İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Kafes Tel

Sultanbeyli Kafes Tel geniş kullanım alanlarına sahiptir. Genellikle güvenliği sağlayan unsurların başında gelen tel kafesler, kullanım alanına göre farklı ölçülerde ve firmamız bünyesinde üretilip, en kısa sürede montajı yapılmaktadır. Müşteri taleplerine uygun göz aralıkları ve kalınlıklarda üretilen tel kafesler diğer güvenlik uygulamalarına nazaran daha ekonomik ve dayanıklıdır.

Kafes Tel Özellikleri Nelerdir?

Kafes teller paslanmaz çelik tellerden yapıldığından dolayı uzun ömürlü olup, yağmur su, nem kardan kolay kolay etkilenmezler ve uzun yıllar aynı kalitede kullanım olanağı verirler. Hepsinden önemlisi göz aralıkları ve tel kalınlıkları farklıdır ve müşterinin istediğine göre uygun ölçülerde yapılır. Sınırsız kullanım alanına sahip olan kafe teller istenilen boy ve ebatlarda yüksek kalite standartları ile Sultanbeyli Kafes Tel tesisimizde çok çeşitli olarak seri bir şekilde üretilip, kullanımınıza sunuyoruz. Kullanım alanları oldukça geniş olan tel kafes sistemleri, kullanımı bir hayli yaygındır.

Tel Kafes Kullanım Alanları

Tel kafesleri kullanım alanları bakımından inceldiğimizde en yaygın olarak kullanılan güvenlik sistemlerini olduğunu görebiliyoruz. Tel kafes üretiminde üst düzey kalitedeki malzemelerin kullanılması, uzun ömürlü olmasına olanak sağlamıştır.  Tel sistemleri arasında tercih edilebilirliği yüksek olan tel kafes sistemlerini kullanım alanları genellikle;

  • İnşaat alanlarında
  • Madencilik ve sanayii de
  • Çevrenini güvenliği sağlamak için
  • Pano çit uygulamalarına ihtiyaç duyduğunda,
  • Kümes hayvanlarını böyle sınırını korumak ve güvenliğini sağlamak için
  • Hobi alanlarında v bahçelerinde
  • Soğutma ve havalandırma sistemlerinde,
  • Yedek paça üretim alanlarında,

Sıva altı uygulamalarında, spor sahalarında,   oyun bahçelerinde,   korunması gereken arazilerde,  elek teli ya da sepet teli üretiminde tel kafesleri kullanım tercih edilmektedir.

 Tel Kafes Sistemlerinin Avantajları

 Çok pratik ve işlevsel bir ürün olan Sultanbeyli Kafes Tel sistemlerini kullanım alnına göre sağladığı avantajlar şunlardır: Kullanıldığı alan veya arazinin sınırını belirler.   Kullanıldığı yabancı kişilerin ya da zararlı hayvanların girmesini engeller.   Uzun yıllar aynı kalitede kullanım imkânı sınar.  %100 koruma sağlar.   Kullanıldığı alana estetik görünüm kazandırır.   Paslanmaz çelikten tel den yapıldığından dolayı sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Kafes Tel Çeşitleri ve Özellikleri

Kafes teller, paslanmaz kafes tel, galvaniz kafes tel ve PVC kafes tel şeklinde farklı çeşitlere sahiptir.  Çeşitlerin farklı olsa da bu tel sistemlerinin her biri işlevsel yapıdadır.  Tamamen müşterinin arzusuna uygun kalınlıkta ve göz aralığında üretimi gerçekleşen kafes teller top şeklinde istenilen uzunlukta kesilip, kurulumu firmamız tarafında ücretsiz kurulmaktadır. Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan tel kafeslere paslanmaması için galvaniz kullanılmaktadır.  Ayrıca elektro galvanizli tel ve paslanmaz tel de kafes tel yapımından kullanılan diğer malzemelerdir.

 Kafes Tel İletişim

Bahçenize arazinize ya da her türlü mekanınızın çevresini kafe tel sistemleri ile koruma sağlamak istiyorsanız kurumsal firmamızla iletişime geçerek arzu ettiğiniz kafes tel çeşidini ve özelliklerini bizlere bildirip, sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

 

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Sultanbeyli çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Sultanbeyli , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.