İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Jiletli Tel

Ümraniye jiletli tel firmamız, sizlerin ihtiyacını karşılamak için her türlü bahçe tel koruma sistemlerini sunuyor. Bahçe, iş yeri veya herhangi bir sahayı korumak için birçok tel örgü yöntemi bulunuyor. Bunların en güvenli olanı jiletli tel sistemidir. Son derece yüksek koruma sağlar. Dikenli tellerin etkisiz kaldığı mekânlarda jiletli tel sistemleri kullanılır. Son derece ürkütücü ve caydırıcı bir yapıya sahiptir. Firmamız, jiletli tel sistemleri ile sizlere en güvenli ortamı sağlamaya çalışıyor. Yüksek koruma sağlayan bu tellerin, kurulumu ve montajını firmamız yapıyor.

Ümraniye Panel Jiletli Tel

Jiletli teller, bulunduğu ortamı en yüksek seviyede koruyor. Panel jiletli teller, yüksek koruma gerektiren yerlerde uygulanıyor. Oldukça kesici bir koruma sistemidir. Üzerinden geçmeyi deneyen kişiler, takılıp kapsıyor ve bu sayede caydırıcı özelliği vardır. Bu sayede kişiler herhangi bir suç işlemeden önce, jiletli telleri görerek vazgeçebiliyor. Jiletli teller, şahsi mekânlar için çokça tercih ediliyor. Son derece güvenli bir sistemdir. Yüksek maliyetli gibi görülse de, sağladığı olanaklar ile kıyaslandığında fiyatı gayet makuldür.

Ümraniye Jiletli Tel Uygulaması

Ümraniye jiletli tel firmamız, her türlü jiletli tel uygulamasını yapmaktadır. Dilediğiniz mekânda, dilediğiniz boyutta jiletli tel uygulaması yapmaktayız. Kullandığımız malzemeler son derece kaliteli malzemelerdir. Firmamız tarafından istediğiniz her yer, en güvenli ve en kaliteli bir şekilde jiletli teller ile çevriliyor. Jiletli teller betonlar üzerinde uygulanmaktadır. Aralıklarında herhangi bir boşluk bırakılmadan, sıklıklarına dikkat edilerek döşenmelidir. Jiletli teller paslanma veya deforme yapmaz. Kötü hava koşullarına karşı son derece kullanışlıdır. Yüksek seviyede güvenlik sistemi sağlar. Kesinlikle caydırıcı özelliği vardır.

Ümraniye Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel fiyatlarını kesin olarak söylemek mümkün değildir. Kullanılan alanlara göre farklılık gösterir. Jiletlerin ebatları ve boyutları fiyatı değiştirir. Kullanılan malzemenin kalitesi fiyatları belirler. Tam anlamıyla bir fiyat vermek mümkün değildir. Sizlerde jiletli tel fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, firmamız ile iletişim halinde olabilirsiniz.

Ümraniye Jiletli Tel Firmaları

Ümraniye jiletli Tel Firmamız, bölgede bulunan en kaliteli ve güvenilir firmadır. Jiletli tel firmaları seçerken son derece kaliteli olmalarına özen göstermelisiniz. Profesyonel ve kaliteli firmamız, siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinde olmaya devam edecektir. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, Ümraniye jiletli tel firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli işler bizim firmamızdan çıkıyor.

Ümraniye Jiletli Tel Satış

Ümraniye jiletli tel firmamız, her türlü mekânı jiletli tel uygulaması yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile profesyonel çalışma arkadaşlarımızın yapmış olduğu işleri beğeneceğinizden eminiz. Bütün işleri kendi işimiz gibi yapıyoruz. Bu sayede her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler ortaya çıkıyor. Biz yaptığımız her türlü işine arkasındayız. Sizler de güvenli firmamızdan, destek ve bilgi alabilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ümraniye , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.