İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Pendik Kafes Tel 

Ülkemizde birçok alanda, çeşitli koruma sistemlerine ihtiyaç duyarız. Kafes tel bu sistemlerden bir tanesidir. Kafes tel sitemleri, geçmişten günümüze kadar gelmiş sistemlerden birisidir. Zaman ilerledikçe ufak tefek farklılıklar göstererek günümüze kadar gelmiştir. Kafes tel sistemleri çeşitli mekânlarda sınır belirleyici olarak kullanılıyor. Kafes teller dış mekânlarda, her yerde kullanılabilir.

Kafes Tellerin Özellikleri Nelerdir

Kafes teller, ekonomiktir. Tel örgü sistemlerinde ülkemizde en çok kullanılan sistemdir. Kafes tellerin montajı çok kolaydır. Ayrıca kaliteli malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanım sağlar. Kolay kolay kırılmaz, kesilmez ve deforme olmazlar. Kafes tel ya genellikle gri yani metal rengindedir. Son derece kullanışlıdır ve her alanda kullanılabilir. Kafes telleri genellikle iki sınıflandırma altında inceleyebiliriz. Galvanizli kafes teller çelikten üretilmiştir. Oldukça sağlam yapıdadır bu her mekânda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Galnavizli kafes tellerin PVC ile kaplanması sonucu, PVC kafes teller ortaya çıkmıştır. İkisi de son derece kullanışlıdır. Galnavizli tel sistemlerin dilediğiniz boyutta yapılabilmektedir. Tüm kaplama gerektiren yerlerde bu tel sistemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pendik kafes tel firmamızdan, kafes tel hizmeti alabilirsiniz.

Kafes Tellerin Kullanım Alanları Ve Montaj Aşaması

Kafes tellerin kullanım alanı çok fazladır. En çok kullanılan yerler kümesler ve hayvan barınaklarıdır. Ülkenin sınır güvenliğinde kafes teller kullanılıyor. Sanayiler ve fabrikaların güvenlikleri için, çeşitli özel mülklerin bahçelerinde, spor sahalarında, hayvanat bahçelerinde, çeşitli gemi sanayilerinde ve mutfak eşyalarında kullanılıyor. Kafes tel sistemleri son derece güvenli bir sistemdir. Her türlü mekânda, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kafes telleri montajı son derece kolaydır. Kafes teller çeşitli vidalar yardımı ile zemine monte edilebiliyor. Dilediğiniz zaman tekrardan sökülüp, başka bir mekâna monte etmek mümkün.  Kafes tel uygulaması yapan firmanın, güvenli bir iş olduğundan emin olmanız gerekiyor. Pendik kafes tel firması olarak biz, en kaliteli ve uygun fiyatlı kafes tel hizmetini sunuyoruz.

Kafes Tellerin Fiyatı

Kafes telleri için kesin bir fiyat bilgisi vermek doğru değildir. Net bir bilgi veremeyiz. Fakat uygun fiyatlı ve herkesin yaptırabileceği bütçededir. Kafeslerin fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Kafeste ellerin uygulanacağı mekân ve kafes tellerin boyutları, fiyatlarının değişmesinde etkendir. Kafes telleri hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma belgesi almak istiyorsanız, Pendik kafes tel firmamız ile iletişim kurup detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız kurumsal bir firmadır. Her türlü yeni sistem firmamızda mevcuttur. Siz değerli müşterilerimize her zaman Teknolojinin son imkânlarla kullanarak en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sizler de profesyonel bir firmadan kafes tel hizmeti almak istiyorsanız, kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Çözüm odaklı ve müşteri odaklı çalışan firmamız, sizlerin istediği yapılarda kafes tel hizmetinin sizler için sunuyor. Sizler de dilediğiniz mekâna kafes tel hizmeti yaptırmak istiyorsanız, bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Pendik çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Pendik , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.