Müşteri Yorumları

Müşteri Görüşleri

Not: bu sayfada yer alan müşteri yorumları firmamız müşterileri tarafından yazılmış gerçek hikayelerden alınmıştır. Bu sayfada yer alan yorumları bir başka web sayfasında yayınlamak kesinlikle yasaktır. Aksi halde hukuki hakkımızı gizli tutarız. Gerekli yerlere suç duyurusunda bulunmak en temel hakkımız olduğunu unutmayınız.

Aslan Genç

Her sektörde olduğu gibi tel çit sektöründe de muhakkak ki oldukça fazla rekabet var. Bu kadar rekabet varken aralarından sıyrılmak elbette biz parke sektöründe yer alan firmalar içinde geçerlidir. ZORLU TEL ÇİT FİRMASI için ne kadar olumlu cevap yazsam yeterli olmayacaktır. Bizler firmamızın çevre düzenleme konusunda hizmet arayışına girerken bir çok firma ile irtibata geçip alacak olduğumuz hizmet ile alakalı bilgiler toplarken ve fiyat araştırması yaparken bir kez daha gerek tel sektöründe olsun gerek bizim sektörde olsun bir çok değişik faktör olmasının yanı sıra bir çok yalan olduğunu bir kez daha anlamış olduk.

.

Biz çevre düzenleme hizmetimizi neden bu firmadan aldığımıza gelirsek. Öncelikle 10 kadar fark site ve firma ile görüşmelerimiz oldu bu görüşmelerimizde fiyatları çok yüksek olanda vardı çok düşük olanda lakin fiyatın düşük olmasına aldanmamanızı öneririm. Fiyatlar düşük ise zaten o üründe veya hizmet paketinde bir sorun vardır veya kalitesiz ürün hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

.
Biz zorlu tel çit sanayi firmasına fiyatı düşük veya yüksek diye iş yaptırmadık. Bizim daha doğrusu benim bu işi yaptırmam daki en büyük etken eşimin firma yetkilisi ile görüşme sonrasında diğer firmalar arasında en ılımlı en düzgün en iyi iş yapacak olması da değil elbette. Beni tek bir kelimesi ikna etti o kelimeside (Ne şekilde olursa olsun bize bu hizmeti vermeseniz dahi mutlaka yaptırmak istediğiniz ürün ile ilgili bizden bilgi alın size yardımcı olalım amaç paranızın çöpe gitmemesi) Ben bunun bir pazarlama taktiği olduğunu düşündüm açıkcası eşime kabul ettiremesem de ama ne yazık ki eşim illa İbrahim beyle görüştüm konuşmaları gerek bilgisi ve tecrübesi bizi mahçup etmeyecektir demesiyle bu işe bir kuşku ile yaklaşarak yaptırmak zorunda kaldık.

.
Ama iyi kide yaptırdık diye düşünüyorum. Öncelikle yerimiz Şile’de her firma bu bölgeye iş garantisi olmadığı için keşfe gelmez zorlu tel buraya 2 defa ücretsiz keşfe geldi ve hiç bir ücret almadı. Bize gerekli bilgileri olabilecek işlemlerin süreçleri hakkında bilgiler verdikten sonra, biz bir düşünelim size dönüş yapacağız dediğimiz halde hiç önemli değil en önemlisi burada bir aile ile daha tanışmış olduk bir başka zaman işimiz düştüğünde kapısını çalabileceğimiz bir müşterimiz var diyerek espri yaparken sanırım doğru firmayı bulduk düşüncesiyle o halde ne bekliyoruz hadi sözleşmemizi yapalım iş sizindir dedim İyi kide demişim.

.
Bu kadar açıklama yapmaya ne gerek vardı diyen okurlar olacaktır bende anlamadım kendimi kaptırmışım bir an için baya bir uzun yazı oldu umarım başka bir proje ve hizmette beraber çalışabiliriz.

.
Kolaylıklar Diliyorum
Aslan Genç
Genç Parke ve Dekorasyon – Mimarlık Ofisi

Selami Yıldız

Binamızın bodrum katına 8 adet panelden depolama alanı yaptırdık. Hiç bu kadar iyi olacağını düşünmemiştik. Derli toplu olunca baya iyi oluyor her şey için teşekkür ederim.

.

Uğur Böçeği APT: Yönetimi

Altın Çocuklar
Çim çit çok güzel oldu ve iyi de yakıştı doğal bir görünüm elde etmek isteyenlere tavsiye ederim. kalite olarak diğer ürünlere göre gayet iyi.

Atakan T.
Firma olarak işinde disiplinli ve profesyonel ekip bulundurması bizim için çok önemliydi. Panel Çit konusunda bildiğimiz sandığımız fakat bilmediğimiz bir çok konuda bizi aydınlattıkları için teşekkür ederiz.

Ersin Er
Zorlu Tel Çit firmasını araştırıp buldum. Panel çit için döviz kurundan etkilenmeyen fiyatlarla anlaştık. Çok anlayışlı ve disiplinli çalışıyorlar buradan kendilerine çok teşekkür ederim. Hem fiyatta hemde işlerinde çok iyi ve yardımcı oldukları için.

Aykut Svndk
Firma olarak işinde disiplinli ve profesyonel ekip bulundurması bizim için çok önemliydi. Panel Çit konusunda bildiğimiz sandığımız fakat bilmediğimiz bir çok konuda bizi aydınlattıkları için teşekkür ederiz.

Ahmet Talha BÜLBÜL
Aradık taradık, bölgemizde araştırma yaptık, en güvenilir firma olarak burayı tespit ettik. Panel çit satın aldık. Harika neticeler aldık. Kaliteli malzeme temiz işçilik..

Murat Aydar
Ümraniye panel çit firması olarak tecrübe + profesyonel ekibi ile ailemize hizmet verdiler. İbrahim beyfendi ve ekibine teşekkür ederim.

Selim Yaşaroğlu
Döviz kurunun yükselmesi nedeni ile fiyatların stabil seviyede olması bizi bu firmayı tercih etmemizdeki etkenlerden biri olmuştur. Piyasa koşullarında rekabet sistemini düşünürsek bir çok fiyat değişikliğine rastlayabiliriz. Elbette fiyatlar bazı zaman tam olarak istenilen ürünü kalitesinde yapmayabilir fakat iyi bir araştırma sonucunda ürün özellikleri hakkında bilgi sahibi olursanız zaten fiyat ve özellikleri karşılaştırdığınızda ortadaki fark belli ediyor kendini. Firmanın çalışma disiplini ve profesyonelliği ve yaptığı işin bilince olması memnuniyet verici.

Burhan Uzhan
Firma oldukça iyi ve güvenilir fiyatlarıda oldukca iyi. Calisanlari oldukca iyi, saygılı ve islerinide disiplinli bir sekilde yapıyorlar. Tesekkürler zorlu tel cit firmasi 🙂

Cemile DOĞAN
Tel Çit ve panel çit alanında uzman firma ile çalışmaktan memnuniyet duyduğumu söylemek istiyorum. İşin ehli ve sağlam ekipleri ile zorlu tel çit ‘e teşekkür ederim.

Bilal Gençerlerpanel çit firması, ve tel çit, konusunda uzman firma olması bizim için çok önemli. Vermiş oldukları hizmetten ötürü firma yetkilisi ibrahim bey’e teşekkür eder işlerinde başarılarının devamını dilerim.

Fevzi Çakmak
Zorlu Tel Çit Sanayisi tarlamızın çevresine tel örgü işi yapmıştır memnun kaldık.Tel Örgü konusunda ve hizmette memnuniyet sağladığınız için çok sağolun.

Murat Yılmaz
Tel örgü konusunda cumhuriyet köyde ki depolama alanımızın çevresini çevirmek için hizmet aldık memnun kaldık tavsiye ederiz.

ML TV
Oldukça kaliteli ürünlerle hizmet veriyorsunuz. Kalite ve fiyat dengeaini çok iyi korumanız bizlerin müşterilerin memnuniyetini arttırıyor. Mltan

Ali yılmaz
Panel Çit konusunda ihtiyaçlarımızı fazlası ile karşıladı. Zorlu TEL ‘den hizmet aldığımız için memnun kaldık tavsiye ederiz.

Personal Trainer
Diğer ustalara nazaran pratik ve çözüm odaklılar, müşteri memnuniyet ise cabası, herkese memnuniyet ile tavsiye ederim.

Celil Uyanıkoğlu
Şile de bulunan villamın etrafına çimli çit uygulaması yaptılar memnun kaldım.

Sercan YÜKSEL
Fiyat/performans araştırması yaptığımda en uygun bu firmayı buldum güleryüzlü yaklaşımları için teşekkürler.

Ayhan Y.
Bu denli güzel gözükebileceğini bilseydim çok önceden yaptırmayı çok isterdim. Bahçemizin görünümünü tamamen değiştirdi. İstanbul gibi bi metropol bir şehirde yaşıyorsanız çim bulmak oldukça zor. Fakat bu çim çiti icat edenden Allah razı olsun.

Buğra Köse
Kaliteli ürün güleryüzlü hizmet, işlerini çok iyi yapıyorlar.

Sinem Gökmen
Çok disiplinli ekip muhteşem tavsiye ederim

 

Daha fazlası için tıklayınız!…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *