ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Pendik Panel Çit

Pendik Panel çit duvar arkasından etrafı izlemek istemeyen herkesin tercih edebileceği bir sistemdir. Şık ve bir o kadar da estetik bir görünüme sahiptir. Aynı zaman da güvenlik sistemleri içinde vazgeçilmez bir yapıya sahiptir. 2,5 m bir genişliğe sahip olarak üretilir. Profillerin bağlandığı kısımlardan montaj işlemleri oldukça kolay bir şekilde yerine getirilir. Panellerin hem taşınması hem de sökülmesi kolay bir şekilde yerine getirilir. Toprak zeminlerin üzerine, çim kısıma, beton zemine, duvarların üzerine uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Ürün çok yönlü kullanım için uygundur.

Neden Panel Çit?

Pendik Panel çit tercih edilmesi için birçok farklı sebep bulunur. Kişilerin bahçenize rahatlıkla girme durumu ortadan kalkmış olur. Aynı zaman da sokak hayvanlarının da bahçenize girme durumunu sınırlamış olursunuz. Bu sayede bahçeniz koruma altına alınmış olur. Aynı zaman da estetik açıdan da oldukça hoş bir görünüme kavuşmasına neden olur. Çitlerinizi sizin istediğiniz renkte ve şekilde hazırlıyoruz. Sizlere güvenlik önlemini almanızı öneriyoruz ancak o kadar maliyet olsun istemiyorsanız o zaman sizlere panel çitleri almanızı öneriyoruz. Başka güvenlik önlemlerine oranla çit panelleri daha düşük maliyetle alabilirsiniz. Üstelik aile bütçenizi de yormaz.

Montaj İşlemleri Nasıl Yerine Getirilir?

Pendik Panel çit kolay bir montaja sahip olan en güvenilir sistemler arasında bulunur. Uygulamak istediğiniz yere uygun olarak hazırlıyoruz. Bu nedenle de önceden ölçülerinizi alarak hazırlıyoruz. Her uygulama alanınıza göre farklı şekillerde monte işlemini gerçekleştiriyoruz. Ancak yine de zemin üzerinde farklı alanlara beton direkler ya da profiller ile güçlendirme işlemini yerine getiriyoruz. Beton zemin üzerinde dübel yardımı ile montaj işlemini yerine getiriyoruz. Toprak bir zemin üzerine gerçekleştireceğimiz montaj işleminde çit aralıklarını kısa tutarak çukur kazıyoruz ve çukura da beton atarak monte etme işlemini yerine getiriyoruz. Paneller arasında yer alan bağlantıları çelik vidalar ile yapıyoruz. Aynı zaman da isteğe bağlı olacak şekilde sökülen ya da sabit vidalardan da yerleştiriyoruz. Bu sayede isteğinize bağlı olacak şekilde işlemlerinizi yerine getirmiş oluyoruz.

Panel Çit Sistemi Dayanıklı Olur Mu?

Pendik Panel çit farklı kalınlığa sahip olan ürünlerdir. Bu nedenle de farklı göz aralıkları ile yerine getiriyoruz. Ürünlerimizin hepsi kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Aynı zaman da ürünlerimizde herhangi bir paslanma durumu söz konusu olmaz. Ürünlerimizin montaj işlemini yerine getirmemizin ardından senelerce kullanma imkanına sahipsiniz. Ürünlerimizin bakım, boya ya da onarım şeklinde sorunları meydana gelmez. Yaptığımız şekilde kullanmaya devam edersiniz. Renginde de herhangi bir atma durumu söz konusu olmaz. Kullandığımız renklerimizin her biri fabrika çıkışlıdır. Sizde en doğru hizmeti almak isterseniz yapmanız gereken tek işlem firmamıza uğramak olur. En doğru hizmeti rahatlıkla alma durumunuz olur.

 

Pendik Panel Tel Çit

betonblok 246

Pendik Panel Tel Çit

betonblok 245

Pendik Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Pendik de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Pendik çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Pendik , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.