenli tellerin fiyatları uygulanacak olan mekânın genişliği ve uzunluğu ile alakalı olarak değişmektedir. Dikenli teller sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat kullanımı açısından ve montajı açısından kolaylığı göz önüne alınarak, talep edilen fiyat gayet uygun bir fiyattır. Dikenli tellerin fiyatları, kullanılacak olan malzemenin ebat ve boyutlarına göre değişmektedir. Dikenli tellerin yapımında kullanılmış olan malzemenin, kalite ve maddesi dikenli tellerin fiyatlarında büyük bir etkendir. Maltepe dikenli tel firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı dikenli tel hizmetini sunmaya devam ediyor. Uzman ve kaliteli firmamız, her zaman dikenli tel hizmeti için sizlerin yanında olacaktır. Siz de dikenli tel yapacağım yaptırmaya karar verdiğiniz zaman, Maltepe dikenli tel firmamızdan destek ve yardım alabilirsiniz. Sizler için her zaman uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Maltepe , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.