İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Kafes Tel

Kafes tel baklava dilimi şeklinde olan tel örgülerdir. Maltepe kafes tel firması olarak sizlere en iyi şekilde kafes tel hizmeti veriyoruz. Kafes tellerin çok geniş kullanım alanı bulunuyor. Bizler de firmamızda seri bir şekilde istediğiniz ölçülerde kafes tel üretimi ve montajı yapıyoruz. Bu tellerin göz aralığını ve uzunluğunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kafes teller genelde gri renk tonunda kullanılır ve inceliğini kendiniz belirleyebilirsiniz. İsterseniz 2 mm uzunluğunda, isterseniz 5 cm kalınlığında kafes tel yaptırarak kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Dekor olarak fazla kullanılmasa da siz kendiniz bunu dekor haline getirebilirsiniz. Firmamızı arayarak kafes tel hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Kafes Tel Kullanım Alanları

Maltepe kafes tel firması olarak seri üretimini yaptığımız kafes tellerin pek çok kullanım alanı bulunuyor. İnşaat sektöründe, maden sektöründe, sanayi sektöründe, çevre güvenliğinde, kafeslerde, kümeslerde, klima alanlarında, havalandırma alanlarında, sıva yaparken elek amaçlı, sıva altı uygulamaları, değirmen sektöründe ve cezaevi gibi koruma gerektiren resmi binalarda kullanılır.

Özellikle cezaevinde mahkûmların dışarı, dışarıdaki yabancılarında içeri girmesine engel olur. Bu nedenle resmi olarak emniyet müdürlüğü, cezaevi, ıslahevi gibi dairelerde kafes tel kullanımı zorunludur. Dilerseniz evinizin bahçesine de kafes tel yaptırabilir, böylece bahçenizi güvence altın alabilirsiniz.

Maltepe Kafes Tel Montajı

Maltepe kafes tel firması olarak yaptığımız kafes telleri 1 saat içerisinde monte ediyoruz. Tel örgüleri yapmak oldukça zor fakat bizler tecrübeli elemanlarımız ile bu işlemi bile kısa süre içinde hallediyoruz. Sonrasında işimizi sonlandırıp adresten gidiyoruz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Bizler yaklaşık 20 yıldır bu sektörün içinde hizmet veriyoruz. Bu nedenle işimiz hakkında tecrübe sahibi olduk ve kusursuz bir şekilde kafes tel hizmeti vermeyi öğrendik. Firmamızda çalışan personeller de tecrübeli oldukları için sizlere hak ettiğiniz gibi hizmet veriyorlar. Sizler de bizi tercih ederseniz memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kafes Tel Kullanmanın Avantajları

Maltepe Kafes Tel kullanırsanız binanızı koruma altına almış olursunuz. Böylece binanıza dış güçlerden kimse zarar veremez. Sizler de güvenli bir şekilde binanızda yaşamış olursunuz. Bununla birlikte kafes tellerin üzerinde çim çitler de kullanırsa çok hoş bir manzara ortaya konmuş olur. Bahçeniz, eviniz, dükkanınız ya da resmi daireler eskisinden daha güzel görünebilir.

Maltepe’de bulunan firmamızdan kafes tel yaptırırsanız uzun süre olarak kullanabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmet karşılığında 3 yıl garanti süresi verdiğimiz için çok uzun süre boyunca kafes teli kullanabilirsiniz. Böylece az maliyet ile uzun müddetli bir koruma sağlamış olursunuz. Firmamızda sizlere düşük fiyatlar ile yüksek kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Firmamızın yapmış olduğu kafes telleri görmek istiyorsanız web sitemizi görebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Maltepe çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Maltepe , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.