İZOÇİM® Çimli Çit +plus konfor isteyenler için özel olarak üretildi..

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Çim Çit 

Bulunduğunuz mekânları veya bahçelerde bazen, hem koruma hem dekor amaçlı ürünler kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanışlı ve kaliteli olması, bulunduğum mekânda sağladığı uyum ve koruma açısından nitelikleri önemlidir. Son zamanlarda çıkan çim çit sistemleri, hem dekor hem de koruma adına her şeyi bulabileceğiniz bir üründür. Kalıplaşmış beton yığınları ile koruma almak yerine, dekoratif olan çim çitleri dış mekân ve iç mekânlarda tercih edebilirsiniz. Günümüzde herkes tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Son zamanların gelmiş geçmiş en güzel, koruma ve dekor ürünlerinden birisidir.

Çim Çit Özellikleri 

Çim çitler, hem koruma hem dekor amaçlı kullanılabilir. Uzun panelli üzerine yapılmış çim çitler, koruma sağlarken yeşillik görüntüsü içerek bir dekor veriyor. Yeşil görüntüsü ile insanların içini açıyor. Doğa ile uyumlu olduğu için son derece şık bir üründür. Bahçeli evimizde için çift ile çevrelediğiniz zaman, hem yeşil bir doğa görüntüyü hem korumayı aynı anda yapmış olursunuz. Çim çitler son derece kullanışlı ürünlerdir. İçeriğinde kullanılan malzemeler kalitelidir. PVC den üretilen çim çitler, kolay kolay yanmazlar. Yağmurdan çamurdan etkilenmezler. Güneşe maruz kaldığı zaman renklerinde soluma veya herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Çim çitler güvenlik açısından da oldukça iyidir. Uzun yıllar kaliteli ve sağlam bir şekilde yaptırmış olduğunuz bu ürünleri kullanabilirsiniz. Çim çitler, yeşil görüntüsü ile insanları doğal bir ortamda koruma altına alıyor. Sultanbeyli çim çit firmamızdan, çim çitler hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Çim Çitleri Nereye Uygulanıyor

Çim çitler, her mekâna kolay bir şekilde uygulanabilir. Evler ve binaların bahçelerinin güvenliği için çim çit sistemlerini tercih edebilirsiniz. Spor tesisleri içinde oldukça idealdir. Çeşitli hobi bahçeleri ve kreşlerde de sıklıkla kullanılıyor. Çim çitler, iç mekânlarda dekor amaçlı olarak kullanılabilir. Kullanım alanı oldukça fazladır. Herkes tarafından severek kullanılıyor. Son derece kaliteli ve dekoratif bir üründür. Çünkü çim çitler, her mekâna kolay bir şekilde uygulanabilir. Direkt beton zemine veya toprak zemine monte ederek kullanımı çok kolaydır. Montaj kolaylığı ile herkes tarafından tercih ediliyor. Ayrıca dilediğiniz zaman bulunduğu yerden sökülüp, başka bir yere takılabilir. Sultanbeyli çim çit firmamız, her türlü mekâna çim çit uygulaması hizmeti veriyor. Kaliteli ve güvenli hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih etmelisiniz.

Çim Çit Fiyatları

Çim çit fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesi ve uygulanacak olan mekânın genişliğine göre değişmektedir. Fakat çim çitler çok ekonomiktir. Herkes tarafından ulaşılabilecek fiyattadır. Sizler de uygun fiyatlı ve kaliteli bir çim çit hizmeti almak istiyorsanız, Sultanbeyli çim çit firmamızdan destek alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli çim çitleri, firmamızdan temin edebilirsiniz. Profesyonel çalışma arkadaşlarımı, sizler için her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için çabalıyor. Teknolojinin insan imkânlarını firmamız bünyesinde bulunduruyoruz. Bu sayede yaptığımız bütün işleri kaliteli bir şekilde yapıyoruz.

Çimli Çit

Çim Çit

Çimenli Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÇimli ve Çimenli  Çit Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Çimenli veya çimli çit olarakda bilinen izoçim çit ürünümüz çift tel içerisinde burgu halinde otomatik örmek makinaları ile beraber örülen 2 det 1.60 toplamda 3.20mm Ø tel çapındaki galvaniz tel arasına sıkıştırılarak çim görünümünü alır.

Çimenli yeşil çimli çit fiyatları ve çit Sultanbeyli çimli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Çimenli veya diğer bir ismi çimli çit olan yeşil suni çit görünümnü elde edebilmek için uygulama alanının uzunluk ve yüksekliğini ölçerek işebaşlayabilirsiniz. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve çimli çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çimenli çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sultanbeyli , İstanbul Bahçe Çimli Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.