İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Pendik Jiletli Tel

Jiletli teller, korumayı sağlamasının yanı sıra oldukça tehlikelidir. Büyük yaralanmalara, hatta ölümlere bile neden olabilmektedir. Bundan dolayı, şehir içlerinde ve özel mülklerde jiletli tel kullanımı uygun değildir. Komşulara ya da hayvanlara zarar verilebileceğinden, şehir dışında kullanımı çok daha güvenilir olmaktadır.

Pendik’in hangi bölgesinde olursanız olun, alanında profesyonel Pendik jiletli tel ekibimizi aradığınızda, size ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve en iyi çözümleri sunuyoruz.

Jiletli Tel Özellikleri

Jiletli teller, orman ve tarlalarda çok sık kullanılmaktadır. Tarlalara yabani hayvanların girip, besinleri yemelerini önlemek için oldukça fazla rağbet gören jiletli teller, sarmal halde, birbirine geçmiş jiletlerden oluşmaktadır. Güvenlik için özel olarak tasarlanan jiletli tel sistemlerinde ana malzeme galvaniz olarak üretilmektedir. Yapım maddesinin galvaniz olması sebebiyle, zaman içerisinde herhangi bir şekilde paslanma ve oksitlenme durumu yaşanmaz. Jilet saçı, keskin yapısıyla, profesyonel bir koruma sağlayıp, bölgeye girmek isteyenleri de engeller. Bakım gerektirmeyen yapıya sahip olarak kullanıma sunulmaktadır.

Pendik jiletli tel firması olarak, jiletli tel sistemlerinde, uzman ekibimizle, siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Piyasa koşullarını da ön planda tutarak, müşterilerimize sağladığı konforlu ve dayanıklı ürünleri uygun fiyata sunmayı hedef edindik.

Jiletli Tel Kullanım Alanları

Korunması gereken alanlarda en üst düzeyde güvenlik oluşturarak, etkin sonuçlar veren jiletli tellerin aşırı keskindir. Jiletli tellerin ucundaki bu bıçaklar, bulunulan bölgenin içine yabancı, tehlikeli unsurların girişini tamamen engellemektedir. Herhangi bir biçimde bu teller kesilemez, kişiler bu tellere asla tırmanamaz, hiçbir surette zarar veremez. Bundan dolayı askeri bölgeler, cezaevleri, ülke sınırlarında, karayollarında, hava alanlarında, özel konutlarda, sitelerde, depo ve fabrikalarda, petrol ve doğalgaz boru hatlarında, yüksek koruma gerektiren yerlerde jiletli teller, oldukça fazla kullanılmaktadır. Pendik jiletli tel ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Jiletli Tel Çeşitleri

Dikenli telin aşılabilir oluşu,  jiletli tel üretimini yaratmıştır. Jiletli tel, yaşam alanlarına girmeye çalışan kişilerin elbise ve vücuduna takılarak çıkmamaktadır. Bundan dolayı maksimum güvenlik ve en üst düzey koruma sağlamaktadır.

  • Düz hatlı jiletli tel; ince bir sırayla dizilmiş olan pek çok telden oluşur. Bariyer görevi görmesi sayesinde, güvenlik açısından sıkça tercih edilip, genellikle yeşil ve gri renkler kullanılmaktadır. Paslanmaz ve ince demirlerden üretilir. Üzerine jilet geçirilip, üretilen bu teller genel olarak düz hatlı şekillerde kullanılır. Jiletlerin altındaki demir sütun aralarının boşluklu biçimde bırakılması gerekmektedir.
  • Helezonik jiletli teller; farklı biçimde üretilme imkanına sahiptir. Jiletlerin ne kadar uzun olacağı, dairelerin ne kadar büyük olacağını müşterilerimizin isteğine göre ayarlayabiliyoruz. Helezon jiletli tel yapımı, diğer tellere göre biraz daha fazla zaman almaktadır. Küçük demirlerin üstüne, küçük düz bir tel dolanmasıyla oluşup, kötü hava koşullarından pek etkilenmemektedir.
  • Düzlemsel jiletli tel; Daha çok panel çitlerin üzerlerine gerçekleştirilir. Bu tip tel örgü uygulamaları, hem uzun yıllar dayanıklılık ve keskinliğini korur, hem de üst düzey koruma sağlamaktadır.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Pendik , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.