Spor sahaları konusunda fiyatlandırmalara 2’ye ayrılmaktadır. Galvaniz boru profiller veya siyah profil üzeri plastik sürme boya veya püskürtme şekliyle fırın boya olarak uygulama yapılabilmektedir. Fiyat m2 00 tl’dir.  Güncel spor sahaları hakkında fiyat bilgisi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Not: bu uygulama İstanbul içi montaj yapılmaktadır. İl dışı proje bazlı olup projeye göre fiyat verilecektir.

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Fiyatlar İstanbul içi geçerlidir.

Tenis Kortu Yapımı

Günümüzde çevreleme sistemleri birçok alanda kullanılır. Tel örgüler, panel çitler, dekoratif çim çitler, dikenli-dikensiz tel koruma sistemleri, panel kapılar ve farklı modelleri bu işte uzman firmalar tarafından sunulmaktadır. Bu sistemler bir alanın korunması, özelleştirilmesi, estetik hale getirilmesi gibi şeylere yardımcı olurlar.

Profesyonel bir firma olarak sizlere bu hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede tenis kortu yapımı için tercih edebileceğiniz bir firmayız. Tenis kortu yapma işlemi sırasında tel ve kapı ile alakalı olan bütün işler için bizden destek alabilirsiniz. Tenis kortunun etrafını çevreleyecek kaliteli tel örgü sistemleri ve kullanışlı bir kapı sistemi ile sizlere en iyi hizmeti verebiliriz.

Tel Örgü Ve Kapı Sistemleri

Tenis kortunuzun çevresini tel örgülerimiz ile kapatarak alanın özelleştirilmesini sağlarız. Firmamız tel örgülerinde ve kapılarında kullandığı sağlam malzemeler sayesinde oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünler ortaya koymaktadır. Tel sistemlerimiz tenis kortunun etrafını istediğiniz ölçü ve yükseklikte ayarlanarak çevreler. Dayanıklı olmasının yanı sıra estetik bir görünüme de sahip olan tel örgülerimiz sahanızın kalitesini dışarıdan bakan herkese yansıtacaktır. Bu sayede daha fazla kişi tarafından tercih edilmenize yardımcı olur. Kapı sistemlerinin farklı modelleri ile de dilediğiniz genişlikte ve boyutta bir kapıya da sahip olabilirsiniz. Tenis kortu yapımı sırasında kullanacağınız kapının servis panel, sürgülü panel, katlanabilir panel modellerinden istediğinizi seçerek hayalinizdeki gibi bir tenis kortu oluşturabilirsiniz. Firmamız tarafından tenis kortlarınız için seçtiğiniz bütün tel örgülerin ve kapı sistemlerinin istediğiniz ölçülere göre ayarlanması mümkündür.

Uzun Süreli Kullanım Avantajı

Firmamız sizlere en kaliteli tel örgüleri ve kapıları sunmaktadır. Tenis kortunun bulunduğu yere uyumlu hale getirilebilen hem estetik hem de kullanışlı tel örgü ve kapılar ile daha özel bir yere sahip olabilirsiniz. Dayanıklılıkları ile bütün tel örgülerimiz ve kapılarımız uzun süre kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Tel örgülerimiz ile kapı sistemlerimizin uygulanma ve montaj işlemleri profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir hata ile karşılaşmanız çok zordur. Birbirinden kaliteli tel ve kapı sistemlerimizi tenis kortu yapımı  işlerinizde denemek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.