İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Jiletli Tel

Günlük hayatta birçok mekânı koruma altına almak isteriz. Suç girişimi insanları, bulunduğu ortamlara veya işyerlerine koruma içgüdüsüne sürüklüyor. Bu yüzden insanlar bahçelerini işyerlerini koruma altına almak istiyor. Genellikle koruma sistemlerinde caydırıcı olması özelliği olan sistemleri tercih ediyorlar. Güvenlik sistemleri ev ve işyerleri için son derece önemlidir. Bu yüzden sizler de kendinize uygun bahçe güvenliğini tercih ederek, istediğiniz yerleri güven altına alabilirsiniz. Son zamanlarda ülkemizde kullanılan jiletli teller en fazla güvenlik sağlayan sistemlerden bir tanesidir.

Sultanbeyli Jiletli Tel Uygulaması

Sultanbeyli jiletli tel sistemleri, ülkemizde en yüksek seviyede güvenlik sağlıyor. Teller üzerinde bulunan jiletler suç girişiminde olan insanları vazgeçiriyor. Bu yüzden jiletli tel sistemleri her zaman en güvenli sistemlerden ilkidir. Jiletli tel, yüksek korunma gerektiren yerlerde daha fazla tercih ediliyor. Fabrikalar, cezaevleri, sanayiler, özel mülkler ve daha birçok alanda yüksek koruma sağlayan jiletli tel sistemleri tercih ediliyor. Jiletli tel sistemlerin uygulaması kolaydır. Direkt olarak beton zemine uygulanıyor. Yüksek koruyuculuğu sayesinde, en çok tercih edilen sistemlerden ilkidir.

Sultanbeyli Jiletli Panel Çit Güvenliği

Son zamanlarda yeni çıkan sistemlerden birisi de jiletli panel çit sistemidir. Panelin üzerine uygulanan jiletli teller, güvenliği sağlamak da son derece iyidir. Panel çitlerin en üst kısmı jiletli teller, yüksek güvenlik sağlıyor. Jiletli panel tellerin uygulanması, en kolay olan sistemlerden birisidir. Sultanbeyli jiletli tel firmamız, çit hizmetini en kaliteli şekilde sunuyor.

Sultanbeyli Jiletli Tel Fiyatları 

Jiletli teller, paslanmaz çelikten üretiliyor. Bu sayede kesilmesi ve bükülmesi çok zordur. Ayrıca yağmurdan asla paslanmazlar. Jiletli tel fiyatları, jiletli telin yapılacağı mekânın boyutuna göre farklılık gösterir. Jiletli teller her zaman en kaliteli ve güvenli sistemdir. Fiyatlarını sabit bir şekilde söylemek mümkün değildir. Jiletli teller, çok yüksek koruma özelliği olduğu için, kesinlikle aldığı fiyatı hak ediyor. Sultanbeyli jiletli tel firması olarak biz, en uygun fiyatlı hizmeti sunuyoruz.

Sultanbeyli Jiletli Tel Firmaları

Çevrede birçok jiletli tel firması var. Bu firmalarından arasından uygun ve kaliteli hizmeti sunan firma ile anlaşmaya var mısınız? Sultanbeyli jiletli tel firması, her zaman sizler için ideal olacaktır. Sunduğumuz hizmet ile alakalı olarak en kaliteli firmayız. Sizler de bizi güvenle seçebilirsiniz. Biz yaptığımız için her zaman arkasındayız. Yüksek koruma gerektiren her yeri, uygun fiyatlarla koruma altına alabiliriz.

Sultanbeyli Jiletli Tel Satış 

Sultanbeyli jiletli tel firmamız, uygun fiyatlı ve kaliteli malzemeleri ile dikenli tel satışı yapmaktadır. Dikenli telleri istediğiniz her mekâna uyguluyoruz. Güvenlik açısından zayıf gördüğünüz mekânları, firmamızın sunmuş olduğu dikenli tel hizmeti ile koruma altına alabilirsiniz. Yılların kazandırdığı iş deneyimi ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Kaliteli bir hizmet için bizi tercih etmelisiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sultanbeyli , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.