İZOTEL® Kafes Tel +2mm / 2.20mm / 2.30mm / 2.50mm / 3mm ve 3.50mm tel çapı Ø (Galvaniz Kafes Tel Çit) 7×7 / 6×6 / 5×5 ve isteğe göre özel olarka üretim yapılabilmektedir.

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Kafes Tel

Birçok alanda korunmaya ve korumaya ihtiyaç duyarız. Bu yüzden güvenlik sistemleri her zaman önemlidir. Her mekânda değişik ve teferruatlı güvenlik sistemi gerekebilir. Bu nedenle her daim araştırarak ürün tercihi yapmalısınız. Son zamanların en gözde sistemi olan kafes tel uygulaması, ülkemizde oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Ümraniye kafes tel çeşitlerimiz güvenlik açısından son derece kullanışlıdır.

Ümraniye Kafes Tel Uygulaması

Kafes teller güvenlik açısından ülkemizde sıkça tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Tel örgü sistemlerinin en ekonomik olanlarındandır. Yerden hemen hemen 1 metre yükseklikteki direklere, vida yardımıyla kafes telleri sabitlenmesi şeklinde oluşturulur. Son derece kullanışlı ve sağlamdır. Kötü hava koşullarına karşı her zaman kendisini korur. Eğer başka bir yere taşınması gerektiğinde, vidaları sökülerek kolaylıkla çıkartılabilir. Kafes teller iki türde kullanılıyor. Galnevizli ve PVC kaplama kafes tellerdir. Her İkisi de son derece kullanışlıdır. Hemen hemen her alanda kullanılan kafes teller, günümüzde oldukça fazla tercih ediliyor. Kafes teller birçok alanda kullanılıyor. Sınır belirlemede kullanılan kafes teller yüksek güvenlik sağlıyor. Kafes teller, özel mülklerin korunmasında, spor tesisleri’nde, bahçelerde hayvanat bahçelerinde, fabrikalarda, yüksek güvenlik olması gereken yerlerde kullanılıyor. Kafes teller, dayanıklı yapısı ile son derece kullanışlıdır.

Ümraniye Kafes Tel Fiyatları

Ümraniye Kafes Tel firması olarak biz, sizlere en uygun fiyatlı hizmeti sunmaya çalışıyoruz.  Kafes tellerin fiyatı, uygulanacak alanın boyutunu ve uzunluğuna göre değişiklik gösteriyor. Kafes teller, yüksek koruma özelliği olmasına rağmen, fiyatı oldukça ucuzdur. Net ve kesin bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Bu yüzden kafes tel fiyatları belli koşullara göre farklılık gösteriyor. Alacağınız kaliteli hizmet karşılığı ödeyeceğiniz bedel oldukça düşüktür. Kafes teller yüksek koruma ve kalitesi ile son derece uygun fiyatlarda satışa sunuluyor.

Ümraniye Kafes Tel Satış

Ümraniye Kafes Tel firmamız, siz değerli müşterilerimize iyi bir kafes tel hizmeti vermek için, teknolojinin insan imkânlarını kullanarak, kaliteli bir iş çıkarıyor. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Ümraniye kafes tel firmamız kendini her geçen gün yeniliyor. Her sezon çıkan yenilik kendisine ekleyerek, hizmette sınır tanımıyor. Sizler de ev ve iş yerlerinize, fabrika veya hayvan barınaklarında, yüksek güvenlik sağlayan kafes tel uygulaması yaptırmak istiyorsanız, Ümraniye kafes tel firmamız sizlerin hizmetinde olacaktır.  Firmamız her türlü kafes tel hizmetini sunuyor.

Ümraniye Kafes Tel Firmaları

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir iş almak istiyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. İşlerinde uzman arkadaşlarımız, kafes tel uygulamasına son derece sistemli bir şekilde yapıyor. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler sayesinde, uzun yıllar dayanıklı ve sağlıklı bir şekilde kafeste tellerinizi kullanabilirsiniz. Bu yüzden yapılan hizmetin kaliteli olması, uygulanan işin güvenli olması firmamız için oldukça önemlidir. Bizler her zaman kaliteli bir iş yapmak için uğraşıyoruz.

 

Kafes Çit

atasehir - kafes -tel

Tel Çit

atasehir kafes cit fiyati

Kafes Çit Teli

atasehir kafes cit teli

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulKafes Tel Çit ve Galvaniz Çit Teli Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Kafes veya tel çit olarak da bilinen izotel çit ürünümüz galvaniz kaplı ve pvc kaplı olarak 2 farklı burgu şeklinde üretim yapılmaktadır.

Kafes tel çit fiyatları ve çit Ümraniye çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Bahçeniz veya terasınız için çimenli çit örtüsü ürününü uygulama yaptırabilirsiniz. Kafes tel çit veya diğer bir ismi galvaniz çit teli olan. Elde ettiğiniz uzunluk ve yükseklik ölçücüsün toplamını x m2 fiyatı = 00 TL turarını elde edebilirsiniz.

Kafes Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun yeşil çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Ümraniye , İstanbul Bahçe Galvaniz Çit Teli konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.