İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Şile Kafes Tel

Bulunduğumuz ortamları bazen koruma ihtiyacı duyuyoruz. Koruma sistemleri olarak her geçen gün yeni modeller ortaya çıkıyor. Ekonomik olan yöntemleri insanların daha çok dikkatini çekiyor. Kullanılan yöntemin hem ekonomik hem de koruma düzeni İyi olmasa kişiler tarafından tercih sebebidir. Son zamanlarda çıkan kafes tel modelleri hem koruma yönünden iyi hem de uygun fiyatlıdır. Bu yüzden insanların en çok tercih etli koruma ve güvenlik sistemleri haline geliyor.

Şile Kafes Tel Uygulaması

Kafes tel, sağladığı birçok olanak ile insanların ilk tercih arasında yer alıyor. Sıklıkla hayvan barınakları ve fabrika ve binaların bahçelerinde güvenlik amaçlı kullanılıyor. Kafes telleri oldukça dayanıklıdır ve kalitelidir. Kolay kesişmezler. Kafes teller, koruma düzeyinde de oldukça başarılıdır. Son derece uygun fiyatlı bir yapıya sahiptir. Kırılma, dökülme, bükülme olmaz. Mevsimlerin vermiş olduğu kötü hava koşullarına karşı kendini korur. Boya veya herhangi bir bakım gerektirmeyen yapısı ile en çok tercih edilen güvenlik sistemleri arasında yer alıyor. Kafes telleri uygulanması son derece kolaydır. Vidalama ve çakma yöntemi ile direkt zemine veya betona monte edilebiliyor. Kafes teller bulunduğu yerden videolar yardımı ile sökülüp başka bir yere tekrardan monte edilerek kullanılabiliyor. Salladı bu kolaylıklar açısından, son derece kullanışlı ve ideal bir yapıya sahiptir. Sıklıkla tercih edilme sebebi, olumlu yönlerinden kaynaklanıyor. Şile kafes tel firması olarak, en uygun ve kaliteli kafeste hizmetini sizlere sunuyoruz.

Şile Kafes Tellerin Fiyatları

Kafes tel fiyatları bütçeyi zorlamayan yapıdadır. Son derece uygun fiyatlıdır ve herkesin ulaşabileceği bir yapıya sahiptir. Kafes telleri doğrudan fiyat vermek asla mümkün değildir. Kafes tel sistemi ile korumayı alınacak mekânın genişliği ve uzunluğu, kullanılan malzemenin miktarı ve kalitesi her zaman kafes tel fiyatları değiştirir. Şile kafes tel firması olarak biz, her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler bizim firmamızda mevcuttur.

Şile Kafes Tel Satışı Yapan Firmalar

Her bölgede kafes tel firması bulmak mümkündür. Fakat kafes tel yaptıracağınız firmanın kaliteli malzemeler kullandığından emin olmanız gerekiyor. Kafes telden uygulanırken kullanılan malzemelerin kalitesi her zaman çok önemlidir. Düşük bütçeli kafesler yaptırmak isterken, kırılan, dökülen bir kafes tel yaptırmış olabilirsiniz. Bu yüzden Şile kafes tel firmamız sizlere, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmeti sunuyor.

Şile Kafes Tel Satış Olanakları

Şile kafes tel firması olarak biz, Dilediğiniz her bölgeye ve mekâna kafes tel hizmetine sunuyoruz. Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız firmamız iletişim halinde olmanız gerekiyor. Şile kafes tel firması olarak uzman kadromuz ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile sizler için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Senelerin bize katmış olduğu bilgi ve deneyimleri sizler ile paylaşıyoruz.

 

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Şile çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Şile , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.