İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Kafes Tel

Kafes teller, oldukça yaygın kullanım alanına sahiptir. Bu yüzden çok tercih edilir ve müşterisi çoktur. Çeşitli ihtiyaçlarınız için kafes tel gerekebilir. İyi bir firmadan alacağınız kafes telleri uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Firmamız da kafes tel üretimi ve satışı yapıyor. Müşterilerimiz için dayanıklı ve kaliteli kafes telleri satışa sunuyoruz. Dilerseniz Tuzla kafes tel ihtiyacınız için bizden hizmet alabilirsiniz. Sizin istekleriniz doğrultusunda çeşitli sıklık, kalınlık ve boyutlarda tellerinizi hazırlayıp hizmete sunuyoruz. Bizden kafes tel aldığınızda, bu tellerin uzun yıllar boyunca olumsuz hava şartlarına karşı dayandığını göreceksiniz.

Kafes Tel Kullanım Alanları

Kafes tellerin hemen hemen her yerde kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle inşaat sektöründe kullanılır. Ayrıca arazi sınırını belirlemede, çevre güvenliği için etrafı çevirmede, havalandırma ya da soğutma sistemlerinde de görebilirsiniz. Etrafı çevirmek için en çok tercih edilen teller arasındadır. Zarar vermeden yüksek güvenlik sağlar. Ayrıca fiyatı da emsalindeki tellere oran ile daha uygundur. Sizin de ihtiyacınız olduğunda Tuzla kafes tel için bizi rahatlık ile tercih etmenizi öneririz. Geniş kullanım alanına uygun ve uzun süreli güvenlik sağlayan kafes telimizdeki karelerin sıklığını, genişliğini ve boyutunu siz belirleyebilirsiniz. Sizin dilediğiniz sıklıkta ve ihtiyacınıza uygun, ekonomik kafes tellerimiz mevcuttur.

Kafes Tel Satışı

Tuzla kafes tel satışı yapan çok sayıda firma vardır. Kafes tel üretimi basit olduğu için birçok firmanın kolaylık ile üretebileceği bir malzemedir. Fakat dayanıklı olması önemlidir. Bu anlamda firmamız işini hakkı ile yapıyor. Bizden alacağınız kafes teller kolay kolay paslanmaz ve uzun süre dayanabilecek, birinci sınıf kalitedeki telden üretilmiştir. Müşterilerimiz için en iyi ve kaliteli ürünü satışa sunuyoruz. Siz de kullandığınız ilk andan itibaren yüksek kalitedeki tellerimizden memnun kalacaksınız. Firmamız bizden alacağınız tellerin yüksek kalitesine garanti veriyor.

Tuzla Kafes Tel Uygulaması

Çok sık tercih edildiği için, kafes telleri her yerde görebilirsiniz. Kümes hayvanlarını korumak için kullanılabilir, inşaat etrafında, tarlada, arazide her yerde kafes tel kullanılabilir. Bu çok kullanılan kafes tellerin uygulaması ise gayet basittir. Dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz kafes telleri firmamız en kaliteli malzemelerden üretiyor. Müşterilerimizin arzusuna bağlı olarak kalınlıkta ve göz aralığında telleri hazırlıyoruz. Siz nasıl arzu ederseniz biz hizmetinize öyle sunuyoruz. Kaliteli ve dayanıklı, çeşitli kalınlıklardaki kafes tellerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla Kafes Tel Fiyatları

Kafes tel fiyatları, üretici ve satıcı firmaya, kaliteye ve kullanılan miktara bağlı olarak değişebilir. Sık örülmüş bir tel ile daha geniş aralıklar ile örülmüş bir telin fiyatı aynı değildir. Firmamız ise bu telleri düşük fiyat ile hizmetinize sunuyor. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği tel çeşidi olan kafes teller oldukça uygun fiyatlı ve kolay kullanımlıdır. Siz de kafes tellerimiz ve diğer hizmetlerimizi görmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Tuzla çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Tuzla , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.