İZOÇİM® Çimli Çit +plus konfor isteyenler için özel olarak üretildi..

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Şile Çim Çit

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte her gün hayatımıza onlarca çeşit modelli ürünler giriyor. Evlerimizin ve yaşam alanlarımızın çevresinin korunması için yapılan korumalıklar, gün geçtikçe daha değişik modellerde karşımıza çıkıyor. Son sistem moda olan çim çit koruma sistemleri, günümüzde en çok kullanılan sistemlerinden bir tanesidir. Hem koruma hem de dekorasyon açısından son derece gösterişli olan çim çitler, herkes tarafından severek kullanılıyor. Çim çit, tel örgü üzerinde kaplanan, plastik ve PVC den yapılan, yeşil olarak kesilen, çimleri andıran üründür. Genellikle yeşil olanı tercih ediliyor. Bu sayede hem koruma sağlıyor hem de yemyeşil bir görüntü sağlanıyor. İstenilen renk ve modelde üretimleri mümkündür.

Şile Çim Çit Uygulaması

Şile çim çit firmamız, her türlü panel çit ve çim çit uygulamalarını özenle yapıyor. Çim çitler, her alanda kolaylıkla kullanılabilir. Oldukça fazla mekân ve alanlarda kullanılabiliyor. Site ve site bahçelerinde, spor tesislerinde, kafelerde, halı sahalarda, her türlü hobi bahçelerinde sevilerek kullanılıyor. Yeşil görüntüsü ile insana huzur veriyor. Çim çit uygulaması çok kolay ve pratiktir. Kullanılan bölgeler çekilerek başka bir bölgeye kolaylıkla monte edilebilir. Çim çitler bir duvar olmadan tek başına, toprağa monte edilerek rahat bir şekilde ve sağlam bir şekilde kullanmak mümkündür.

Şile Panel Çit Hakkında Bilgi

Firmamızda her türlü panel çit modellerini bulmak mümkün. Panel çitler geniş bir mekânı kaplamak için kullanılan çit modellerinden bir tanesidir. Kaliteli ve sağlam olması, ayrıca uygun fiyatlı yapısı ile herkes tarafından tercih ediliyor. Panel çitler, güneş ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır. Hiçbir şekilde erime veya renginde bozukluk olmaz. Gönül rahatlığı ile çim çitleri kullanabilirsiniz. Hava şartlarından etkilenmezler. Şile çim çit firmamız, her türlü panel çit hizmetini sunuyor.

Şile Çim Çit Fiyatı Nedir

Çim çit fiyatları her zaman farklılık gösterir. Uygulanacak olan mekânın metrekaresi ile alakalı olarak fiyatlarda her zaman değişiklik olur. Sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Fakat çim çitler, oldukça ekonomik bir düzeydedir. Herkesin ulaşabileceği fiyatlardadır ve son derece kaliteli ürünlerdir. Çim çit hizmeti veren firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şile Çim Çit Firmaları Nerede

Çim çit yapan firmalar çevremizde çok fazla var. Fakat en iyi firmayı bulmak zordur. Bu yüzden her zaman araştırarak, firmaları tercih edebilirsiniz. Firmaların son derece kaliteli ve güvenli olması gerekiyor. Çim çit ve panel çit hizmeti veren firmamız, sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı hedefliyor. Sizlerle çim çit yaptırmaya karar verdiğiniz anda, güvenli olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şile Çim Çit Satış Noktaları

Şile çim çit firmamız, siz değerli müşterilerimize her zaman profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Sizler, kaliteli ve güvenli firmamızdan çim çit hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet bizim firmamızda. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çimli Çit

Çim Çit

Çimenli Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÇimli ve Çimenli  Çit Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Çimenli veya çimli çit olarakda bilinen izoçim çit ürünümüz çift tel içerisinde burgu halinde otomatik örmek makinaları ile beraber örülen 2 det 1.60 toplamda 3.20mm Ø tel çapındaki galvaniz tel arasına sıkıştırılarak çim görünümünü alır.

Çimenli yeşil çimli çit fiyatları ve çit Şile çimli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Çimenli veya diğer bir ismi çimli çit olan yeşil suni çit görünümnü elde edebilmek için uygulama alanının uzunluk ve yüksekliğini ölçerek işebaşlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve çimli çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çimenli çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Şile , İstanbul Bahçe Çimli Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.