ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Panel Çit

Maltepe panel çit firması olarak istediğiniz her yere panel çit uygulaması yapıyoruz. Panel çit, herhangi bir yere döşenmiş tel örgülerin üzerine yapılan çimlere verilen isimdir. Panel çitler genel olarak yeşil renkte kullanılır fakat tercihinize göre farklı renk tonlarını da kullanabilirsiniz. Yeşil renk insana ayrı bir huzur verdiği için genel olarak herkes yeşil panel çit kullanmayı tercih ediyor.

Bahçenize apayrı bir güzellik katmak istiyorsanız mutlaka firmamıza panel çit için başvuru yapmalısınız. Bizler talebinize uygun bir panel çit yaparak sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Sizlerin de panel çit hizmetimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Yolda yürürken, bahçenizde otururken, çocuk parkına gittiğinizde ya da mağazaya alışveriş yapmaya girdiğiniz zaman yemyeşil manzara ile karşılaşmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmelisiniz.

Panel Çit Kullanım Alanları Oldukça Yaygın

Maltepe panel çit kullanım alanları oldukça yaygın. Günümüz çağında pek çok alanda panel çit kullanılıyor. Bahçelerde, evlerin önünde, dükkân önlerinde, çocuk parklarında ve hastanelerde panel çit kullanılıyor. Bununla birlikte pek çok kafe ve restoranlarda da panel çit kullanılıyor. Bu tür işletmeler genelde yeşil renk tercih etse de bazıları binanın konseptine uygun panel çit kullanmayı tercih ediyor.

Panel çitler tercihe göre havuz kenarında da kullanılıyor. Özellikle çocuklarında girmesinin yasak olmadığı havuzlarda panel çitler sıklıkla tercih ediliyor. Mavi ile yeşilin bulunduğu ortamda çok güzel bir görüntü oluşuyor. Kullanım alanı bu kadar geniş olan bir malzemeyi firmamızda çalışan tecrübeli elemanlar sayesinde kısa sürede yapıyoruz.

Panel Çit Özellikleri Nelerdir?

Maltepe panel çit firması olarak ürettiğimiz panel çitler dekoratif ürünler arasında yer alıyor. Yemyeşil ve daha başka renkleri de barındıran panel çiti kullanarak istediğiniz her yeri zevkinize göre dekor edebilirsiniz. Firmamızda ürettiğimiz panel çitler UV ışınlarına dayanıklı olduğu için bu dekoru çok uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Güneş ışınlarına da dayanıklı olduğu için hiçbir şekilde renk solması ve yıpranma yapmaz.

Panel çitleri temizlemek de oldukça kolaydır. Örneğin bahçenizde panel çit kullanıyorsanız bahçenizi yıkarken hortumla çitin üstüne su dökerek de temizliğini yapabilirsiniz. Zaten kolay bir şekilde kirlenmedikleri için bu konuda zorluk çekmeyeceksiniz. Yağmur suyuna ve rüzgâra ya da herhangi bir kötü hava şartına dayanıklı olduğu için hiçbir şekilde zarar görmezler.

Panel Çit Fiyatları

Maltepe Panel Çit firması olarak yaptığımız panel çit fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Panel çitin boyutu, panel çitin rengi, panel çitin metrekaresi, panel çitin yoğunluğu gibi etkenler fiyatlarımızı etkiliyor. Yükseklik ve metrekare arttıkça fiyatta artış gösterir. Panel çitin rengi yeşilse fiyat biraz daha düşük olur fakat renk diğer renklerdense fiyatta bir miktar artış görülür. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Maltepe Panel Tel Çit

betonblok 246

Maltepe Panel Tel Çit

betonblok 245

Maltepe Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Maltepe de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Maltepe çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Maltepe , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.