Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar Bahçe Çiti

Bahçe kenarlarına hem peyzaj amaçlı hem de güvenlik amaçlı kurulumu yapılan bahçe çitleri farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerdir. Bahçe çitlerinin malzemesi kurulum yapılacağı alana göre değişiklik gösterir. Günümüzde çevre düzenlemesinde en yaygın olarak kullanılan malzemelerin başında bahçe çitleri gelir. Hem modern hem de dekoratif bir görünüme sahip olmalarından dolayı bahçe çitleri bulundukları alanın görselliğini bozmalar, aksine görüntüye farklı bir estetik katarlar. Çitler sadece bütün bir bahçenin çevrelenmesinde değil lokal alanların peyzaj açısından düzenlenebilmesine de yardım ederler. Ayrıca bu çit sistemlerinin koruyucu özelliği de vardır. Yüksek yapılan çitler dışarıdan gelen tehlikeleri de engeller. Bahçe çiti seçimizde Üsküdar bahçe çiti modelleri bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Niçin Bahçe Çiti?

Bahçe çitleri öncelikle dekoratiftir. Güzel bir görünüm oluştururlar. Villaların, parkların, evlerin, okulların bahçelerinde kullanılabilirler. Aynı şekilde fabrikalar, iş yerleri gibi alanlarda da bahçe çiti uygulaması yapılabilir. Estetiği bozmayan bahçe çitleri çiçeklendirilmiş bahçeler ile de uyumlu bir görüntü oluştururlar. Bahçe çiti olan bir bahçenin sınırları belli olacağı için iç düzenleme daha rahat yapılır. Bahçe dışında kalan alanın kötü görüntüsü ile bahçenin kendi görüntüsü arasına bir çizgi çekilmiş olur. Bahçeye dışarıdan kedi, köpek ve diğer hayvanların girmesi engellenir. İzinsiz olarak girişlerin önü kesilmiş olur. Bahçe çitleri isteğe bağlı olarak yüksek ya da alçak yapılabilir. Aynı şekilde malzeme seçimi de çit yaptıracak kişinin seçimine bağlı olarak değişir. Kırsal kesimlerde bahçe çiti uygulamaları ile tarladaki ekinler ve hayvanların güvenliği sağlanabilir. Okul bahçesi gibi alanlarda ise çocukların dışarıya izinsiz çıkmaları engellenmiş olur.

Bahçe Çiti Çeşitleri

Bahçe çitleri tel, plastik ya da ahşap gibi malzemelerden yapılırlar. Burada malzeme seçimi kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Tel çit sistemleri aşılması en zor bahçe çitleridir. İstenilen yüksekliklere göre ayarlanabilirler. Gerekli durumlarda teller ile uyumlu kapılar da bu sistem içerine entegre edilirler. Bahçe çiti seçiminde daha alçak sistemler kullanılacak ise bunlar genellikle güvenlik amaçlı değil görsel amaçlı tercih edilirler. Özellikle peyzaj mimarisi yapılan alanlarda bu çitler tercih edilir. Üsküdar bahçe çiti seçenekleri arasında kendinize uygun bir ürün bulabilirsiniz.

Bahçe Çiti Fiyatları

Bahçe çiti fiyatları çitlerin yapıldığı malzemeye göre değişiklik gösterir. Eğer çit harici uygulama da istenecekse bu durumda uygulama alanı ve metrekare üzerinden bir hesaplama daha yapılır. Bahçe çiti uygulamalarında fiyattan çok sağlamlık ve ürünün dış hava şartlarına mukavemetine dikkat edilmesi önemlidir. Üsküdar bahçe çiti üretimi ve montajı yapan firmamızdan çit sistemlerini temin edebilirsiniz. Bahçe çitleri ile dilediğiniz görümü elde edebilir, bahçe ve çevre alanlarınız için hem güvenli hem de dekoratif bir çözüme ulaşabilirsiniz. Bahçe çiti ve diğer yan ürünler için de bizden destek alabilirsiniz.

ZORLUTEL® olarak müşterilerimize daima kaliteli ürünleri, ekonomik fiyata sunmayı hedef ilke edindik.

Üsküdar Bahçe Çiti

Üsküdar Bahçe Çit Teli

Üsküdar Bahçe Tel Çit

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulÜsküdar Bahçe Çiti Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Bu ürünü Online olarak satın almak isterseniz Tıklayın…

Bahçe çit teli pvc ve galvaniz olarak 2’ye ayrılmaktadır. Üsküdar de üretmiş olduğumuz ürünlerimiz göz aralıpı ve teli çapına göre değişkenlik göstermektedir. tek tele sarım ve örgü, burgu halinde makinelerde otomatik veya manuel olrak üretimi yapılan çevre ve sınır belirlemede en çok kullanılan ürünlerdir.

Bahçe çiti fiyatları ve çit Üsküdar çit teli fiyatını hesaplama konusunda uzman ekibimizden bilgi almak için bugün ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Arazi veya uygulama yapılacak alanın çevresi itibariyle şekline göre metraj değişikliği göstermektedir. bahçe çiti hesaplama yaparken bunlar göz önüne almayı unutmayınız

Bahçe Çiti üreticileri arasında ve tel çit sektöründe lider firma ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun tel çit üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Üsküdar , İstanbul Bahçe Çiti konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.