Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Bahçe Çiti

Çit sistemleri denildiğinde en çok kullanılan bahçe çiti, kurumsal firmamız tarafından itina ile üretilmektedir. Müstakil evlerde, villalarda çok katlı binaların avlularını oluşturmak için kullanılan bahçe çitleri kaliteli malzemelerden yapıldığından dolayı uzun yıllar ilk günkü kalitesi ile kullanım imkânı sunmaktadır. Günümüzde kullanılan bahçe çitlerini avantajları kullanıldığı alana bütün güvenlik önlemlerini tam teşekküllü sağlaması ve kullanıldığı alana modern ve estetik bir görünüm sağlamasıdır.  Sultanbeyli’nin villa ve müstakil evlerinin bahçelerine modern bahçe çiti uygulaması yapmaktadır. Sultanbeyli bahçe çiti uygulamaları için size her türlü desteği sağlıyoruz.

 

Bahçe Çiti Avantajları Nelerdir?

Güvenliği sağlamak için kullandığınızı bahçe çitlerinin sağladığı diğer avantajlar ise şunlardır. Zararlı ve kemirgen hayvanların bahçeye girmesini engeller. Bahçeye yabancı kişilerin girmesini engeller. Size ait olan sınırınızı belirlemede en etkili yöntemdir.  Kaliteli malzemelerden yapıldığından dolayı uzun yıllar kullanım imkânı sunar.   Estetik biri görünüm katar.  İstenildiği zamana kolayca sökülür.

Sultanbeyli bahçe çiti hizmet verdiğimiz bölgemizde sektöre adım artığımız günden bu yana milyonlarca projemizi başarılı bir şekilde hayata geçirdik. Firmamız bünyesinde yer alan bahçe çiti kategorilerimizde yaşam alanlarınıza uygun olanını seçerek, montajını ettirmek için sipariş verebilirsiniz.

 Bahçe Çiti Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sultanbeyli bahçe çiti seçiminde dikkat etmeniz gereken kuralların başında, tercih edeceğiniz çiti çeşidini kaliteli malzemelerden olmasıdır. Tercih edeceğiniz çit ne kadar kaliteli olursa, kullanım ömrü   de uzatacaktır.  Bunların dışında;

  • Çiti yapımında hangi malzemelerin kullanıldığı
  • Çitin markası
  • Çiti yaparken uygun oranlarda kullanılması
  • Bütçenize uygun fiyatlarda olması

Kullanıldığı alana estetik görünümü kazandırmak isteniyorsa dekoratif olması

 

 

Bahçe Çiti Nasıl Yapılıyor?

Bahçe çitleri, metal, ahşap, PVC, Plastik gibi faklı malzemelerden yapılmakta olup, h hem bahçelerin daha güvenli hale getiriyor, hem de bitkileri daha da güzel görünmesine olanak tanıyor. Kullanıldığı alana ve amacına göre çok farklı özelliklere sahip olan bahçe çitleri metal ve demir çitlere daha çok güvelik için tercih edilirken ağaç ve bambu tarzında olan modelleri ise estetik görünüm katması için tercih ediliyor. Sultanbeyli bahçe çitleri için kaliteyi ve uygun fiyatı ön planda tutan kurumsal firmamız, ihtiyacınız uygun bahçe çitlerini uygun fiyatlar için yaşam alanlarına inşa ediyor.

Bahçe Çiti Özellikleri

Bahçe çitlerini en bilinen özelliği işlevsel olmaları ve he alanda güvenle kullanabilmeleridir. Fiyat bakımından da diğer uygulamalara göre çok daha ekonomiktir ve her türlü bahçe ve mekânın estetik görünümüne uyum sağlar ve kurulumu da gayet basittir.

Bahçe çiti uygulamaları adı altında hizmete açılan kurumsal firmamızı, sektöründe gelişen ve değişen teknolojiyi takip eder. Rekabet ortamında sizlere en kaliteli ve dekoratif görünümlü çit uygulamalarını uzman personelleri ile hazırlayıp en kısa sürede yaşam alanlarınıza bahçelerine ve mekanlarınıza montajını gerçekleştiriyor.

ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Sultanbeyli Bahçe Çiti

Sultanbeyli Bahçe Çit Teli

Sultanbeyli Bahçe Tel Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulSultanbeyli Bahçe Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

 

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Sultanbeyli de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Sultanbeyli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sultanbeyli , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.