ZORLUTEL® Dikenli Tel çit telleri ile ekonomik ve pratik ürünler sunuyor.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Dikenli Tel

Birçok evin, arazinin ya da tarlanın etrafında dikenli teller görebilirsiniz. Dikenli teller yaygın olarak kullanılır. Güvenlik ve dışarıdan gelecek herhangi tehlikeye karşı korunmak için dikenli teller iyi bir tercih olacaktır. Evinizi, bahçenizi, arazinizi dikenli teller ile çevirerek koruyabilirsiniz. Canlılar için temel ihtiyaçlardan biri güvenliktir. Son zamanlarda artan hırsız olaylarından korunmak için evinizi iyi korumanızda fayda vardır. Dikenli tel ise yüksek güvenlik sağlayarak, başınızı yastığa rahat koymanızı sağlayacaktır. Tuzla dikenli tel üretimi yapan firmalardan biri de bizim firmamızdır. Kaliteli dikenli telleri siz müşterilerimiz için üretiyoruz.

Dikenli Teller Ne İşe Yarar?

Dikenli teller, üzerinde bulundurduğu ufak dikenler sayesinde güvenliği sağlar. Çok öncelerden beri dikenli teller sınır belirlenmesinde kullanılmıştır. Halen de arazi ve tarlalarda kullanılıyor. Dikenli olduğu için hırsızların ve güvenliği tehdit edecek durumların önlenmesinde işe yarar. Siz de arazinizin sınırlarını çizmek ya da evinizin etrafını sarmak için dikenli teller tercih edebilirsiniz. Ayrıca köyde iseniz ya da tavuk ve civciv besliyorsanız, zarar verecek canlıların girememesi için tel ile etrafı çevirebilirsiniz. En kaliteli dikenli teller için firmamızı tercih ederek, birinci sınıf ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Dikenli Tel Uygulaması ve Kullanım Alanları

Dikenli tellerin uygulama alanı geniştir. Tuzla dikenli tel çit, çim çit, kafes tel gibi ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz birçok firma vardır. Her yerde karşınıza çıkabilir. Çünkü hem uygun fiyatlıdır hem de çok yerde kullanılabilir. Firmamız da dikenli tel üretimi yaparak, en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunuyor. Kaliteli ve dayanıklı dikenli telleri satın almak ve uygulamak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Dikenli tellerimiz uzun yıllar boyunca olumsuz hava şartlarına dayanabilecek kalitededir.

 Dikenli Tel Firmaları

Tuzla’da dikenli tel üretimi ve satışı yapan çok sayıda firma bulabilirsiniz. Geniş kullanım alanı olduğu ve maliyeti düşük olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Tuzla dikenli tel firmaları arasında en iyi olan biziz. Maliyeti düşük olmasına rağmen, firmalar farklı fiyatlar ile bu telleri satışa sunuyor. Biz ise diğer firmalara nazaran en uygun fiyata ürünlerimizi satıyoruz. Hem çok kaliteli ve dayanıklı,  hem de uygun fiyatlıdır. İhtiyacınız olan dikenli teli bizden temin edebilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatları

Genel olarak dikenli tel fiyatları birbirine yakındır. Fakat aradaki kalite farkı barizdir. Firmamız bünyesinde üretilen dikenli teller son derece dayanıklıdır. Diğer firmalardan daha uygun fiyata, en kaliteli ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde, yıllardır varız ve müşterilerimiz için en iyi olanı biliyoruz. Dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz dikenli, kafes tellerimiz, çim çit ve çit kapı hizmetlerimiz vardır. Hizmetlerimizi en kaliteli şekilde almak için firmamıza uğramanızda fayda vardır. Böylece siz de verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde alan müşterilerimizden olabilirsiniz.

Dikenli Tel Fiyatı

dikenli tel atasehir

Dikenli Tel Satış

dikenli tel cit

Dikenli Tel Çit

dikenli tel

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dikenli Tel Çit Teli her bir rulosu (top halinde) 250 metre uzunluğunda olup ekonomik fiyatı ile ön planda olan bir üründür. Dikenli Teller gerek fiyatları, gerekse pratik uygulama koşuluyla büyük ölçekli arazilerin çevrelerinin sınırını belirlemede tercih sebebidir.

Dikenli tel çit fiyatları top halinde olup 250 metre 1 adet dikenli tel fiyatı 120 tl +kdv’dir.

Dikenli teller top halinde 250 metre uzunluğunda her biri (adet) olduğundan hesaplaması oldukça kolaydır.

Dikenli Tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun Dikenli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Tuzla , İstanbul Bahçe dikenli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.