Spor sahaları konusunda fiyatlandırmalara 2’ye ayrılmaktadır. Galvaniz boru profiller veya siyah profil üzeri plastik sürme boya veya püskürtme şekliyle fırın boya olarak uygulama yapılabilmektedir. Fiyat m2 00 tl’dir.  Güncel spor sahaları hakkında fiyat bilgisi almak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Not: bu uygulama İstanbul içi montaj yapılmaktadır. İl dışı proje bazlı olup projeye göre fiyat verilecektir.

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Fiyatlar İstanbul içi geçerlidir.

Voleybol Sahası Yapımı

Çevreleme yapmak için koruyucu tel, çit, kapı gibi şeyler kullanılır. Bir alanın etrafını kapatmak için tel ve çitler çok sık kullanılır. Panel kapılı sistemler ile de geçiş alanı oluşturulabilir. Çevrelenecek yerin ne olduğuna göre farklı tel ve çit modelleri seçilebilir. Panel çitler, tel örgüler, pvc kaplı teller, dekoratif çimden yapılan çitler, kapı sistemleri, bahçe ve alan kapatmak için kullanılan teller ve benzeri ürünlerin satım ve uygulamasını yapan firmalar vardır.

Bu sistemlere sahip olan firmamız voleybol sahası yapımı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Voleybol sahalarının etrafı tel örgüyle desteklenerek sahanın çevresi kapatılabilir. Kaliteli ve dayanıklı teller sayesinde voleybol sahaları uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Teller topların dışarı çıkmasına engel olurlar. Sahanın kendi alanına sahip olmasını sağlarlar. Dayanıklı telleri uzun süre boyunca kullanmak mümkündür. Sahanın yapısına estetik bir görüntü de katarak teller ile özelleştirmek mümkündür.

Voleybol Sahası Tel Ve Kapılarının Dayanıklı Ve Uyumlu Yapıları

Firmamız tarafından sunulan hizmette kullanılan malzemeler çok dayanıklı ve sağlamdır. Voleybol sahalarının etrafını çevreleyecek tel örgü sistemleri ile kaliteli bir sahaya sahip olunabilir. Saha için güzel ve sağlam bir kapı kullanılarak da sahanın daha kullanışlı ve tercih edilebilir bir hale gelmesi sağlanabilir. Teller yapıları sayesinde kolay zarar görmezler. Koparılmaları ya da kesilmeleri zordur. Kapılar darbeye dayanıklı şekilde üretilmiştir. Geniş ve yüksek oldukları için de rahatlıkla kullanılabilir. Teller ve kapılar kaliteli malzeme ile profesyonel işçiliğin birleşiminden yapılırlar. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilecek yapıdadır. Bütün bu özellikler sayesinde voleybol sahası yapımı işinin tellerle ilgili bütün aşamaları ve kapı ile ilgili montajlama işleri kaliteli bir şekilde halledilebilir.

Estetik Tasarım İle Maksimum Verim Elde Edin

Firmamız tarafından sizlere voleybol sahası yapımı işinde tel örgüler ve kapı sistemleri ile ilgili her konuda hizmet verilir. Dayanıklı tellerimiz ile voleybol sahalarınızın etrafını estetik bir şekilde çevreleyebilirsiniz. Kapı sistemlerimiz ile de güzel, geniş bir giriş oluşturabilirsiniz. Uzun kullanım ömürlü tel örgülerimiz ve kapı sistemlerimiz ile voleybol sahanızı tamamlamak isterseniz bizimle kolay bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.