ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe Dikenli Tel

Bulunduğumuz mekânın veya işyerinin bazen yüksek derecede korunması gerekir. Üzülerek söylememiz gerekiyor ki ülkemizde ve tüm dünyada hırsızlık veya kötü amaçla yapılan eylem girişimleri çok fazladır. Bu yüzden işyerleri, fabrikalar ve evlerimizin bahçelerine çeşitli güvenlik sistemleri ile donatıyoruz. Bunun ülkemizde gerekli olması şart olsa da, maalesef ki ihtiyaç duyulmayan bir ihtiyaç olarak görülür. Yüksek koruma sağlayan dikenli tel sistemleri her tür kötü durumların kurtarıcısıdır. Dikenli teller kötü girişimler için caydırıcı özellikte olabiliyor. Bu yüzden özellikle büyük fabrika ve işyerlerinin bu tarz dikenli teller ile güvenli bir bölgeye çevrilmesi gerekebiliyor. Bu yüzden sizler de yüksek koruma gerektiren yerlere, dikenli tel sistemi ile koruma duvarı yaptırabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu sistem yüksek seviyede koruma sağlıyor.

Sancaktepe Panel Dikenli Tel

Sancaktepe dikenli tel firmamız, panel dikenli tel hizmeti sunuyor. Panel dikenli teller uygulanması kolay olduğu için, birçok müşteri tarafından tercih ediliyor. Direk toprağa monte edilebildiği için kullanımı kolay sistemdir. Betona veya herhangi bir başka yüzeye uygulanması mümkündür. Panel dikenli teller yüksek koruma sağladığı için, müşterilerimiz tarafından sıkça tercih ediliyor. Sizler de panel dikenli tel hizmetini kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız, firmamız iletişim kurabilirsiniz.

Sancaktepe Dikenli Tel Uygulaması

Sancaktepe dikenli tel firması, tüm yüzeylere dikenli tel uygulaması yapmaktadır. Pratik ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız sizlere dikenli tel uygulama hizmeti veriyor. Dikenli teller kolay uygulanıyor. Panel şeklinde olduğu için uygulanması toprağa direkt olarak yapılabiliyor. Oldukça kullanışlı ve bakım gerektirmeyen dikenli teller yüksek koruma sağladığı için, genellikle herkes tarafından tercih ediliyor.

Sancaktepe Dikenli Tel Firmaları

Bölgede bulunan birçok dikenli tel firması vardır. Seçmiş olduğunuz dikenli tel firmalarının, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunduğunda emin olmanız gerekiyor. Dikenli tel hizmetçi alacağınız firma, dikenli tel uygulamasını baştan sağma yapmayan bir firma olmalıdır. Sancaktepe dikenli tel firmamız, bölgede bulunan en iyi dikenli tel firmasıdır. Bu yüzden güvenli bir şekilde dikenli tel işlerinizi bize yaptırabilirsiniz.

Sancaktepe Dikenli Tel Fiyatları

Dikenli tel fiyatları makul fiyatlardadır. Herkesin yarışabileceği düzeydedir. Esasında yüksek koruma işaretini düşünürsek fiyatları gayet uygundur. Fakat uygulanacak mekânı görmeden fiyat vermek mümkün değildir. Dikenli tel fiyatları, mekânın genişlik ve uzunluk açısından boyutları ile alakalı olarak değişmektedir. Uygun ve kaliteli bir dikenli tel hizmeti almak istiyorsanız firmamız sizin hizmetinizde olacaktır.

Sancaktepe Dikenli Tel Satış Noktaları

Sancaktepe dikenli tel firmamız, dikenli tel ve panel dikenli tel hizmetleri sunmaktadır. Dikenli tel satışını yapan firmamız, yirmi dört saat güvenli hizmet sunar. Profesyonel ekip arkadaşlarımız, sizin istediğiniz her mekânı dikenli tel ile koruma altına almaktadır. Bu sayede korunmasını istediğiniz yer yüksek düzeyde korunmuş olur. Sizler de dikenli tel hizmeti almak istiyorsanız, firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sancaktepe , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.