ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Dikenli Tel

Ülkemizde bahçelerin ve dış mekânların korunması için birçok güvenlik sistemi vardır. Her geçen gün yeni bir sistem meydana geliyor. Fakat içlerinde uygun fiyatlı ve yüksek koruma sağlayan güvenlik sistemleri her zaman daha fazla tercih ediliyor. Ülkemizde geçmişten günümüze kadar gelmiş olan dikenli tel korumaları, son zamanlarda da sıkça tercih ediliyor. Dikenli teller bulunduğu ortada daha güvenli bir hale getiriyor. Caydırıcı ve vazgeçirici özelliği olan dikenli telleri, sizler de güvenlik açısından uygun bulmadığınız yerlere yaptırarak, güvenli bir alan elde edebilirsiniz. Dikenli teller az maliyetli ve son derece güvenlidir.

Sultanbeyli Dikenli Tel Uygulamasının Sağladığı Avantajlar

Dikenli teller, kolay uygulandığı için genellikle herkes tarafından tercih ediliyor. Dikenli teller beton zemine üzerine veya toprak zeminlere direkt olarak uygulanabiliyor. Gerek görüldüğü takdirde bulunduğu zeminden çıkartılıp başka bir zemine monte edilebiliyor. Dikenli teller paslanmayan çelikten üretildiği için, yıllarca uzun kullanım sağlarsınız. Dikenli teller boya veya bakım gerektirmiyor. Bu yüzden sizin için dertsiz ve tasasız bir güvenlik sistemi olacaktır. Kolay kolay kesilmez ve deforme olmazlar. Mevsimlerin kötü şartları dikenli telleri etkilemez. Sultanbeyli dikenli tel firması olarak biz, her türlü zemine dikenli tel uygulaması yapıyoruz.

Sultanbeyli Panel Dikenli Tel İle güvenli Alanlar

Panel dikenli teller, panellerin üzerine dikenli tel örgüsü atılarak yapılan güvenlik sistemlerinden birisidir. Sıklıkla tercih edilen panel dikenli teller, montajı açısından oldukça kolaydır. Ülkemizde birçok alanda kullanılan dikenli teller, en çok fabrikalar ve işyerlerinin güvenliğini sağlıyor. Evlerde kullanılan dikenli teller, güvenlik gerektiren her yerin güvenliğini sağlamak için kullanılabilir. Görüntüsü itibarı ile vazgeç irice bir özelliği vardır. Suç girişimi olmadan suçu engelleyebilir. Bu açıdan dikenli telleri güvenle tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli Dikenli Tel Firmaları

Sultanbeyli dikenli tel firmamız, Sultanbeyli civarındaki en iyi dikenli tel firmalarından bir tanesidir. Düşük bütçeli ve kaliteli hizmet sunan dikenli tel firmamız, sizler için her geçen gün kendisini yenilemek için çabalıyor. Teknolojinin getirmiş olduğu her türlü yeniliği kendisine katarak ilerliyor. Bu sayede siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabiliyoruz.

Sultanbeyli Dikenli Tel Fiyatları Hakkında Bilgi

Dikenli tel fiyatlarına sabit bir fiyat söylemek asla mümkün değildir. Metrelere göre hesaplanan ve kullanılan malzemenin kalitesi ile alakalı olarak dikenli tel fiyatları, her zaman farklılık gösterir. Uygulanacak olan mekânın genişliği, boyutu, uzunluğu dikenli tellerin fiyatını değiştirir. Fakat genel olarak söylemek gerekirse, dikenli teller uygun fiyatlıdır.

Sultanbeyli Dikenli Tel Satış

Sultanbeyli dikenli tel firması olarak biz, her zaman en iyisini yapmaya çabalıyoruz. Sultanbeyli dikenli tel firmamız dikenli tellerin satışını ve montajı işlemini yapmaktadır. Sizlerin de korunması gereken belli başlı yerler var ise, firmamızdan dikenli tel hizmeti alarak güvenlik sağlayabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyattaki firmamız, sizlerin her zaman hizmetinde olmaya devam edecektir.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sultanbeyli , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.