İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe Kafes Tel

Herhangi bir mekânı çeşitli sistemler ile koruma altına almak gerekebilir. Güvenlik gerektiren yerlere insanlar koruma altına alır. Ülkemizde birçok dış mekân koruma sistemleri vardır. Bunlardan sıklıkla tercih edilen kafes tellerdir. Bulunduğu her mekânı koruyan ve sınır belirleyici özelliği olan kafes teller insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sancaktepe kafes tel firması olarak biz her zaman kafes tel hizmetin, siz değerli müşterilerimize en güzel şekilde sunuyoruz.

Kafes Tellerin Özellikleri

Kafes teller kendine has birçok özelliği vardır. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Son derece kullanışlıdır ve her mekânda rahatlıkla kullanılabilir. Koruma gerektiren yerlerde koruma sistemi olarak tercih edilebiliyor. Ayrıca sanır belirleyici ve Konum belirleyici özelliği vardır. Herhangi bir yerin sınırlı belirlemek için kafes teller kullanılabiliyor. Kafes teller çelikten üretilmiştir. Son derece kaliteli ve kullanışlı bir malzemedir. Kesinlikle kesilme ve bükülme yapmaz. Her türlü hava koşullarına karşı kendisini çok iyi korur. Paslanma veya çürüme olmaz. Yağmurdan ve sudan etkilenmez. Bu kadar çok özelliği olan kafeste teller, ülkemizde en çok kullanılan sınır belirleyici ve koruma gerektiren yerlerin korumasını sağlayan tel sistemleridir.

Kafes Teller Kullanım Alanları

Kafes tellerini kullanım alanı son derece yaygındır. En çok hayvan barınaklarında ve hayvan kümeslerinde tercih ediliyor. Birçok ev eşyası yapımında da kafes teller kullanılıyor. Koruma gerektiren bahçelerde güvenlik sistemi olarak tercih edilebiliyor. Kafes teller dekoratif özelliğe sahip olduğu için dekor için de kullanılabilir. Park ve bahçelerin çevrilmesinde kullanılır. Ülkemizde kafes teller sıklıkla tercih ediliyor. Kafes Tellerin iki türde çeşidi vardır. Galvanizli kafes tel ve PVC kafes tel olmak üzere iki ayrı sınıfta inceleyebiliriz. Galvanizli kafes teller çelikten üretilmiştir ve istediğiniz her boyutta üretilir. PVC kafes teller ise, Çelik teller üzerine PVC geçirilmesi ile oluşturulmuştur. Görüntüsü itibarı ile dekor olarak da kullanılabilir.

Kafes Tel Fiyatları

Kafes tel fiyatları son derece makul yapıdadır. Uygun fiyatlı kafes telleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Fakat kafes tellerin fiyatı hakkında net bir bilgi vermemiz doğru değildir. Kafes telleri fiyatlar, kafes telleri yapılacağı bölgenin uzunluğu ve genişliği ne göre fiyatlarında farklılık gösterir. Ayrıca her bölgede fiyatlar değişiktir. Çevrenizde birçok kafes tel firması olabilir. Fakat Sizler de en güvenli firmayı tercih ederek kafes tel hizmetini uygun fiyata getirebilirsiniz. Sancaktepe kafes tel firmamızda uygun fiyatlı ürünleri bulmanız mümkündür.

Sancaktepe Kafes Tel Firması

Sancaktepe kafes tel firması olarak biz siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Firmamızda bulunan kaliteli malzemelerden yapılmış kafes telleri sizlerde tercih edebilirsiniz. Kurumsal olan firmamız sizlere her zaman iyi bir iş sunmak için çalışıyor. Sizlerde kafes tel yaptırmaya karar verdiğiniz anda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sizleri için en kaliteli hizmeti veriyoruz.

 

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Sancaktepe çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sancaktepe , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.