İZORAZOR® Düzlemsel ve Helezon jiletli tel çitleri ile güvenliğinizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz. Maksimum güvenlik için…

Fiyat bilgisi ve detaylar için 0545 201 00 01 nolu telefondan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Üsküdar Jiletli Tel

Yüksek güvenlik amacı ile üretilen jiletli teller, bir tel üzerinde kesici etki gösteren parçaların olduğu ürünlerdir. Koruma kapasitesi bütün çit sistemleri içinde en yüksek olandır. Tel üzerinde bulunan jiletimsi yapılar bu tellerden geçmek isteyenlere zarar verir. Kesici olduğu kadar bu teller üzerinden geçmeye çalışanları tutan teller kelimenin tam anlamı ile geçirmezlik özelliğine sahiptirler. Bir çeşit bariyer görevi gören bu teller uygulandıkları alan boyunca güvenliği sağlarlar. Bu nedenle uygulama alanları da son derece geniştir. Bir alana girmek isteyenler jiletli tel sistemini gördükleri zaman genellikle vazgeçeceklerdir ve telleri kesmek istedikleri zaman başarılı olamayacaklardır. Üsküdar jiletli tel uygulaması için firmamızdan gerekli bütün desteği alabilirsiniz.

Jiletli Tel Nerede Kullanılır?

Jiletli teller açık havada bütün alanlarda kullanılabilir. Spor sahaları, site duvarlarının üstü, yapıların terasları, çitlerin üzeri gibi birçok alanda jiletli tel rahatlıkla uygulanabilir. Bahçe kenarlarında da yüksek bir koruma gerekiyorsa jiletli tel en ideal seçimdir. Jiletli tel sadece alanın iç kısmında bulunanları korumak için değil bazen dışarıdan girişleri engelleyerek o arazi içerisinde oluşabilecek sorunları engellemek için de kullanılır. Cezaevleri ve sınır kenarları bu tel sistemini en yaygın olarak görüldüğü yerler arasındadır. Jiletli tel kesin bir sınır çizdiği için çoğunlukla yüksek koruma isteyen alanlarda ilk tercih edilen ürünler arasındadır. Üsküdar jiletli tel firmamız ile dilediğiniz ebatlarda tel bulabilirsiniz.

Jiletli Tel Uygulaması Nedir?

Bu tel helezonik veya düzlemsel olarak uygulanır. Üzerlerinde bulunan kesici parçalardan dolayı uygulama profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde uygulama yapan kişi zarar görebilir. Tel uygulanacak alanın büyüklüğüne göre ayarlanır. Bazı durumlarda uygulamaya bir çitin üzerinden başlanır bazı durumlarda ise uygulama doğrudan zeminden yukarı doğru yapılır. Tellerin uygulaması bittikten sonra uygulama sistemine göre görüntüsü ortaya çıkar. Jiletli tel uygulaması da seçilen telin dayanıklılığı kadar önemlidir. Doğru uygulama yapılmayan bir tel sisteminin çevreye zarar verme ihtimali yüksektir. Telin sarkması, yeteri kadar gergin olmaması hava koşullarından da olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Bu nedenle jiletli tel uygulamasının işinin ehli ustalara bırakılması şarttır.

Jiletli Tel Fiyatları Nasıldır?

Jiletli tel fiyatlarında telin çeşidi ve uzunluğu ilk bakılan öğelerdir. Bunun dışında montaj yapılacak alan, alanın yüksekliği, uzaklığı da önemlidir. Ancak fiyat konusunun dışında değerlendirildiğinde bu tel sisteminin bakım gerektirmemesi ve uzun vadede daha dayanıklı olması jiletli telin maliyetinin düşmesine neden olur. Uzun vadede düşünüldüğü zaman jiletli tel en ekonomik çözümlerden bir tanesi olacaktır. Firmamızdan tam istediğiniz ebatlarda jiletli tel satın alabilir ve bunların uygulamasını yaptırabilirsiniz. Üsküdar jiletli tel için uzun yıllara dayanan tecrübemizden yararlanarak çevrenizi koruma altına alabilirsiniz. Dayanıklı, çevre şartlarından etkilenmeyen, yüksek koruma sağlayan jiletli tel ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jiletli Tel Fiyatı

D... Jiletli Tel

H... Jiletli Tel

JİLETLİ TEL HELEZON

Firmamız; ZORLUTEL® İstanbulJiletli Tel Çit ve Düzlemsel Jiletli Tel Satışı ve montajı konusunda uzman ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.  Alt kısımda yer alan diğer hizmet verdiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Helezon ve Düzlemsel olarak türlü jiletli tel bulunmakta ve üretilmektedir. Düzlemsel jiletli tel halka veya bir diğer deyişle audi logosu gibi yan yana yuvarlar dairelerden oluşmaktadır. Helezon jilet tel ise adındanda belli olacağı gibi yukarıdan aşağıya baktığınızda yuvarlak kova şeklindedir.

Düzlemsel ve Helezon jiletli tel olarak fiyatlar 2 ‘ye ayrılmaktadır. Düzlemsel jiletli tel fiyatları metre olarak hesaplanır ve belirli çaplardaki teller fiyatı değiştirmektedir.

Düzlemsel Jiletli Tel Fiyatı
45cm’lik 7 tl + kdv
60cm’lik 12 tl + kdv
90cm’lik 17 tl + kdv

Helezon Jiletli tel Fiyatı
Helezon jiletli teller fiyat hesaplaması kg olarak hesaplanır / 1kg  helezon jiletli tel 1.30 metre açmaktadır. KG fiyatı 10 tl + kdv

Helezon veya Düzlemsel jiletli tellerden satın almak istediğiniz ürün tibini öncelikle belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra size ve ihtiyaçlarınıza göre talep edeceğiniz ürün uzunluk ve yüksekliğini hesaplayıp bir üst kısımda belirtmiş olduğumuz brim fiyatlarıyla hesaplama yapabilirsiniz.

Jiletli tel üreticisi ZORLUTEL® olarak 15 yıllık bilgi ve tecrübemizle en uygun jiletli çit teli üretimini yapmakta ve satış uygulama hizmeti sunmaktayız.

En iyi Üsküdar , İstanbul Bahçe jiletli tel konusunda uzman ekip ve firma bilgileri için buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İZOFENCE® ve İZOÇİM® bir ZORLUTEL® tescilli markası olup web sitemizden izinsiz görsel veya bilgi kopyalanması yasaktır. İçeriğimizin bir başka web sayfasında görüntülenmesi durumunda uyarı vermeden ilgili hukuki süreçi başlatacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizin tüm içeriği ZORLUTEL® Tel Çit Sistemleri ‘ne ait olup tüm hakları saklıdır!

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın:
0216 706 45 30  veya 0545 201 00 01
Teklif talebi için: satis@zorlutel.com.tr.tr

Comments are closed.