ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Pendik Dikenli Tel

Dikenli tel sistemleri, yüksek koruma sağlayan bir sistemdir. Dikenli teller korumanın gerektiği her yere uygulanabiliyor. Koruma özelliği sayesinde herkes tarafından tercih ediliyor. Günlük hayatta evlerimizin, işyerlerinin veya fabrikaların korunması gerekiyor. Bu yüzden koruma için gerekli önlemleri almamız lazım. Bunların en başında dikenli tel sistemleri geliyor. Dikenli tel sistemleri oldukça kolay uygulanan bir yapıya sahiptir. Pendik dikenli tel firmamız, kaliteli bir şekilde dikenli tel hizmeti veriyor.

Pendik Dikenli Tel Uygulaması Nasıl Yapılır

Dikenli teller ülkemizde sıklıkla tercih edilen korunma yollarından birisidir. Dikenli tellerin sağladığı avantajlar oldukça fazladır. Öncelikle yüksek koruma özelliği sayesinde, caydırıcı bir niteliktedir. Uygulanması kolaydır. İstediğiniz her yere uygulamak mümkün. Dikenli teller, kesilmeye veya deformasyona karşı son derece dayanıklıdır. Uzun yıkar boyunca kullanmak mümkündür. Pendik dikenli tel firmamızda üretilen dikenli teller, son derece kaliteli malzemelerden üretiliyor. Paslanmaz çelikten üretilen dikenli teller, uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Dikenli teller, beton zemine veya toprak zeminlere rahatlıkla uygulanıyor. Suç girişimlerine karşı caydırıcı özellikle olan dikenli telleri, sizlerde firmamızdan yaptıra bilirsiniz.

Pendik Panel Dikenli Tel Özellikleri

Dikenli teller her bölgeye uygulanabiliyor. Panel dikenli teller de her bölgeye uygulanabiliyor. Panel dikenli teller de, alt kısım koruma paneli, üst kısımda ise demir dikenler bulunmaktadır. Böylelikle güvenlik seviyesi bir kat daha artmaktadır. Panel dikenli teller, paslanmaz ve hava koşullarından asla etkilenmezler. Oldukça güvenli ve makul fiyatıdır.

Pendik Dikenli Tel Firmaları

Dikenli teller ülkemizde hemen hemen her şehir ve gölgede üretiliyor. Bu sayede herkes bu hizmetten faydalanıyor. Dikenli tellerin kulanım alanı çok fazladır. Yaygın olarak, bahçelerde, sitelerde, fabrikalarda, şahsi mülklerde, sanayi ve fabrikalarda güvenliği attırmak için kullanılıyor. Firmamız, bölgedeki en iyi dikenli tel üretimi yapan firmadır.

Pendik Dikenli Tel Fiyatları Hakkında Bilgi

Dikenli tellerin fiyatı, kullanılan malzemenin miktarı ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Son derece uygun fiyatıdır. Dikenli tel ile çevrilecek olan bölgenin metresi, kullanılacak malzemenin miktarı fiyatları doğrudan etkiler. Bu yüzden dikenli tel fiyatları hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Sizler de dikenli tel yaptırmak istiyor ve fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, Pendik dikenli tel firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pendik Dikenli Tel Satışı Nerelerde Yapılır

Pendik dikenli tel firmamız, sizler için uygun fiyatlı ve kaliteli dikenli tel hizmeti sunuyor. Yapmış olduğumuz kaliteli işler ile uygun fiyat her zaman bizim referansımız olmuştur. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız, her geçen gün yeni çıkan teknikleri öğrenerek sizlere en iyi dikenli tel hizmeti sunmak için çabalıyor. Sizler de kaliteli ve güvenli olan dikenli tel firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, Pendik dikenli tel firmamız ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her zaman kaliteli ve düşük bütçeli dikenli tel hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Pendik , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.