ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Şile Dikenli Tel

Dikenli teller, farklı iki düz telin birbirine burgu şeklinde sarılması ile oluşur. Günümüzde güvenlik amacı ile kullanılan en etkili yöntemlerden biridir. Asıl amacı ilk üretildiği yıllarda sınır belirlemek olan dikenli teller, uzun yıllardan beri güvenlik önlemi olarak kullanılmaya devam ediyor. Evinizin çevresine, bahçenize veya boş bir arazinize dikenli tel çektirerek, hırsız, yabani hayvanlar ve benzeri gibi tehlikeli durumlarla karşılaşmamanız sağlanıyor. Dikenli tellerin üzerinde sık bir şerit halinde adında da belirtildiği gibi diken seklinde çıkıntılar yer alıyor. Bu sayede kullanıldığı bölgeye kötü niyetli kişiler tarafından geçilmesi imkânsız denecek kadar zor oluyor. Şile dikenli tel hizmeti veren firmamız, Şile bölgesi ve yakınlarında sizlere bu konuda yardımcı oluyor.

Şile Dikenli Tel Fiyatları

Şile dikenli tel fiyatları konusunda ücretlendirme satın alacağınız dikenli telin uzunluğu ve kalınlığına göre değişim gösteriyor. Almak istediğiniz dikenli tellerin bir topunda 250 metrelik tel bulunuyor. Telin kalınlığına göre fiyatlar 1 top üzerinden hesaplanıyor. Yani alacağınız her bir top içerisinde 250 metrelik dikenli tel bulunuyor. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şile Dikenli Tel Satış

Şile dikenli tel satış konusunda iki farklı seçeneğiniz bulunuyor. Dikenli teller Pvc dikenli tel ve galvaniz dikenli tel olarak iki farklı modelde üretiliyor. Pvc dikenli teller adında da yer aldığı gibi Pvc kaplanarak üretiliyor. Yine aynı şekilde bir top Pvc kaplı dikenli tel içinde 250 metrelik tel uzunluğu mevcut oluyor. Galvaniz dikenli tellerde galvaniz kaplı olarak üretiliyor. İki modelin de farklı kalınları bulunuyor. Sizin seçmiş olduğunuz tel kalınlığına göre de fiyat belirlemesi yapılıyor.

Şile Dikenli Tel Uygulaması

Şile Dikenli Tel uygulaması, sıcak daldırma galvaniz uygulaması kullanılarak üretilir. Aynı zamanda konvansiyonel örgü sistemi ile örülerek üretilir. Galvanizli yapısı sayesinde dikenli teller, oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Tellerin birbiri üzerine burulması ile oluşturulan dikenli tel modeli, yapısı sayesinde açılma, gevşeme, dökülme ya da bozulma gibi durumlar ile karşı karşıya kalmaz. Sıcak daldırma galvaniz yöntemi aracılığı ile tüm hava şartlarına karşı yüksek derecede dayanıklılığa sahiptir.

Şile Dikenli Tel Firmaları

Şile bölgesi ve yakınlarında nerede olursanız olun Şile dikenli tel firmaları olarak her daim hizmetinizdeyiz. Tüm dikenli tel modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şile Dikenli Tel

Şile Dikenli Tel firması olarak sektörde uzun yıllar boyunca hizmet vererek işinin ehli bir firma olarak sizlerleyiz. Firmamıza ve ürünlerimize internet sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarımızı kullanarak bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürünler ve güvenilir bir hizmeti uygun fiyatlar karşılığında almanız için bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Şile , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.