İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Şile Jiletli Tel

Yüksek seviyede koruma sağlayan, insanları caydırıcı özelliği olan, son zamanların en iyi güvenlik sistemlerinden biri jiletli tel sistemidir. Dış mekânları yüksek koruma özelliği sayesinde, yüksek güvenlik gerektiren firma ve iş yerlerinin en gözde tercihleri arasında yer alıyor. Jiletli teller, koruma açısından güven veren sistemlerin başında yer alıyor. Kullanılan malzemenin kaliteli olması, uygulandığı mekânı üst düzeyde korumaya yeter. Jiletli teller, son sistem dış mekân güvenliği sağlayan koruma tellerdir.

Jiletli Tellerin Özellikleri

Jiletli tellerin birçok özelliği vardır. En büyük özelliği kesinlikle üst sınırda koruma sağlamasıdır. Üzerinde bulunan jiletler sayesinde son derece caydırıcı bir özelliği vardır. Büyük suç girişimlerini jiletleri sayesinde engelleyebiliyor. Üzerinde bulunan ürkütücü jiletler, suç girişimi olmadan vazgeçici özelliği sayesinde suç işlemelerini önlüyor. Son derece kaliteli malzemelerden üretiliyor. Jiletli teller paslanmaz çelik demirlerden yapılmıştır. Olası bir suç girişiminde, suçu işleyen kişi jiletli teller ve temas ettiği zaman, kişinin sağlığına zarar vermeyecek yapıdaki paslanmaz şeklin üretiliyor. Montajı ve uygulanması son derece kolaydır. Panel çitler üzerine jet filtre sistemleri de ülkemizde yapılıyor. Jiletli teller, yüksek seviyede koruma sağlar. Ülkemizde en çok kullanılan dış mekân güvenlik sistemlerinin başında yer alıyor. Şile jiletli tel firmamız, sizlerin dilediği her mekâna jiletli tel uygulaması yapıyor.

Jiletli Teller Uygulama Alanları Ve Uygulanması

Jiletli tel her türlü dış mekâna uygulanabiliyor. Büyük fabrikaların ve sanayilerin ilk tercihi arasındadır. Yüksek koruma gerektiren her türlü mekâna jiletli tel uygulanabilir. Açık veya kapalı cezaevleri de, jiletli tel sistemi ile korunmaktadır. Çeşitli kişiye özel villa ve özel burçların bahçelerinde jiletli tel sistemi görmek mümkündür.  Jiletli tellerin ülkemizde uygulandığı alanları oldukça fazladır. Jiletli tel uygulamaları genellikle beton zemin üzerine yapılıyor. Uygulaması son derece kolaydır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sizler için jiletli tel uygulamasını itina ile yapıyor. Şile jiletli tel firmamız, her türlü mekâna ve zemine jiletli tel uygulaması yapıyor. Sizler de Dilediğiniz zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.
Jiletli Tel Fiyatları

 Jiletli tellerin fiyatları değişmektedir. Kesin olarak jiletli tel fiyatları hakkında bilgi vermek mümkün değildir. Uygulanacak mekânın boyutu ve kullanılacak malzemenin kalitesi her zaman fiyatları değiştirir. Bu yüzden kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Fakat jiletli tel fiyatları uygun yapıdadır. Özellikle sağladığı yüksek korumayı düşünecek olursak, fiyatları gayet makuldür. Şile jiletli tel firması olarak biz, siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyatlı ve kaliteli işleri sunuyoruz. Firmamızın profesyonel ekipleri işinin ehlidir. Dilediğiniz mekâna her türlü jiletli tel uygulamasını, kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Sizler de yüksek koruma gerektiren mekânları jiletli tel sistemi ile koruma altına almak istiyorsanız, uzman kadromuz ve kaliteli malzemelerimiz ile bizleri tercih edebilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Şile , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.