İZOÇİM® Çimli Çit +plus konfor isteyenler için özel olarak üretildi..

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe Çim Çit

Bulunduğumuz mekânların güzel gözükmesi insanlar için önemlidir. Hem güvenlik sağlayıp en dekor yapmak son derece zor bireydir. Fakat ülkemizde ve tüm dünyada gün geçtikçe birbirinden farklı dekor ve güvenlik ürünleri ortaya çıkıyor. Dekor ürünleri olarak kullanılan hem de güvenlik sağlayan Çim çitler sıklıkla tercih ediliyor. Ülkemizde kullanımı son zamanlarda yaygınlaştı. Bulunduğu mekânı hem güzelleştiriyor hem de koruma sağlıyor. Bu yüzden herkes tarafından tercih edilen bir yapıya sahiptir. Sizlerde güvenlik gerektiren yerleri çim çit sistemleri yaptırarak hem güvenlik sağlar hem de güzel bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Çim çit nedir?

Çim çit güvenlik sağlayan ve dekor olan bir üründür. Panel çitler üzerine PVC içerikli yeşil maddelerin koyularak çim deseni verilmesi ile ortaya çıkmış bir hem de dekor hem güvenlik ürünüdür. Son zamanlarda ülkemizde sıklıkla kullanılıyor. Bulunduğu ortamı hem korkuyor hem de yeşil bir hava veriyor. Yeşilli uzak kaldığımız şu günlerde bu görüntü son derece insanların içini açıyor. Hem güvenlik sağlayıp hem de yeşil bir görüntü elde ediyorsunuz. Çim çit hemen hemen her bölgede rahatlıkla kullanılabilir. Sancaktepe çim çit firması olarak sizlere her zaman kaliteli çim çit hizmetini vermek için burada olacağız.

Çim Çit Nerde Kullanılır?

Çim Çitleri istediğiniz her mekânda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Binalarınızın ve evlerinizin bahçesinin dekor ve güvenliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede doğal ve güzel bir görüntü elde etmiş olursunuz. Spor tesislerinde sıklıkla kullanılıyor. Iç mekan dizaynında da tercih ediliyor. Çeşitli hobi bahçelerinde dekor amaçlı kullanılan bir üründür. Son derece kullanışlı ve güzeldir. Çevre düzenleme yerinde belediyeler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü yeşile hasret kaldığımız bu zamanlarda, bulunduğumuz çevrenin bu kadar güzel bir ürünle korunması son derece önemlidir. Çim çit ürünlerini dilediğiniz her türlü mekânda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çim Çit Özellikleri Nelerdir?

Çim çit asla kolay kolay yanmayan bir yapıya sahiptir. Yağmurdan veya çamurdan etkilenmezler. Mevsimlerin kötü şartlarına karşı son derece dirençli yapıya sahiptir. Rüzgârdan, kardan ve yağmurdan etkilenmezler. Renklerin de solma meydana gelmez. Güneş ışınlarından etkilenmeyen yapıya sahiptir. Kendini her türlü kötü olaya karşı koruyabilecek yapıdadır. Bu yüzden uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sizlerde çim çit yaptırmak istiyorsanız Sancaktepe çim çit firmamız sizler için bu hizmeti veriyor. Birbirinden güzel çim çit ürünlerinin bulunduğu firmamıza gelerek yardım alabilirsiniz. Uzman ve kaliteli olan profesyonel çalışma arkadaşlarımız sizlere her zaman en iyi hizmeti sunamaya devam ediyor. Uygun ve fiyatlı olan firmamızdan çim çit hizmeti alabilirsiniz. Bizler sizler için her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için burada olacağız. Firmamızdan güvenli bir şekilde yardım alabilirsiniz. Kurumsal olan firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli çim çit hizmetini sunmak için burada olacaktır.

Çimli Çit

Çim Çit

Çimenli Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÇimli ve Çimenli  Çit Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Çimenli veya çimli çit olarakda bilinen izoçim çit ürünümüz çift tel içerisinde burgu halinde otomatik örmek makinaları ile beraber örülen 2 det 1.60 toplamda 3.20mm Ø tel çapındaki galvaniz tel arasına sıkıştırılarak çim görünümünü alır.

Çimenli yeşil çimli çit fiyatları ve çit Sancaktepe çimli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Çimenli veya diğer bir ismi çimli çit olan yeşil suni çit görünümnü elde edebilmek için uygulama alanının uzunluk ve yüksekliğini ölçerek işebaşlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve çimli çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çimenli çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sancaktepe , İstanbul Bahçe Çimli Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.