ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Şile Panel Çit

Panel çit; sınır belirlemeye yardımcı olan tel örgü çeşitlerinden biridir. Normal tel örgülere göre daha dekoratif ve çevre güvenliği açısından daha kullanışlı olan bir modeldir. Aynı zamanda dekoratif görüntüsü sayesinde de her türlü mekân ve arazide kullanılabiliyor. Panel çitler simetrik bur yapıya sahiptir. Olumsuz hava şartlarına (aşırı sıcak ya da yağmur, kar, vs.) karşı da oldukça dayanıklıdır. Şile panel çit firması olarak, Şile bölgesi ve yakınlarında uzun yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Şile panel çit firmamız bünyesinde aynı zamanda panel çit çeşitlerinin en çok kullanılan çeşidi klasik panel çitlerdir.

Şile Panel Çit Fiyatları

Şile panel çit fiyatları konusunda hesaplamalar m² baz alınarak yapılır. Nakliye işlemleri firma tarafından yapılacaksa artı olarak nakliye ücreti de eklenir. Metrekare olarak hesaplanan panel çit fiyatlarında uzunluk ve göz aralıkları simetrik olmasının yanında standarttır. Fiyat listesi hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz firmamızı ziyaret edebilir veya iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şile Panel Çit Satış

Şile panel çit satış işlemlerinde öncelikle hangi tür panel çit satın almak istediğinize karar verirsiniz. Sonrasında uygulanacak alan hakkında bilgi verirsiniz. Çim bir zemin mi, beton bir zemin mi ayrıntılı anlatırsınız. Satın alacağınız panel çitin yüksekliğinin ve uzunluğunun kaç santimetre olacağı gibi bilgileri de Şile panel çit firmamıza verdikten sonra, firma çalışanlarımız size net bir toplam tutar çıkarırlar. Uzun yıllardır sektörde bulunmamızın yanı sıra ürünlerimizde her daim en kaliteli malzemeyi kullanmaya özen gösteriyoruz. Firmamız için en önemli konulardan biri müşteri memnuniyeti olduğu için işimizi layığı ile büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Şile Panel Çit Uygulaması

Şile panel çit uygulaması çok çeşitli alanlara yapılabiliyor. Site ve apartman çevrelerinde yoğun olarak karşılaşabilirsiniz. Çocuk parkı ve bahçelerde de en çok kullanılan çit modelidir. Sanayi bölgelerinde, kişiye özel arazilerde kullanılır. Villalarda da güvenlik amacı ile kullanılır. Aynı zamanda panel çitlerin üzerine de dikenli tel uygulanması ile de daha güvenli bir ortam hazırlanmış olur.

Şile Panel Çit Firmaları

Şile bölgesinde hizmet veren çok sayıda Şile panel çit firmaları bulunur. Şile bölgesi ve yakınlarında panel çit almayı düşünüyorsanız tek yapmanız gereken Şile Panel Çit firmamız ile iletişime geçmektir. Internet sitemiz üzerinde yer alan iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şile Panel Çit

Şile Panel Çit firması olarak Şile’de hangi bölgede olursanız olun sizlere en güvenilir hizmeti sunuyoruz. En kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar karşılığında satın alabileceğiniz panel çit firmamız ve firma çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizin ziyaretlerine ve aramalarına ilgi ile odaklanıyor. Ekip arkadaşlarımız işinde profesyonel kişilerdir ve sizler de gönül rahatlığı ile satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Şile Panel Tel Çit

betonblok 246

Şile Panel Tel Çit

betonblok 245

Şile Panel Tel Çit

betonblok1

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulPanel Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Şile de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Şile çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Şile , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.