İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Jiletli Tel

Bulunduğumuz veya yaşadığımız bazı ortamların, fabrikaların veya işyerlerinin güvenliğini sağlama almak için çeşitli şekilde koruyucu önlemler alıyoruz. Bunların ilk başında büyük duvarlar veya daha güvenlikli olan jiletli tel sistemleri geliyor. Jiletli tel sistemleri, üstün seviyede koruma sağlıyor. Yüksek koruma sağladığı için iş yerleri tarafından daha çok tercih ediliyor. Jiletli tel sistemleri, teknolojinin son çıkan yeniliklerinden bir tanesidir. Kesinlikle caydırıcı ve koruyucu özelliği çok yüksek bir seviyededir. Bu yüzden güvenliğin fazla olmasını istediğiniz bölgelerde, kesinlikle jiletli tel sistemlerini tercih etmelisiniz. Tuzla jiletli tel firmamız, her türlü jiletli tel hizmetini itina ile sizlere sunuyor. Firmamızda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet almak mümkündür.

Tuzla Panel Jiletli Tel

Tuzla jiletli tel firmamız, panel jiletli tel hizmetini sunmaktadır. Üstün koruyucu özelliği sayesinde panel jiletli tel sistemleri herkes tarafından tercih ediliyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli olan bu sistemler son derece koruyucudur. Jiletli teller dallanma ve bozulma yapmazlar. Yağmurdan, sıcaktan kısacası kötü hava koşullarından etkilenmezler. Boya veya bakım gerektirmezler. Sizlerin istediği boyutlarda ve ebatlarda jiletli tel sistemlerini keserek, hizmetini sunmaktayız. Her zaman kaliteli olan firmamızdan, jiletli tel hizmetini alabilirsiniz.

Tuzla Jiletli Tel Uygulaması

Tuzla jiletli tel firmamız, her türlü uygulanmasını istediğiniz yer ve mekâna göre yapmaktadır. Jiletli tel, beton zeminler üzerine uygulanmaktadır. Son derece kaliteli ve sağlamdır. Uygulanması kolay olduğu gibi kullanım alanında çok fazladır. Yüksek seviyede koruma özelliği olduğu için iş yerleri tarafından çok sık tercih ediliyor. Her türlü jiletli tel uygulamalarını, firmamız yerine getiriyor.

Tuzla Jiletli Tel Fiyat

Jiletli tel fiyatları uygulanan alana göre değişiklik göstermektedir. Kesin bir fiyat vermek asla mümkün değildir. Seçtiğiniz ürünün kalitesi ve hizmetin uygulanacağı mekâna göre değişir. Fiyatları gayet makul fiyatlardır. Herkesin sahip olabileceği bütçelerdedir.

Tuzla Jiletli Tel Firmaları

Tuzla jiletli tel firmamız, bölgedeki en iyi jiletli tel firmasıdır. İyi bir firma seçerken kesinlikle, güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca geçmişteki yapmış olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede güvenilir bir firma olup olmadığını öğrenmiş olursunuz. Jiletli tel firması olarak, uygun ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Tuzla Jiletli Tel Satış

Tuzla jiletli tel firması olarak, uzman çalışma arkadaşlarımız, kaliteli ve güvenli ürünlerimiz, yılların bizlere katmış olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Sizler de evinizde veya bahçelerinize, fabrika veya işyerlerinize jiletli tel sistemi yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Bizler en kaliteli jiletli tel firması olarak, her zaman uygun ve kaliteli jiletli tel uygulaması sunacağız. Yüksek koruma sağlayan jiletli telleri sizler de sevdikleriniz ve işyerlerinizin güvenliği için, rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Tuzla , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.